Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj dobim svojo punco nazaj, ne morem živet brez nje?

Kako naj dobim svojo punco nazaj, ne morem živet brez nje?

Pač res bi rabo vašo pomoč nekak so se njena čstva ohladila pa rekla mi je, da rab mal pavze, js ne vem kaj naj nardim čist se mi je sesul svet.

Prosm vas, dajte mi pomagat, dajte mi kakšen pameten nasvet. 🙏

Pojdi pogledat koliko je še žensk na celem svetu in ti se jočeš za eno Micko.

Preveč “pritiskaš” nanjo, pa potrebuje nekaj zraka. Verjetno se počuti utesnjeno, zato ji daj to pavzo, da premisli.

Oki, sj se trudm, sm mi je res težko brez nje. Pac problem je bil, da sva se mal oddaljila in pol še ta karantena, ko se nisva vidla dva mesca, ker nisva iz iste občine.

Je nism pa nikol prevaral, zmeri sm jo podpiro in jo še podpiram, zlo jo mam rd, res.

Tko da ja, kaj mislte, da naj nardim. Počakam, da mi sama pove, kdaj bi se rada spet vidla? Jo obiščem, ji pošljem pismo, jo pokličem?

Oki, sj se trudm, sm mi je res težko brez nje. Pac problem je bil, da sva se mal oddaljila in pol še ta karantena, ko se nisva vidla dva mesca, ker nisva iz iste občine.

Je nism pa nikol prevaral, zmeri sm jo podpiro in jo še podpiram, zlo jo mam rd, res.

Tko da ja, kaj mislte, da naj nardim. Počakam, da mi sama pove, kdaj bi se rada spet vidla? Jo obiščem, ji pošljem pismo, jo pokličem?
[/quote]

Pošlji ji en lep mail, ampak ne v tako otročjem jeziku kot pišeš sem gor. :))

Mal se bo treba potrudit, drugače bolje da začneš iskat drugo.

Jaz bi svetoval, da jo povabiš nekam… čisto brez kakih pritiskov in pričakovanj. Da se ponovno več družita in se lahko spet čustva prebudijo. Od čakanja se gotovo ne bodo.

Pa če boš preveč pritiskal na njo, ji pisal na tone pisem, klicaril, zna to tudi imeti prej negativen učinek.

Oki, sj se trudm, sm mi je res težko brez nje. Pac problem je bil, da sva se mal oddaljila in pol še ta karantena, ko se nisva vidla dva mesca, ker nisva iz iste občine.

Je nism pa nikol prevaral, zmeri sm jo podpiro in jo še podpiram, zlo jo mam rd, res.

Tko da ja, kaj mislte, da naj nardim. Počakam, da mi sama pove, kdaj bi se rada spet vidla? Jo obiščem, ji pošljem pismo, jo pokličem?
[/quote]

Prijavi se na ona-on portal, pa zapecaj vsako online diklino … če to ne vžge, pojdi na facebook pa si najdi kakšno samsko znanko, ki misliš, da ji boš lahko na dušo pihal … kasneje ji pa še čistil odprtine na telesu.

Well… Prvo kot prvo. Nehaj biti pička, ki ne more brez ženske in bod dec. Če rab mal pavze pač rab mal pavze tk je to. Poprimi se kakšnega dela in se ne fokusiraj toliko na eno brezvezno babo. Peace bro and man up
✌️

Če parter ali partnerka reče da rabi pavzo, nekaj časa za sebe, je to znamenje da je konec veze. Oseba, ki išče pavzo, se na tak način želi čustveno distancirati od partnerja da lažje prekine odnos, saj nima poguma direktno povedati, da ne želi več biti v tem odnosu. Vsekakor ne moreš narediti ničesar. Če pride do tega, to pomeni da je privlačnost do tebe padla na nulo. Nobeno moledovanje, jokanje, grožnje z samo poškodbo ali kar koli podobnega, ne bo obudilo čustva nazaj, ampak samo še huje poslabšalo zadeve. Vse kar ti ostane ta trenutek je da ne narediš ničesar. Daš ji mir, jo ne kontaktiraš nikoli več in greš naprej z svojim življenjem. Punco boš dobil nazaj edino če se ona javi in želi ponovno obuditi čustva, kar je pa zelo malo verjetno. Zgubila je privlačnost do tebe, zaradi tvojega obnašanja.

