Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hudič je pri hiši

Hudič je pri hiši

Najbolj me pa jezi to: doma imam že 4 mulce plus jaz in mož. In skoraj vsak vikend pripeljejo domov se fanta. Se pravi nas je že 8! Za vse kuham, pospravljam, ne pomaga mi noben razen ena. Če bi kaj pomagali pri hiši, se pravi v gozdu in tako naprej bi bila zgodba drugačna ampak ne. Če jim kaj rečem, da ne rabijo vsak vikend hodit samo lezat je že greh v hiši. Ne pomagajo ama ništa. Po cele dneve ležijo po kavču in se premikajo iz ene strani na drugo. Nevem kaksna vzgoja je to, ker 2 sta čist pridna, delovna in jima je jasno, da pride fant samo na obisk, mogoce kdaj prespi in gre. Ostalima dvema se ne da dopovedati ničesar. Glede na to, da ni ta starejša več rosno mlada bi se s fantom lahko uredila že kakšno stanovanje ampak ne hotel mama je najboljši. Priznam sem na robu z živci.

Kuhaj samo zase in moža. Otroci, če bodo lačni, bodo že poskrbeli zase, nič bat.
Če jim boš še naprej stregla spredaj in zadaj, se nikdar ne bodo osamosvojili in boš večno direktorca “Mama hotela”. 😂

Kdo ti drži pištolo na glavo, da jih strežeš in jim kuhaš?
No, zrihtaj tega tipa s pištolo, pa bodo problemi rešeni.

Kuhaj samo zase in moža. Otroci, če bodo lačni, bodo že poskrbeli zase, nič bat.
Če jim boš še naprej stregla spredaj in zadaj, se nikdar ne bodo osamosvojili in boš večno direktorca “Mama hotela”. 😂
[/quote]Me zanima, če boš tako govorila čez 18 let? Zarečen kruh, pa tako…

Me zanima, če boš tako govorila čez 18 let? Zarečen kruh, pa tako…
[/quote]

O ja, bom. Zgledovala se bom po vzgoji mojih staršev. Tud naš mali se bo kamlu naučil kuhat in delat, ne pa zabušavat. Lepa beseda lepo mesto najde!

Pri nas je isto, tudi besede ne zaležejo.

Jaz lepo recem “jaz imam delo na vrtu ti tamlada pa skuhaj”. In tamlada skuha 1x 2x 3x 4x 5x potem naenkrat zacne hodit zvecer in gre zjutraj domov. Naj si najdejo sluzbo in stanovanje in se potem igrajo zakon.

Mulci leni, ja dobro si se opisala. Hudič je primerna beseda za tebe. Ja mladi bodo že k sebi prišli, samo ti tečnoba se ne boš nikoli spremenila,ker te mož ne dovolj pofuka,potem pa tu tečnariš.

Kaj tašče ne dobijo tiče ,ali kaj,da so potem taki zmaji? Tako si naučila svoje, ne jamraj.
J apoznam eno tako taščo,ko pravi ,kako so mladi nekoristni,ampak ti mladi ji kupujejo stvari, čiščijo hišo in okolico, pospravljajo , plačajo položnice,ampak oni so za njo >>leni

Telica se mogoče najdeš v opisu?

Jaz sem pa čudna mama. Nikomur od otrok nisem dovolila, da bi kdo od njihovih prespal pri nas, zato ni bilo bivakiranja. Tudi naši se niso vselili nikamor, niti za eno noč. Lahko so prespali prijatelji ali prijateljice, ki so šli drug dan domov. Da bi pa bil pri nas brezplačni hotel za vaška dekleta ali da bi mojo punco poznali po tem, pri kom vse je spala, no go. Ob sobotah se je počistilo, dalo prat, eden od nas je kaj skuhal, složno smo pospravili po kosilu in potem so bili prosti za svoj žur. Midva z možem pa tudi, ker imava dovolj že službo, pa tudi rada kam greva.

Telica se mogoče najdeš v opisu?
[/quote]

Očitno se ti prej najdeš v opisu,da me zmerjaš s telico.

Očitno si res hudič od tašče.

Taksne starse bi poslala na psihiatrijo. Da mam js taksne starse se bi jih lepo sramovala! Sam na svojo rit gledate taksne je treba iztrebit zal! Upam da u vas snahe/zeti sovrazijo vam privoscik iz usega srca!! 😉😉

Taksne starse bi poslala na psihiatrijo. Da mam js taksne starse se bi jih lepo sramovala! Sam na svojo rit gledate taksne je treba iztrebit zal! Upam da u vas snahe/zeti sovrazijo vam privoscik iz usega srca!! 😉😉
[/quote]
Ja ,to je pa res opaziti, da so tiste iz Cazina zelo rade nastanjene pri kakšnem fantu 😃

Očitno se ti prej najdeš v opisu,da me zmerjaš s telico.

