Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tu je recept da se izogneš stroškom prehranjevanja v hotelu

tu je recept da se izogneš stroškom prehranjevanja v hotelu

Svoj prenosni električni kuhalnik prineseš s seboj in vklopiš v vtičnico v hotelski sobi. Od posod potrebuješ samo 1 lonec, lahko še 1 kozico. (špagete skuhaš in omako iz konzerve prekuhaš), to sta le 2 posodi za vse dopustnike. Ostalo plastičen pribor, krožnike kupite v trgovini. Pijačo in plastične kozarce s seboj. Enako kavo, čaj kuhate tam. Prineseš manjše količine olja, 100g kave, par filter vrečk. To je 1 obrok. Naslednji prinešen kruh – rok par dni in vzamete namaz s seboj. Naslednji dan lahko ponovno testenine z drugo omako ali polento z mlekom (potrebuješ malo pakungo polente, liter mleka). To je najmanj sestavin za s seboj prinesti, s katerimi si lahko narediš obrok. Čez dan se kaj gricka, čips, bobi palčke, par kg banan s seboj in to je to.
Pa puding se zlahka skuha ali pa mlečni riž – še bolj hranljiv.

Hrano imaš (isto porabiš kot doma), nočišče tudi, plačaš le bencin.

https://imgur.com/a/eNdtmPK

Predlagam še paket jajc, za njih ni potreben hladilnik, spečeš na mehko / na oko ali skuhaš.

V hotelskih sobah SE NE SME kuhati. Saj vem, da nekateri še nikoli niste bili v hotelu, ampak vseeno…

nova
Uredništvo priporoča

Najameš apartma in imaš hladilnik, štedilnik, posodo, pribor že tam 🙂

Budale klošarske. Povsod morate zasvinjat vse, kamor pridete.

Avtorica, zaradi takih osebkov kot si ti, mislijo, da smo Slovenci Balkanci in neotesanci.

Mislim, da se zezas na racun slovenskih klosarjev, ki si recejo turisti na dopustu:).-upam:)
Sicer te pa vsaka zimmermädchen v trenutku pogrunta, ti poklicejo varnostnika ali celo policijo in ti pregledajo omare in prtljago. Ko najdejo tvoje skropucalo, te ovadijo za povzrocanje pozara in splosne nevarnosti. Hotel ti seveda ekstra racuna stroske te usluge, in skodo povzroceno v sobi (zaradi tvojega smradu je soba nekaj casa neuporabna).
Slovenceljni kremeniti suftarski, le v napad, da vas bo mogoce enkrat sram in boste mastno placali vase kvazi pametne poteze :):):)
Budale.

Močno upam, da avtorica te teme ne misli resno, ker tole je že za psihiatrijo, pač “nije žvaka za seljaka”.

ko hodijo srbi v grčijo na dopust po apartmajih, si tam kuhajo ajvar, ker je paprika dobra in poceni

😂😂😂😂😂

Sem videl ja, mislim, da je bilo celo po TV 🙂

al je to parodija?

Upam res, da ne bo socialno dno hodilo v hotele z vavčerji špagete po sobah kuhat. Si bodo še koze in kokoši not privlekli, da bodo imeli sveže mleko in jajca.

Jah, po “zgledu in nasvetu” bo verjetno takole, ja:

https://www.youtube.com/watch?v=z0QDStAQmys

Sem videl ja, mislim, da je bilo celo po TV 🙂
[/quote]

Italijani pa v avtodomih pri nas vlagajo gobe!

jih pac naberejo in vlozijo. To ni isto,kot kuhanje v sobi

Saj mi bomo isto naredili, le da ne bomo v sobi kuhali. Hrano bomo imeli v avtu, potem za obrok prineseš gor v sobo. Za prvi dan skuhana kosila in večerje s seboj – bodo pač ohlajena – saj tako tudi v službi jemo, suha peciva napekli doma – ta zdržijo več dni, nekaj kg kg sadja v avtu, mogoče hladilna torba v avtu -tam bo salama, sir zdržala do naslednje dne, kruh tudi, itd…

Saj mi bomo isto naredili, le da ne bomo v sobi kuhali. Hrano bomo imeli v avtu, potem za obrok prineseš gor v sobo. Za prvi dan skuhana kosila in večerje s seboj – bodo pač ohlajena – saj tako tudi v službi jemo, suha peciva napekli doma – ta zdržijo več dni, nekaj kg kg sadja v avtu, mogoče hladilna torba v avtu -tam bo salama, sir zdržala do naslednje dne, kruh tudi, itd…
[/quote]

Vi niste normalbi res ne. Boljš da ne greste na dopust.

