Forum.Over.Net

Starševski čvek

Brez modrca v javnosti

Default avatar

Robi...

svašta no je napisal/a:
Si šolski primer nezadovoljnega zafrustriranega multinika.
Default avatar

ne in ja

Doma ne nosim več moderčka. Ko grem kam naokoli,pa seveda.
Default avatar

Luks

Povem iz lastnih izkusenj da babo pogledam prvo v joske ce je drgac povprecna pi cka drgac prvo vidm faco in celotno postavo sm pa bl za konstrukciji 160/50 ampak po naravi take ne da mi hira tam lep mlad obraz

Moja bivsa je doma bla
Skos brez je mela
Itk mjhne joske a kosarca sam k je sla vn pa
Vedno modrc gor ker prsi so prsi manse ali vecje in ni lih kultura da se vse cez vid
Zdej te drolje vse vn gleda ampak take babe so zmer grde v ksiht neki morjo pokazat ce so u faco nikakve
Default avatar

pika je dovolj

svašta no je napisal/a:
Eni rabite več prakse, da dojamete, kdaj je dobro narediti piko.
Default avatar

Zmešane

Babe zmešane, saj neveste več kako bi provocirale, brez modrca, prozorne majice, ultra kratke minice, vrtoglave pete, da o tatujih in pirsih sploh ne govorim.
Dajte se malo zamislit.
Default avatar

Razmisli

Zmešane je napisal/a:
Od kdaj je pa tattoo provokacija?
Default avatar

Zmešane

Razmisli je napisal/a:
Ne narobe razumet. Ni noben problem majhen tatu, po možnosti še zakrit.
Moti me, bom napisala, da mene osebno, potetovirana cela roka, ali pa 4 tatuji na eni roki, potetoviranega pol hrbta, pa noge, ......
Default avatar

Afrika vse pove

Težko verjamem, da se prsi brez nošenja modrca ne povesijo.
Primerjam samo dojke Afričank živečih v razvitem svetu, ki nosijo modrce in golih žensk iz nerazvite Afrike.
Razlika oprsja je očitna.
Default avatar

Razmisli

Zmešane je napisal/a:
No, vsak ima seveda lahko svoje mnenje in okusi so različni, a čudijo me predsodki glede tatujev. Dandanes jih pa ima res skoraj vsak drugi. Gre se za osebno preferenco in če je nekomu v redu porisat pol telesa...mene ne moti. Vsak ima pravico delati s svojim telesom tisto, kar misli da je prav in kar je njemu lepo. To je kot bi nekoga motilo, ker nosi ženska kratko krilo ali moški roza srajco... pač enim je to ok
Default avatar

Brez

Meni je pa kul taka ženska, ki ima toliko samozavesti, da gre v javnost z vsem nad katerim se tukaj zgražate.
Moja je že taka, včasih kar malo preveč pokaže.
Default avatar

Partizanko

Brez je napisal/a:
In kakšna je tvoja?
Kaj ima takega, nad katerim se tukaj zgražajo?