Starševski čvek

A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?

Default avatar

1raglja

viharni jezdec je napisal/a:
Mam vsaj neki od jasnega dneva ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

viharni jezdec

1raglja je napisal/a:
😁😁😁
Default avatar

Da te nekaj vprašam

Ti ne blejaj o multiničnosti, ker gre multiničnosti tudi tebi prav dobro od rok.😄😄
Kdo je pa noreče čoknjeno, o tem bi se tudi dalo razpravljati. Daj, spij še kakšna dva, tri štamperleta, pa spat pejd.🍷🍷
Default avatar

Razmisli

Da te nekaj vprašam je napisal/a:
Mene še nikoli ni namerno užalil ali prizadel kot nekateri tu gor... Mojih nebuloz ti ni treba brati :) Vidiš moj nik in enostavno podrsaš navzdol do naslednjega. Čisto preprosto je😊
Default avatar

Razmisli

1raglja je napisal/a:
😄 ni ti treba skrbeti zaradi mene.. moža ne mislim menjati, razen če se me on kdaj naveliča, no upam da ne..a takrat te bom pravočasno obvestila, da prihajam po monovce :)
Default avatar

viharni jezdec

Razmisli je napisal/a:
Nima smisla, nikoli ne odnehajo in ne glede kak odgovor daš napadejo z vedno istimi parimi zmerljivkami, več ne premorejo. Tako da brez veze jim odgovarjat, samo čim bolj sočno ozmerjat, da imajo potem še hujše more in norijo še cele noči, ne le dneve. 😁Toje vse kar je smiselno in kar si zaslužijo.
Default avatar

Razmisli

Vsa čast, da zdržiš in se ti da. Mene je danes kar minilo, da bi še kdaj prišla gor prijavljena. Pa vem, da je majhna ekipa, ki kroji vse te situacije, a vseeno. Mi pride nekako "izpod čadti" vse skupaj. Škoda, lahko bi dosti bolj konstruktivne in zabavne debate imeli ter se imeli lepo vsi skupaj. Verjamem da je veliko zabavnih ljudi tu gor..
Default avatar

ne še

Razmisli je napisal/a:
te še bo. 😁
Default avatar

sploh ne opazi

Razmisli je napisal/a:
Perfektno se norčuješ iz njega. Genijalno.
Default avatar

viharni jezdec

Razmisli je napisal/a:
Ni šans, na monu ne.Tudi, ko kdo rabi kak nasvet, ko ga daš, se najdejo ti isti osebki ,ki napadejo. Jaz jih ne jemljem osebno, vsake toliko pogledam na mon, bolj jih jezi, bolj jih podžgem, nalašč. Če ne znajo bit ljudje, pa naj trpijo.
Default avatar

Si spodaj vsa mokra

Razmisli je napisal/a:
Si spodaj vsa mokra ti prihaja nanj?
Default avatar

Razmisli

Izgleda kot da se zameriš glavnemu vodji, ker te zaradi nečesa ne prenese in potem spusti svoje v napad. Zelo nizko. Škoda..
Default avatar

viharni jezdec

Razmisli je napisal/a:
Ni vodje, so le posamezni motenci. Ignoriraj, to da si z njimi zapela pomei zate to, da ti od zdaj naprej ne bodo dali več miru, karkoli napišeš. Ignor jih najbolj prizemlji, par postov še naštepa, potem pa mora nehat, ko ni odziva.
Default avatar

Razmisli

Hvala za nasvet..
Default avatar

konj glup

Ne vidiš, da te baba na suho? 🤣
Default avatar

Verjetno je res to to

sploh ne opazi je napisal/a:
Zelo možno, da gre za zafrkancijo - kake amaterske ljubiteljice psihologije ali pa celo kak študentski eksperiment. Mogoče je pa kdo enostavno stavil za gajbo piva, da mu rata omedit Viharca.
Default avatar

Razmisli

Verjetno je res to to je napisal/a:
Najprej sem bolnica. Zdaj že doktorca psihologije. Jaooo.. zmenite se do jutri dej, pa enotno nastopite. Boste bolj kredibilni.
Default avatar

Vprašanjce

Razmisli je napisal/a:
A si verna?
Default avatar

Pomisli

Razmisli je napisal/a:
Saj imaš prav, verjetno si res le trol.
Professional Troll Hunter: Exterminate, exterminate, exterminate!
Default avatar

Razmisli

Vprašanjce je napisal/a:
Imam svojo teorijo...