Svetujem ti ogled mojega video posnetka na to temo: https://www.youtube.com/watch?v=zA8k1gOc0dE

Ne bodi no tak obsedenec. Te že ni marala, bo pač dobila koga primernejšega, ti pa mogoče tudi, če se malo spraviš k sebi.

Ti si legenda, sem pred pol leta začel spremljat tvoj kanal na YT in od takrat sploh nimam težav z ženskami. Pred tem sem bil nice guy, vse sem ustregel, imel sem romantične predstave o ljubezni…potem pa so me imele vse za prijatelja in ena me je pustila, ko sem bil z njo v zvezi.

Ko sem si pogledal tvoje videe, sem v roku enega meseca povsem spremenil svoj odnos, na ženske sem začel drugače gledati in takoj se je spremenil njihov odnos do mene, one so me začele opazovati, me ogovarjati, zapeljevati…

Škoda, da te nism odkril že prej, pa thx za nasvete, kolega.

Realne, takoj preideš k dejstvu, poveš iz lastnih izkušenj in po domače, lepo.

Na silo ne bo šlo. Še največ možnosti imaš, če upoštevaš njeno željo in jo pustiš pri miru – pa tudi te možnosti niso preveč visoke, ampak če boš silil vanjo, boš imel pa zagarantirano 0,00 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti.

Na silo ne bo šlo. Še največ možnosti imaš, če upoštevaš njeno željo in jo pustiš pri miru – pa tudi te možnosti niso preveč visoke, ampak če boš silil vanjo, boš imel pa zagarantirano 0,00 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti.
[/quote]

Ko ti punca enkrat reče, da rabi pavzo, je konec zveze, če bo še skakal okoli bo izpadel največji papak.

Punca bo še kaj odpisala, dokler ne bo spoznala novega, potem boš pa odpadel kot knof z gat ali pa boš njen prijatelj, kar je še večja papuča.

Predlagam, da ji napišeš še kakšen e-mail ali sms, da je pogrešaš, ampak nič več (da ne boš
pisal, da ne moreš živet brez nje, ker se sliši “bolno”). Če ne bo odziva, se odloči, da boš začel prebolevati. Ko se ženske nekaj odločimo, se odločimo in o nekom, ki sili v nas nimamo najboljšega mnenja.
Na tebi pa je, da konstruktivno preboliš partnersko, tako kot že milijone in milijone ljudi je in bo prebolevalo odnos oz. vezo. Včasih so kakšni dnevi res slabi, ampak počasi gre, stopnica za stopnico. Na koncu je pa novo obzorje, verjemi.
Zjokaj se, raztrgaj na koščke tisti vzglavnik, pojdi na bližnji hrib, na katerem še nisi bil, da se prešvicaš do konca, pojdi na kolo in kolesari do onemoglosti…
Srečno!

Poišči si avtor novo in pozabi staro. Se mi zdi,da že ima ta tvoja bivša že novega s katerim se veselo tlači. Pa začni živeti za sebe. Pojdi dalje in uživaj novo življenje brez nje.
Ne biti obupani.

Zenska prekine zvezo, ko že ima novega por i vača, prej bo sicer hladna a vztrajala v zvezi, ko dobi novega, pa bo samo rekla adijo ali da sta na čakanju, da ne bo izpadla grdo, potem ti bo pa samo še rekla, da ni to to in da sta se preveč oddaljila.