Mi bomo dali v eno Merkatorjevo vrečko nekaj zemlje, notri posadili solato in jo prinesli s seboj, da bomo imeli svežo. V drugo vrečko bomo dali male tegeljce s petršiljem, baziliko in svežim lukom. Saj se ne bo videlo, kaj je notri, ker bomo imeli take vrečke tudi za perilo, zobne ščetke, brivnik. Pri zajtrku se splača vzeti zapakirane paštete in marmelade, da imaš lahko še za kasneje za domov. Bomo v ta namen vzeli oblačila z velikimi žepi. Če greš v toplice v hotel, se splača imeti sabo brivnik, da noge namakaš v toplo vodo, ko sediš ob bazenu, pa si jih lepo obriješ. Še dobro, da mulci nosijo štrahaste gate, ki izgledajo kot kopalke. Ker je v hotelu zastonj štrom, bom vzela s sabo velik lonec in belo perilo prekuhala na 90. Ga bomo dali v en velik rukzak, ki ga je imel stari ata za na jago. Ker je menda na hodnikih v hotelih močna klima in celo tepihe čistijo z nekimi dišečimi zadevami, bomo s sabo nesli še zimske šuhe, jih pustili pred vrati, da se lepo nadišavijo. Upam le, da nam jih kdo ne ukrade ponoči. Izbrali bomo pa hotel, kjer so dovoljeni psi. Bomo naredili sosedom uslugo in vzeli s seboj njihovega psa in ker je voda zastonj, pa še šampon dobiš, ga bomo ornk okopali v banji. Če bo svak uspel dobiti isti termin, bomo pa popoldne skupaj še malo zaroštiljali na balkonu in kakšno rekli ter zapeli. Ker mora pa menda biti po 22. mir v sobi, se bomo pa preselili na travnik pred hotelom in še malo raztegnili meh za slovo. Upam, da ste tudi z moje strani dobili kakšen uporaben nasvet.

A so ljudje krivi, da bo dala vlada bone samo za nocitev z zajtrkom, ki niti ne bo vec samopostrezen – torej 2 kajzerci, paketek masla, paketek marmelade in z veliko srece se rezina sunke ali kuhano jajce.

Ne razumem, zakaj ne morejo biti boni vnovcljivi za celoten paket, npr polpenzion. Razumem pa, ce se vlada dela norca iz ljudi, da se ljudje delajo norca iz tega, kako bodo hodili na “bonske” dopuste.

Avtor/-ica, glede na to da še nisi bil/-a v hotelu pa da greš očitno prvič ti lahko sam povem da ni blo vredno odpreti takšne teme, v kateri predstavljaš svoje “nepremišljeno-provokativne” nasvete za izogib stroškov v hotelu določenim ljudem, k se zavedajo da se to NE DELA v hotelih temveč pa v apartmajih.

Sklepam da boš en/-a tistih, ki bo očitno koristil vavčer za 200€. Tako da če imaš namen slednji bon porabit za hotel, si lahko s tem (če obilno ješ) privoščiš hrano v hotelu.

Jest bom žar s svojga balkona vzel s seboj. Rezerviral sobo z balkonom v hotelu s pogledom na morje. Hotel Kempinski, za vikend bo dost vavčarja. Pa še sliši se lepo. Sej itak nebo noben vedel al bom tam 3 dni ali 10 dni he-heee glavno je bil sem tam na dopustu ha-ha-haaa
Bomo vsak dan roštiljali, pa gajba pira pa bo super žur.

Saj tako večina dela, zapakirane zadeve vzameš domov, šampone, mila, iz jedilnice sadje, marmelado, zapakirano maslo.

Daj povej mi zakaj niste raje doma in vsaj jeste spodobno???

Ne morem vrjet.

Meni je dobra,sveža,lokalna hrana in vinček nekaj najlepsega zvečer za zakljucke dneva.

Ne pa da grem nekam in svercam piksne v hotelllll!!!!

Saj to je vsem dobro, a ne za ceno 60 eur za 4 člansko družino za en obrok! Naj bankrotiram ob takih cenah? Namestitev da, prehranjevanje fast food in podobni okoliški ugodni ponudniki hrane.

BUREK OLIMPIJA 2 € PA INTERCONTI AKCIJA

New Report

Close