Forum.Over.Net

Politični čvek

Zavzeli smo Ljubljano, Celje in Mb, zablokirali ceste, bilo nas je vec 10.000, Zlatko je z nami

Default avatar

Zavzeli smo Ljubljano

Kdor je vztrajen, temu bo uspelo, se vidimo naslednji teden, v še večjem številu. Skupaj zmoremo vse, skupaj bomo dosegli, da se bo ta koruptivna vlada zamenjala.

ZBUDI SE, ZATE GRE!
Default avatar

Lubiana

Saj je okej, samo tale Zlatko mi gre na jetra. Povsod se zraven tlači, v resnici je nepomemben in najbrž bo zraven tudi, ko bojo svečkarji na pohodu.
Default avatar

Zlatko zakladko

Lubiana je napisal/a:

Zlatko gre tja,kjer dobi plačano.
Sam povem :) pa sendvič tut ne škodi.

Sepravi zna biti tudi za desne kdaj :D

Teli protestnike ste pa od sile.10.000??? In kaj je to?? Pi... dim.

Sepravi ste bili tam popolnoma vsi levaki kar vas je :) vaš najbolj znan predstavnik pa je nek zlatko zakladko. Dj, ne ga sračkat no
Default avatar

Nas je 500 000

Zlatko zakladko je napisal/a:
10.000 in vsi?

Hahahahahaha, nas je vsaj 500.000!

10.000 je samo ogrevanje, junija pride glavna jed!
Default avatar

Zdaj se pa še važite

Saj desni pa ste isti, vas najbolj moti, da so proti Janši. To sploh ni važno. Važne so okužbe, epidemija, tem ljudem je vseeno za virus, za okužbe, za tiste, kateri lahko virusu podležejo. Niste nobeni frajerji, ampak egoistične budale.
Default avatar

whitecow

Nas je 500 000 je napisal/a:
a ne greste takrat v bolj južne kraje na zaslužen oddih?

joj ste smešni

Ovce :)
Default avatar

dobr

bravo, podpiram..ljudje vedno jamrajo kdaj se bo šlo na ceste, evo kaj pa je tole
Default avatar

Meni je

Prokleto mi je zanimivo da ubistvu sploh kdo naseda levakom.

A pa se vi zavedate, da taksne blaginje kot bi jo oni imeli ni mozno imet?.
Kdo vam bo pa to plačal (že zdaj ste živčni ko nam dajo za eno hotelsko nočitev).
Kdaoje sedaj ovca? Kdo sedaj naseda??
Ne folk, ni mozno živet od socjale do onemoglosti, ni mozno uvažat nore migrante do onemoglosti,.. postalibomo revna in bevarna država.
A vam so jasne te stvari??
Zmešan migrat vas ne bo pustil pri miru pri napadu z mačeto,ker ste se borili zanj in nasprotovali desnici.
LEVAKI IMATE ZASTONJ POLNE RITI VSEGA, ZATO JE PA KO.OT SRAT OB PETKIH PO LKUBLJANI. NA VARNEM STE,SITI STE, VOJNE NI, KORONO JE JANŠA UREDIL, ZDRAVSTVO IMATE...SEVEDA STE BUTLI LAHKO BRIHTNI.
PEJTE DRŽAVE TRETJEGA SVETA, STRADAJTE, BREZ CISTE VODE, BREZ PRAVIC PA DA VAS POTEM VIDIM KAKO BOSTE TEŽIL.

BREZVEZNIKI STE
Default avatar

repllika

10.000 vaaaauuuuu to je 0,5% celotne SLOVENIJE 😂😂😂😂😂
Default avatar

Pa kdo se verjame

Vsi so isti. Da ne boste mislili, da bo pa druga Vlada kaj boljsa. Malo morgen. Res ste kekeci. Sam v smeh me spravljate.
Default avatar

Pikulet

Nas je 500 000 je napisal/a:
A vas je zopet vodil pojoči major? :))) Torej vas je manj kot 25% prebivalcev, slabo to.
И от перелеска до звезд
Высится белая рать
Default avatar

Jaka muda

Zavzeli Ljubljano? Sem šel čez center prejle, pa ni žive duše nikjer.
Default avatar

Na ulicah ni nobenega od pol milijona

Pikulet je napisal/a:
Od kdaj je pa vas 500 000? Kje ste se to šteli?
Default avatar

Pikulet

Na ulicah ni nobenega od pol milijona je napisal/a:
ja če je 'vas' samo 500.000, ne predstavljate niti ene četrtine prebivalcev SLO.
И от перелеска до звезд
Высится белая рать
Default avatar

Katera si ti sila

Pikulet je napisal/a:
A,daj. Koliko promila prebivalstva pa ti predstavljaš, da bomo tebe poslušal?
Default avatar

Banda

In mi to samo gledamo z zvezanimi rokami dokler ne bo prišlo do okužb. Hvala levaki. Res hvala.
Default avatar

Pikulet

Katera si ti sila je napisal/a:
Katera sila?

И от перелеска до звезд
Высится белая рать
Default avatar

viharni jezdec

Pikulet je napisal/a:
Voje, kje si se spet skrivalo pijandura, ko si pa tako pogumno? V sodu?😁 To so beli znali ja, še za časa druge svetovne, Janša vas je vse podučil.😁
Default avatar

Neučakana

viharni jezdec je napisal/a:
Voje, da je to? Tisti, ki je malega triletnega otroka tepel in ga ustrahoval, da je lulal v spanju od strahu pred njim? Pa hčerko in ženo? Ja, to so ti gnoji.... Jajčna vojska. Hudi pretepači nemočnih in nebogljenih.