Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kako je bilo lepo ta dva meseca

Default avatar

Dagmar51

nobene gnece na cestah, po mestnih srediscih in po nakupovalnih centrih.
Default avatar

MsOlivija

Sva ravno s prijateljico ugotavljali, kako lepa sta bila zadnja meseca. Nobenega hrupa avtov, tovornjakov, busov in vlakov, letal, nič gneče po trgovinah, nikomur se ni nikamor mudilo, in vsi imamo dobro rjavo barvo za podlago v poletje:)
Default avatar

Huhuh

Najboljše je pa na blagajni, ker ti nihče v rit ne leze in lahko v miru lepo pospraviš stvari. No, včasih se kdo malo spozabi, ampak jaz vsakega pošljem za "črto".
Default avatar

vsi nismo te sreče

MsOlivija je napisal/a:
Vsi ne. Eni smo delali na polno, preko roba. Imeli bolne svojce. Izžeta sem, da se bom še nekaj časa sestavljala skupaj...

Ta dva meseca si bom zapomnila po vsem kaj drugem kot lepem. A preživiš.
Default avatar

nismo vsi te sreče

Dagmar51 je napisal/a:
Če je gneča vse, kar te sicer moti, imaš alternativo, da se preseliš na samoto, na podeželje.

Marsikomu bo lepo, ko bo življenje spet steklo v svoj ustaljeni tir. Tu je bolj vprašanje, kaj, razen gneče, ti je tako moteče sicer.
Default avatar

si te srece

nismo vsi te sreče je napisal/a:
Si pac te srece, da je tvoje obicajno zivljenje umirjeno in te je le dva meseca izrednih razmer vrglo v kaos.

Vecina nas je cas izolacije dozivela kot umirjen del zivljenja, brez hitenja, brez gnece, ne glede na vse, jaz ta cas jemljem kot darilo.
Default avatar

nismo vsi te sreče

si te srece je napisal/a:
Ne bo držalo, a ni pomembno.

Ja, res pa je, da še v taki godlji skušam najti drobec sreče.
Default avatar

fiuuuuu

si te srece je napisal/a:
Jp. Predvsem tisti, ki so se bali za službe, delo ali pa jih/ga izgubili.
Default avatar

nehajte rinit vame

Huhuh je napisal/a:
Ma takoj so začeli lezt. Ravno včeraj mi je ena mamca svojega sončka v rit tiščala v hofru na blagajni. Bom jaz tudi moralo začet pošiljat za črto.
Default avatar

hahahahaha

Dagmar51 je napisal/a:
Očitno si se pa ti vozila po cestah, hodila po mestnih središčih in nakupovalnih centrih. Zakaj že?
Default avatar

MsOlivija

vsi nismo te sreče je napisal/a:
Ja, to je pa druga stran. Sem zelo hvaležna, da še imam službo, sicer manj dela, nižja plača, ampak je pa.
Upam, da so svojci bolje in da najdeš lepe proste trenutke:)
Default avatar

vsi nismo te sreče

MsOlivija je napisal/a:
Hvala.