Živijo.
Najbolje bo, da ji daš čas. Je ne kontaktiraš sploh in jo pustiš v negotovosti kaj se dogaja s tabo. Če ima še vedno čustva do tebe, se bo sama vrnila. Moledovanje in prošnje pozabi. To jo bo še bolj odvrnilo. Morda se res vrne k tebi, a bo izgubila še tisto nekaj spoštovanja, ki ga je imela do tebe in bo kmalu spet odšla.
Pokaži, da znaš na polno živeti tudi brez nje. Takega te je spoznala, tak si ji všeč. Posveti se stvarem, ki te zanimajo.

Upam, da ti uspe. 😉

Če ti je povedala, kako je pri njej, jo pač pusti pri miru in začni živeti brez nje. Če ti ni povedala, pa tudi pusti, saj ignoranca je lastnost slabičev ne pogumnih ljudi in bo vedno neka megla kao neke skrivnosti (v bistvu pa praznina) prisotna, ko se bo treba zjasnit kaj in kako je pri komu.
Niti ni nujno, da ima drugega. Sam veš kaj se je dogajalo med vama ko sta še bila skupaj in malo pobrskaj po ključnih dogodkih, ki so do tega privedli (ali jo nisi slišal ko je o sebi govorila, pa ji je dojadilo v prazno govorit, ali si preveč silil vanjo ko je rekla, da ji do tega ni itd itn……)
V vezi sta dva, ne en sam. In oba morata dajat 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sebe v to.

Vem, da tega ne želiš slišati, pusti in spusti.. Ni te vredna, ne ljubi te, če se tako obnaša..
Trpi, jokaj, kriči, jokaj, predelaj in preboli in zaživi… druge ni!
Vse dobro ti želim, srečno

. . .da avtor temo potiska na vrh?. . .🤔

Take predloge kot si jih dobil tukaj, dobimo tudi ženske po koncu veze. In sicer, ne kontaktiraj ga! Kdo se bo torej prvi “uklonil”? Iz vidika ženske in moške energije velja, da si možat moški vedno vzame kar si želi. Torej niti pod razno ne čaka na to, da se mi ženska prva javi, saj s tem tvega, da jo bo izgubil. In možat moški preprosto ne more sprejeti dejstva, da njegovo ženskonpusti, da odide k drugemu. Vse ženstvene ženske ne bodo naredile prvega koraka, ne zato, ker si tega ne bi želele ali bi bile preponosne, ampak zato, ker želijo dati moškemu to zadovoljstvo, da si je nekaj priboril (nazaj). To je najbolj zdrava dinamika odnosa moški-ženska. Moški je v akciji, razmišlja, osvaja, ženstvena ženska ni obremenjena s cilji in izidi, ona čuti. Posveča se občutkom v svojem telesu. Torej, kaj je za narediti? Če je punca bolj človek akcije in vama taka dinamika ustreza, lahko čakaš na to, da se ti spet javi. Če pa gre za nežno, toplo, ženstveno energijo, ki jo ima tvoja punca, pa boš korak MORAL narediti ti. Še pred tem, pa razmisli o vzrokih za vajin razhod. Ali je bila kakšna sprememba v tvojem obnašanju povod zato, da so se njena čustva ohladila. Če je temu tako, potem delaj na tem in ji pokaži, da se zavedaš tega in si pripravljen ponovno ovrednotiti vajino vezo. O moški in ženski energiji bi lahko debatirala ure in ure. Poglej si kak prispevek o tem, in prebudi ženstvenost v njej, s tem, da si ti možat moški. Srečno.

Najdi si 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Ko na določenem področju pade na 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, nemudoma zamenjaj.
Zaslužiš si le najboljše.
Aja, nujno prej še preveri, če je duhovno dovolj ‘odprta’, da se bosta lahko ljubila še v onstranstvu.
Srečno !

Posluži se ljubezenske magije. Najdi pravo osebo, da ti to naredi, ali pa pojdi na youtubu na program E.R.
Deluje, verjemi.

Ja, pismo rosna, pa kva je z njo narobe?
Ti poln adrenalina, ona bi pa pavzo.

.

New Report

Close