Starševski čvek

A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?

Default avatar

1raglja

Bože, ste za osem strani dobrega o viharnem najdli? Tolk optimista pa še jst nisem, pa se čist dobr zastopva. O razmisli pa pri vsaj mal pameti človek ve, kdaj odnehat, ko že pišeš o neodzivanju.

Drugače pa mene ne zaboli, kako mnenje ima kdo o meni, kak besednjak uporabi, jaz zase vem, kaj in kakšna sem, za mnenje ostalih naključnih virtualnih znancev mi je nekak tolk kot za vcerajšne vreme, je ze mim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

Razmisli

je vagabund pastir je napisal/a:
Tega nikoli nisem trdila. Zanimivo pa mi je, da nekoga tako močno moti moja prisotnost na monu. Že spet... sprijazni se. Ne mislim se več umikati. Če ti kaj ne paše, preskoči
Default avatar

je vagabund pastir

Razmisli je napisal/a:
Samo debatiram, saj je vendar demokratičen forum. Ah sicer pa kakšni standardi, čoknjeno te ne moti, a ena nedolžna opazka, te pa hitro vrže iz tira.
Default avatar

Razmisli

Me prav nič ne vrže iz tira niti ne preseneča več. A zdaj dam takoj jasno vedeti vsakemu, ki rad tako med vrsticami namiguje pa se potem vleče ven, da so načini kako se zadeve razčistijo med ljudmi, ko kdo komu ostane kaj dolžen in nadlegovanje ali javno blatenje ni eden izmed le-teh. Tvoja svoboda se pa konča kjer se moja začne...toliko o demokraciji
Default avatar

je vagabund pastir

Razmisli je napisal/a:
Se popolnoma strinjam, bi bilo pa fino, da tudi in predvsem tisti, ki drugim citirajo pravice, dotično tudi upoštevajo. Ne pa da pričnejo o njih cepetati še le takrat, ko sami izgubijo moč, do takrat pa arogantno z dejani razglašajo:"kaj mi pa moreš".
Default avatar

Razmisli

Ne spomnim se nobene situacije, izjave v kateri bi bila z dejanji potem nekoerentna ali prestopila mejo tujih pravic. "Arogantna dejanja" si vsak razlaga po svoje. Lahko je bila obramba.
Default avatar

sama sebi lažeš

Razmisli je napisal/a:
Zato pa hvališ Viharnega psihopata, ker te mož po rokah nosi. 😆
Default avatar

Razmisli

sama sebi lažeš je napisal/a:
Zakaj mi ne privoščiš sreče?
Default avatar

Resno vljudno vprašanje

viharni jezdec je napisal/a:
Ali bi te v resničnem življenju mikalo spoznati gospo, ki je odprla to temo in njenega moža? Kaj si misliš o njej?
Default avatar

viharni jezdec

Dobro, da ta monovski poden popolnoma zavoženih kljuset sploh preživi, ko tako trpijo....al jih kar žive trga sodeč po pisanju....
Default avatar

viharni jezdec

Resno vljudno vprašanje je napisal/a:
Kja si mislim? Da mora zavoženo bitje res hudo trpet, da tako boli na javnem virtualnem forumu. Ajde, meljite, dons pa res nimam cajta za vas, mi vse na tesno hodi.😁
Default avatar

Resno vljudno vprašanje

viharni jezdec je napisal/a:
Si ne upaš odgovoriti? Recimo na to, ali je ta gospa dobra ali slaba oseba ali nekaj vmes? Je vsaj delno pravilno ocenila tvoj značaj?
Default avatar

Resno vljudno vprašanje

Ker omenjena gospa te goreče zagovarja že par dni - ali je torej kaj resnice v njeno pozitivni oceni tvojega značaja?
Default avatar

še niste dojeli

Omenjena gospa je viharc.
Default avatar

Razmisli

še niste dojeli je napisal/a:
Ne pa nisem.

V glavnem, odgovorov ni. Tak modus operandi mi je znan in ga ne maram. Zelo otročje in nezrelo. Karakterju primerno seveda...lep vikend monovci! Čoknjeni in nečoknjeni
Default avatar

Game over

Razmisli je napisal/a:
Seveda si. 🙂
Pride nova ženska, se registrira in se dva dni skupaj ukvarja z viharcem.😅😅
Default avatar

viharni jezdec

Je očitno ena normalnih in realnih oseb, kar nekaj jih je na forumu, pa zaradi vas popolnoma nore ničvredne golazni raje ne pišejo, ker jih takoj napadete. Ti ki obsedeno divjate in zmerjate ste pač zavožena sociopatska kljuseta, zavistna vsem in tu imate zatočišče, se zbirate na virtualnem kupu. V reali si ne bi upali tako noret. Zdaj ti pa ne bom več odgovarjal multinično čoknjeno ali pa pojdi ti namesto mene delat.😁
Default avatar

Pa otroke imaš tudi same ajnštajne

Razmisli je napisal/a:
A tvoj ljubeči dec, ki živi samo v tvoji domišljiji, ve, kako ti srčece gori za Viharnega?
Default avatar

Jaz ti verjamem

Razmisli je napisal/a:
Viharni ima zelo omejen besedni zaklad, značilen slog pisanja ter dela veliko več slovničnih napak.