Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je bilo lepo ta dva meseca

Kako je bilo lepo ta dva meseca

nobene gnece na cestah, po mestnih srediscih in po nakupovalnih centrih.

Sva ravno s prijateljico ugotavljali, kako lepa sta bila zadnja meseca. Nobenega hrupa avtov, tovornjakov, busov in vlakov, letal, nič gneče po trgovinah, nikomur se ni nikamor mudilo, in vsi imamo dobro rjavo barvo za podlago v poletje:)

Najboljše je pa na blagajni, ker ti nihče v rit ne leze in lahko v miru lepo pospraviš stvari. No, včasih se kdo malo spozabi, ampak jaz vsakega pošljem za “črto”.

Vsi ne. Eni smo delali na polno, preko roba. Imeli bolne svojce. Izžeta sem, da se bom še nekaj časa sestavljala skupaj…

Ta dva meseca si bom zapomnila po vsem kaj drugem kot lepem. A preživiš.

Če je gneča vse, kar te sicer moti, imaš alternativo, da se preseliš na samoto, na podeželje.

Marsikomu bo lepo, ko bo življenje spet steklo v svoj ustaljeni tir. Tu je bolj vprašanje, kaj, razen gneče, ti je tako moteče sicer.

Če je gneča vse, kar te sicer moti, imaš alternativo, da se preseliš na samoto, na podeželje.

Marsikomu bo lepo, ko bo življenje spet steklo v svoj ustaljeni tir. Tu je bolj vprašanje, kaj, razen gneče, ti je tako moteče sicer.
[/quote]

Si pac te srece, da je tvoje obicajno zivljenje umirjeno in te je le dva meseca izrednih razmer vrglo v kaos.

Vecina nas je cas izolacije dozivela kot umirjen del zivljenja, brez hitenja, brez gnece, ne glede na vse, jaz ta cas jemljem kot darilo.

Si pac te srece, da je tvoje obicajno zivljenje umirjeno in te je le dva meseca izrednih razmer vrglo v kaos.
[/quote]

Ne bo držalo, a ni pomembno.

Ja, res pa je, da še v taki godlji skušam najti drobec sreče.

Si pac te srece, da je tvoje obicajno zivljenje umirjeno in te je le dva meseca izrednih razmer vrglo v kaos.

Vecina nas je cas izolacije dozivela kot umirjen del zivljenja, brez hitenja, brez gnece, ne glede na vse, jaz ta cas jemljem kot darilo.
[/quote]

Jp. Predvsem tisti, ki so se bali za službe, delo ali pa jih/ga izgubili.

Ma takoj so začeli lezt. Ravno včeraj mi je ena mamca svojega sončka v rit tiščala v hofru na blagajni. Bom jaz tudi moralo začet pošiljat za črto.

Očitno si se pa ti vozila po cestah, hodila po mestnih središčih in nakupovalnih centrih. Zakaj že?

Vsi ne. Eni smo delali na polno, preko roba. Imeli bolne svojce. Izžeta sem, da se bom še nekaj časa sestavljala skupaj…

Ta dva meseca si bom zapomnila po vsem kaj drugem kot lepem. A preživiš.
[/quote]

Ja, to je pa druga stran. Sem zelo hvaležna, da še imam službo, sicer manj dela, nižja plača, ampak je pa.
Upam, da so svojci bolje in da najdeš lepe proste trenutke:)

Ja, to je pa druga stran. Sem zelo hvaležna, da še imam službo, sicer manj dela, nižja plača, ampak je pa.
Upam, da so svojci bolje in da najdeš lepe proste trenutke:)
[/quote]

Hvala.

New Report

Close