Starševski čvek

A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?

Default avatar

Razmisli

viharni jezdec je napisal/a:
Hvala za te besede. Res odvračajo določeni ljudje od pisanja na monu. A meni je vseeno lepo v vaši družbi, zato me ne ganejo njihovi napadi.. in ja, v reali, ma tudi tukaj ..so manjši od makovega zrna... :)
Default avatar

Virtualni seks

Razmisli je napisal/a:

Zdaj je pa že počasi dovolj predigre z Viharcem. Bi se že lahko prestavila v pravo stvar.
Default avatar

BBC Earth

Virtualni seks je napisal/a:
So že posnetki ven, na BBC Earth

Slika
Default avatar

sskskkssks

BBC Earth je napisal/a:
Ewww.
Default avatar

Razmisli

sskskkssks je napisal/a:
Kaaaj...sej sta prav lušni :) kače so zelo prijazna in koristna bitja drugače.
Default avatar

Pomisli

Razmisli je napisal/a:
Že, že, vendar tukaj drži tisti bajeslovni pomen. Zgoraj hvališ moža, spodaj pa po kačje flirtaš. To dvoje ne gre skupaj.
Professional Troll Hunter: Exterminate, exterminate, exterminate!
Default avatar

Razmisli

Pomisli je napisal/a:
S kom pa to jaz flirtam?! A sem kaj zamudila? A ker sem se postavila za to, v kar verjamem in povedala, da ni prav, da se neutemeljeno spravljate na nekoga, sem zdaj zatreskana v to osebo? Hujš kot v vrtcu...
Default avatar

da odgovorim

Dobro videti v takih izpadih je res nenavadno.
Default avatar

Tudi meni so všeč kače

Razmisli je napisal/a:
Tudi jaz imam rad kače, ameriškega goža imam celo doma in je povsem krotek. Tole pa sta klopotači, ki sta seveda koristni - toda težava je v tem,
da ti verjameš, da te klopotača ne bo pičila, če jim boš dala kaj za pojest in se zelo prijazno pogovarjala z njo.
Default avatar

Razmisli

Tudi meni so všeč kače je napisal/a:
Poznam kače, laično a vseeno dovolj, da jih spoštujem, se jih pa ne bojim. So zelo lepe in zanimive. Eno črnico smo imeli dolgo okoli hiše.. ni ravno lep občutek, je pa čudovita :)
Default avatar

nisi edina

Vsaj 5 žensk je videlo nekaj dobrega v Metodu Trobcu in prav tako nešteto tistih, ki so modrice dobile, ko so po nerodnosti padale po stopnicah.
Default avatar

1raglja

Razmisli je napisal/a:
A ti dam še jaz eno diagnozo? Sindrom julije adlešič.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

zabita štanga

Razmisli je napisal/a:
Neutemeljeno? 😁😁😁😁
Ti viharca bereš?
Default avatar

viharni jezdec

1raglja je napisal/a:
Ti bot pa tih, ti se itak natepavaš z mano.😁
Default avatar

Da te nekaj vprašam

Robi... je napisal/a:

Si advokat od viharnega?
Default avatar

1raglja

viharni jezdec je napisal/a:
Itaak, s tabo pa še s pol mona, zato morm vsako potrebno konkurenco takoj eliminirat :d
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
Default avatar

Razmisli

zabita štanga je napisal/a:
Glede na vse, kar se dogaja na tej in v zvezi s to temo, ugotavljam da je on še najmanjši problem na tem forumu.. :)
Default avatar

viharni jezdec

1raglja je napisal/a:
😁 Ja, glej, če z multiničnim čoknjenim ne noriš in ne napadaš nekoga je jasno kot beli dan, nastavljaš se, tu ni debate.😁😁😁
Default avatar

Da te nekaj vprašam

Razmisli je napisal/a:

Tale tvoj "neutemeljeno" je pa zelo poveden...
A viharcu pa ne boš nič rekla, da neutemeljeno ponižuje 99% sodelujočih na Monu? Pa da neutemeljeno bruha po ženskah in jih neutemeljeno ponižuje?

A si ti pismena??? Če si, začni no vendar BRATI njegova kozlanja po ljudeh, preden pišeš svoje nebuloze.
Default avatar

viharni jezdec

Da te nekaj vprašam je napisal/a:
A si čes drugega vredno noreče čoknjeno, ki se še pod istim vzdevkom ne upaš pisat?