Forum.Over.Net

Starševski čvek

SIN JE GEJ

Default avatar

Duplikat

Naj se gre zdravit je napisal/a:
A ti si odprla temo o 40 letnici s sivimi lasmi?
Ona ima na glavi slamo in jo ponosno nosi ker ima v glavi nekaj s čim razmišlja.

Ti imaš pa na glavi okras in v glavi slamo, da ti zapolni plac.
Default avatar

Tisa_R

kajpanaj je napisal/a:
Kar se sprejemanja okolice tiče, je v Sloveniji res zelo odvisno, kje živite. V bolj podeželskih krajih se še vedno na homoseksualnost v povprečju drugače gleda kot v mestih. Recimo jaz sem mestni človek in če bi se v naše okolje priselil gej par, se s tem nihče ne bi kaj pretirano ukvarjal. Morda na začetku, ker bi bila informacija nova (in ker nekateri sosedje pasejo firbec pri vsakem novem prišleku), to bi bilo pa tudi vse. Če bi bil tak par OK do svojih sosedov, ne bi imel nobenih težav. Ne s sosedi, ne z okolico, ne z navezovanjem prijateljskih stikov.

Pa tudi, ko omenjam podeželje, je spet zelo odvisno, za kakšno populacijo gre.

V okolju, v katerem jaz živim in delujem, spolni usmerjenosti nekega sošolca, sodelavca ali soseda večina ne bi pripisovala prav posebne pozornosti. Nepomemben dejavnik. Je pa zato toliko bolj pomembno, kakšen človek je kdo, kako se obnaša ter kako tretira ljudi okrog sebe. Pri teh zadevah so pa ljudje veliko bolj neusmiljeni.
Default avatar

Odkod pogum

Morda pa je tvoj sin obkrožen s kakšno LGBT skupino, ki mu najeda in ga podžiga, naj okoli pove, da je peder.

To zame ni noben pogum.
Default avatar

Ah daj no

kajpanaj je napisal/a:
Tvoj je še vedno, tak ali drugačen. Važno da je zdrav.
Lajf bi se ti obrnil na glavo če bi sin zbolel. Še hujše bi bile pa droge, te bi te pa pokopale.
Default avatar

Lepo se pogovori z njim

in mu razloži, da je to nenaravno, grešno, ogabno in nespodobno. In da naj si rajši dobi punco in poskusi zaživeti z njo. S tem sprijenim "fantom" pa mora nujno pretrgati vse stike. Kjer je volja, tam je pot!
Default avatar

Tvoj sin je bolan

Če ga je un fant našopal v rit ima AIDS 100 %.

In kaj boš zdaj?

Kaj mu bo ostalo od življenja?

Filanje s tabletami in šivanje riti.
Default avatar

nevzdržno stanje

Tvoj sin je bolan je napisal/a:
A ob petkih, ko se bliža ura polnoči, imate psihopati prost termin?
Default avatar

Koza klerikalska

Lepo se pogovori z njim je napisal/a:
Imaš kakšno hčerko? Če že drugim nesrečo privoščiš, jo pa le daj še svojim.
Default avatar

kajpanaj

Tukaj prosim za resne nasvete. In nato vidim komentarje perverznežev, homofobov in psihopatov. Žalostno
Default avatar

Chjff

Glej, on vam je vsaj povedal, to je ogromno. Najslabsi so tisti ki se celo zivljenje sprenevedajo, da imajo radi punce, eni se celo porocijo. Preselijo se na drugo konec sveta, ker jih tu v Sloveniji noben ne razume kao. Problem pa ni okolica ampak oni, ki se pretvarjajo. Kaj naredis s clovekom, ki blefira? Poves mu, da je blefer. Oni pa jokcajo da niso pedri... se celo tozijo tiste, ki jim to recejo. Resno, poznam take primere.
no tvoj sin je dosti bolj zrel, ker je to dal cez in si priznal kako je z njjm. Vsaj s tega vidika lahko recem bravo.
Default avatar

Wertl

To je res kar pravi goolife, gej se rodis. Ze v OS smo videli, kdo bo istospolno usmerjen. Najprej je zanikanje, potem pa odvisno, eni si priznajo, eni si lazejo, da niso. Problem je v njih samih, do sebe cutijo prezir, gnus in se ne sprejmejo. Potem pa krivijo okolico in lazejo, da niso to kar so. Taki so najslabsi. In tako kot ena zgoraj pravi, najlazje se je odselit na drug konec sveta.
Default avatar

