Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez modrca v javnosti

Brez modrca v javnosti

Vprašanje predvsem za tiste, ki ste tudi izven štirih zidov brez modrca. Kako jih zakrijete, da se ne vidijo skozi majico?
Kako se počutite, ko desci na vas cedijo sline? Ali vam je bilo kdaj narodno zaradi tega? Zakaj sploh ste brez modrca, če pa je to nekako obvezen del spodnjega perila? Ali kdaj nadomestite modrc z zgornjim delom kopalk?

Saj jih ne zakrijejo. Na daleč se vidi, da so brez, ker je naravna oblika prsi in njihovo gibanje, ko se ženska premika, popolnoma drugačno kakor v modrcu. One samo mislijo, da se to ne opazi. In je grdo. Če si to privošči ena mlada frklja, s čvrstim oprsjem, je eno. A po večini so to ženske že zdavnaj ven iz študentskih let, z dvema povešenima vrečkama.

Tvoj problem, če nimaš drugega dela za počet, kot ugotavljat katera nosi modrc in ali katera ga ne nosi. in jaaaaaa, jaz imam 44 let IN GA NIKOLI NE NOSIM. in kaj sedaj? to TEBE boli=’? ahahaha meni je prav udobno!

ker jih drugace nihce ne pogleda, desci pa se sprasujemo, a so to vrecke kamilicnega ali lipovega caja.
Stare babe, ne ga srat, te vase mahedrace je tezko gledat in spregledat.
Silikonske pa itak spoznamo .
Tako da, aja, pa ne se sprenevedat, da vam slinjenje ne odgovarja. Moski reagiramo na joske kot Pavlovi psi.Tudi, ce so vase sesalke videti nikakvo.

Športni modrc. Kompromis med navadnim in brez. Pa še to samo ko grem v javnost, okoli hiše in doma vedno brez. Modrci so dokazano škodljivi.

Od kar, že več let, ne nosim modrca za čisto vsako priložnost so se prsi bolj učvrstile, zraven pa še kakšen plank in sklatca, pa so na koncu še bolj pokončne.

Roko na srce ne hodim okrog popolnoma brez, če že, oblečem zraven še kakšno oprijeto spodnjo majico, da ravno ne leti vse okrog. Mi ni do tega, da bi druge izzivala, bolj zaradi občutka svobode, če so na free.


v opazovanju si ti to. Včasih sem ga imela, zdaj sem najbolj srečna brez. Doma sem brez, zunaj sem brez, se sploh ne obremenjujem čez zimo pomlad in jesen, kako se kaj vidi in če se kaj vidi, me sploh ne briga.
Poleti: če imam bolj odprto majico si dam za ven kak modrc od kopalk (za sprehod ali doma zunaj), sicer si dam modrc gor, če grem kam
S športnimi poleti in tudi sicer ne menjujem, ker pod tistim hudičem je še bolj vroče in me še bolj stiska kot navadn modrc.
Aja pa popolnoma nič povešenih nimam. Prav nič.

Jaz bi te gledal, kako hodiš brez okoli hiše, bi ti pokazal še svoje six peke in morda bi pristala v postelji. 😉

Kakšni moški so pa tebi všeč, gazelica moja?

Jaz bi te gledal, kako hodiš brez okoli hiše, bi ti pokazal še svoje six peke in morda bi pristala v postelji. 😉

Kakšni moški so pa tebi všeč, gazelica moja?
[/quote]

Me pali bolj six špeh. Moški brez malo trebuščka mi niso apetitlih.

Hvala za ponudbo, laskaš mi..a ekskluzivne pravice za posteljo sem podelila možu že 17 let nazaj. Zaenkrat ostaja tako.

Gazelica… xD

Tvoj problem, če nimaš drugega dela za počet, kot ugotavljat katera nosi modrc in ali katera ga ne nosi. in jaaaaaa, jaz imam 44 let IN GA NIKOLI NE NOSIM. in kaj sedaj? to TEBE boli=’? ahahaha meni je prav udobno!
[/quote]

Nič me ne boli. Samo svoje mnenje sem povedala (a ga ne bi smela mogoče?), ki pa zdaj očitno boli tebe.

Kaj pa ko se skloniš pa so ko vime od krave. Men je to tko grdo… drugače so manjše joške zelo estetske brez modrca, tko hajfešn, samo velike, z nipli navzdol so pač grde.

Navadni modrci so strup za prsi. Če že, naj bodo športni. Ga ne nosim, razen v izrednih razmerah.

In zakaj naj bi bili strup za prsi?

Mene pa sam zanima, katera od teh vecno brez ima kosarico vecjo od b ali c? Nekak si ne zamisljam bit brez, morda kdaj doma, ce nc ne pocnem.

Ti si natreniraš lahko samo prsne mišice, jošk pač ne. Torej že prej nisi imela kaj omembe vrednega, sedaj imaš pa samo mišice natrenirane.


Se pravi, ko te doma vidijo brez, takrat ne bo nč?

Dob si jih to strenirala, snameš modrc in vse pr bajt obmiruje…. 😀

Saj si je težko in večino, ki imajo pač kaj več kot tisti minimum, bi prsi pač motile pri aktivnosti. Za doma pa ok, še gre nekako.

In zakaj naj bi bili strup za prsi?
[/quote]

Ni tolk problem v sami košarici kot pa v pretankih naramnicah, ki ustavijo pretok krvi in limfe v predelu ramen

Ni tolk problem v sami košarici kot pa v pretankih naramnicah, ki ustavijo pretok krvi in limfe v predelu ramen
[/quote]

Torej gre za to, da nosi totalno napačen modrc. tam nekje 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} teže naj bi nosil podprsni del, naramnice samo 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Sicer pa ima večina itak napačno velikost. Večina prevelik obseg (ja, zato pa potem zategujejo naramnice) in premajhno košarico.


Se pravi, ko te doma vidijo brez, takrat ne bo nč?

Dob si jih to strenirala, snameš modrc in vse pr bajt obmiruje…. 😀
[/quote]
Ja lej, dam dol in vse stoji 🙂
K me za jezik vleces….

Saj si je težko in večino, ki imajo pač kaj več kot tisti minimum, bi prsi pač motile pri aktivnosti. Za doma pa ok, še gre nekako.
[/quote]
a minumum a bej žno… kaj pa je mimimum – ga ti določaš?
Ženske imamo pač različno velike košarice – je tisto kar nam je pač narava namenila in ne minimum. take kot smo smo s seboj zadovoljne. Bi morale zate na umetne, da ne bomo imele minimuma po tvojih kriterijih?
No way, sem takšna kot sem in res nimam velikih in take kot imam so mi top in ja čisto lepo mi je tudi brez modrca. Samo pri teku ali dam športnega, ali kakšno bolj oprijeto majico, da jih bolj drži na mestu in me ne moti in je ok. In nimam čisto nič povešenih čajnih vrečk, tudi miniaturnih ne.
Kam pridemo,da še ženska druge ženske zajebava s zbesedami ta pa premore glih komaj kaj več kot minimum… svašta res no. Ni za verjet.


a minumum a bej žno… kaj pa je mimimum – ga ti določaš?
Ženske imamo pač različno velike košarice – je tisto kar nam je pač narava namenila in ne minimum. take kot smo smo s seboj zadovoljne. Bi morale zate na umetne, da ne bomo imele minimuma po tvojih kriterijih?
No way, sem takšna kot sem in res nimam velikih in take kot imam so mi top in ja čisto lepo mi je tudi brez modrca. Samo pri teku ali dam športnega, ali kakšno bolj oprijeto majico, da jih bolj drži na mestu in me ne moti in je ok. In nimam čisto nič povešenih čajnih vrečk, tudi miniaturnih ne.
Kam pridemo,da še ženska druge ženske zajebava s zbesedami ta pa premore glih komaj kaj več kot minimum… svašta res no. Ni za verjet.
[/quote]

Če bi ti bile tako top, ne bi bila tako užaljena zaradi enega komentarja napisanega od popolenga tujca. Tako pa samo dokazuješ, kako zafrustrirana si, pa lahko 100 postov napišeš o tem, kako nisi.


a minumum a bej žno… kaj pa je mimimum – ga ti določaš?
Ženske imamo pač različno velike košarice – je tisto kar nam je pač narava namenila in ne minimum. take kot smo smo s seboj zadovoljne. Bi morale zate na umetne, da ne bomo imele minimuma po tvojih kriterijih?
No way, sem takšna kot sem in res nimam velikih in take kot imam so mi top in ja čisto lepo mi je tudi brez modrca. Samo pri teku ali dam športnega, ali kakšno bolj oprijeto majico, da jih bolj drži na mestu in me ne moti in je ok. In nimam čisto nič povešenih čajnih vrečk, tudi miniaturnih ne.
Kam pridemo,da še ženska druge ženske zajebava s zbesedami ta pa premore glih komaj kaj več kot minimum… svašta res no. Ni za verjet.
[/quote]
Glej, ni bil moj namen zafrkavanje, ampak gledam pač s svoje perspektive. Imam veliko (preveč in precej nad povprečjem) in bi z veseljem razdelila naokoli. Pa pač ne gre. Pravzaprav zavidam vsem vam, ki nimate težav ne zadadi modrcev, kopalk in celo bluz in jaken, še manj pa zaradi bolečin v hrbtu. Če že tisto, da so tvoje prsi pač VEDNO deležne pozornosti (pa jih lahko še tako zapakiraš), zanemarimo.
Zato pravim, da so b košarica pač res minimum in če ste lahko brez modrca, ste lahko presrečne. Druge takšnega luksuza nimamo.


Ja lej, dam dol in vse stoji 🙂
K me za jezik vleces….
[/quote]

Če se mislta klele po monu za organe vlačit, si kr svojo sopco dobta, kam pa pridemo, joške vn u jaunosti pa organe pokonc pa za žvale se vlačt?!?!

Če se mislta klele po monu za organe vlačit, si kr svojo sopco dobta, kam pa pridemo, joške vn u jaunosti pa organe pokonc pa za žvale se vlačt?!?!
[/quote]
Do happy enda;)))))
Ze bezim…

New Report

Close