Ah daj no

kajpanaj je napisal/a:
Pa mojega preberi. Od daleč poznam obe vse tri kategorije ki sem jih primerjala. Zahvali se naravi da je samo gej. Sam si boš zaje.bal life. Ne bo ti ga sin.
Default avatar

PatricijaB

Jst bi ga naterala od hiše dokler si ne premisli in se opraviči za neumnost. Drgač pa se mu rajši odrečem kot pa da bi imela pederasta za sina.
Default avatar

osmi čut

PatricijaB je napisal/a:
Izgleda si pozabila, da si ti njega rodila in si ti njemu mati.
Ti se njemu ne moreš odreči.
Lahko se pa sin odpove mami. Takšni kot si ti, bi se jaz z veseljem, si nikakršna mati.
Le zakaj imam občutek, da to nikoli niti ne boš.
Default avatar

pa ni tako na žalost mnogih

osmi čut je napisal/a:
V bistvu je ravno obratno.
Default avatar

Hebe

kajpanaj je napisal/a:
Imej ga rad, ker te bo res potreboval. Po komentarjih vidiš kaj ga čaka, očitno nič dobrega. Ljudje lastne komplekse stresajo na druge in so pravi izrodki svoje vrste. In potem očitajo gejem.

To kar pravijo, da si bil slep, da nisi opazil ..... to je bla bla bla....
Moj dragi sin ni poženščen, nikoli ne bi rekel, da je gej, je dober človek, pameten, kulturen, lep in ljubeč.
Zato mi je vseeno koga bo ljubil, vem pa, da mu zaradi drugih ljudi ne bo lahko. Težko bo našel partnerja, pa tudi vnukov ne bo. Ampak to je njegovo življenje in me ne briga s kom bo spal.
Vem pa, da bo imel mojo pomoč, ko mu bo hudo.
In ni res, da vsi geji prakticirajo analo. Je pa res, da jo veliko hetero usmerjenih.
Bodi mu v oporo, kaj drugi mislijo, je njihov problem.
Default avatar

PatricijaB

Jaz sem oba svojega sina pošteno vzgojila in tudi z moralnimi načeli. Zato ni šans, da bi bil kateri peder. In tudi ni.

Sicer pa gena za pederastijo ni, dokazov ni nobenih. To ja samo ogabna homoseksualna propaganda, da opravičujejo svoje perverznosti v stilu - joj, pa saj si nič ne moremo pomagati, da počnemo te stvari.

Tko da poštena in pravilna vzgoja je tista, ki izoblikuje poštenega človeka. Po drugi strani pa je nevarna homoseksualna propaganda, nepravilna vzgoja ali pomanjkanje le-te ali pa kakšne zlorabe, npr. s strani predatorskih pedrov, ki ciljajo na zelo mlade dečke. Tudi v šolah in špotnih klubih je treba zelo paziti, ker je vedno več pedrov, ki se načrtno rinejo tja notri in imajo opravka žal tudi z vašimi otroki.
Default avatar

Kdo to pravi

PatricijaB je napisal/a:
Prav zaradi tako ozkoglednih mamic tercialk, se mamini sinčki poročijo zaradi mamice, da je ne prizadanejo, ker bi jo pobralo od morale.
Kot poročeni pa skačejo med rjuhe z moškimi. Samo, da veš. Zaradi mater kot si ti!
Default avatar

Mamini sinčki

Pa ravno mamini sinčki se ne poročajo - da ne bi užalostili mamo.

Res je, kot je ena napisala, da ni prav nobenih dokazov, da obstaja gen za pedrstvo, da se pedri že rodijo sprevrženi.
Default avatar

Jsttttt

Zakaj misliš je napisal/a:
Res sem zelo žalostna in presenečena nad odgovori, polnimi predsodkov, sovraštva... Če se vam geji tako gnusijo, zakaj razmišljate o njihovi spolnosti.
Ali to določa človeka? Ali si predstavljate seks med vsemi, ki jih poznate, sorodniki, znanci? Upam, da ne. Ko z možem spoznava koga, upam da ne razmišlja o najinem seksu. Mislim, da o te razmišljaš samo o osebah, ki te privlačijo.
Kakšno škodo vam povzročajo geji, da imate tak strah pred njimi, da jih je treba na vsak način ponižati?