Očitno si res hudič od tašče.
[/quote]

Tega nisem napisala jaz. Če te kdo zmerja s telico se zmeni z njim in ne obtožuj mene.
Gospa, če je kdo hudič od tašče ste to lahko samo vi, če sploh imate otroke oziroma po vašem besedičenju stavim, da ste osamljeni in neizobraženi.
Če vprašate kogarkoli, ki me pozna me bo zagotovo pohvalil in rekel, da sem odlična mati in nekoč, če bo bog dal tudi tašča. Priznam uni mulci so leni nimaš kaj. In ne naredijo doma prav nič od sebe, zmeraj jih treba prositi. Ostala dva sta pridna, delovna.

Pri nas je isto. Za delo je treba eno neprestano prosit. Druga pa ga sama vidi. In vem kako je, če pride kak fant prespat. Če je treba kakšne deske prekladat se začne naša ta mlada dret, da on pa že ne bo pomagal. In potem drži mulo cel vikend. To bodo bolj razumele mamice. Ostale ne pametujte dokler nimate svojih otrok.

Pri naši mulariji je zgodba ista. Morm večkrat kr sama rect “ala delat, boste že pol zabusaval” in zadeva rešena dokler se spet nek novega ne najde za delat. Če nc ne rečem bl težka, da bo ker kr sam videl delo.

Je treba kar lepo določit, ti nared to, ti to, mi bomo to. In potem ste frej.
Nevem kaj je z enimi komentarji tu gor, mene bi blo sram če bi kj tazga pisala drugim. Nevem kj majo v glavi za eno pajcevino.

Drgač sem bil na pogrebu človeka, ki je pri 14. prišel iz gozda s še dvema sestrama 16 in 17, in so skupaj začeli obnavljati izropano in do dal požgano domačijo. Vsa ostala rodbina je bila poklana in pobita…

Tak da, jeb`se s tako blesavimi provokacijami!

Pri nas je drugace kot pri vas! Pri nas je obicaj da ima ponavadi moski ze od rojstva hiso ki jo zgradijo starsi za sina kjer bo zivel s svojo zeno! Nekaterim starsem pa nikoli ni vsec nobena ki si jo izberejo. To pomeni da nima rad ljudi kaj sele zivali! Nikoli ne bom razumela starsev ki svojim otrokom ne pustijo da pripeljejo svojo polovico da kdaj prespi pri njih res ne in taksni so za mene bolni v glavo in za na psihiatrijo! Kar se pa tice teme … zakaj bi druga polovica ce ne zivi pri njih delala ce noce? A kdo mamam/tascam drzi pistolo nad glavo? Ce zelita bosta ze poskrbela zase da si bosta sama skuhala, pocistila itd. Mama/tasca in njen moz poskrbita zase hcerka/sin in njegova polovica pa poskrbita zase. Problem resen in nehajte ze samo se pritozevati! Jaz ce ne zivim pri njih ce ne zelim nebom delala in pika! Poskrbela bom zase in za fanta ostali naj poskrbijo zase jih je dovolj da pomagajo


Ja ,to je pa res opaziti, da so tiste iz Cazina zelo rade nastanjene pri kakšnem fantu 😃
[/quote]

Hočeš rečt, da skuhamo 6 dni v tednu za ata mamo sina hčer še enega sina dedka in babico.
In jemo pri mizi kulturno kot družina.
V soboto in nedeljo, ko je vd snaha na obisku, pa skuham za vse, samo za sina in vd snaho ne?
In se zaderem “JEST VSI RAZEN JOŽEKA IN MICIKE!”

Čudna ureditev…

V bistvu bi bilo še najbolj prav, da se v soboto in nedeljo zadereš: Danes pa Jožek in Micika kuhata.

Pa res ne razumem, kaj je s temi “taščami”, da prideš na obisk k svoji punci in že pričakuje, da jim boš skuhal, posodo pomil in v gozdu pripravil drva za zimo. Mamica, za to imaš svoje otroke. Da ti pomagajo skuhat in delat v gozdu. Potem bodo tudi njihove punce/fantje pomagali prijeti za delo. Ne moreš pa pričakovati, da če so tvoji štirje otroci do zdaj ležali na kavču, ko si ti kuhala, da bodo prišleki tebe razbremenili.

Obisk je v nedeljo popoldan po kosilu za kasni dve urci.
Ali si mislil vikend paket od pet popoldan do pon zjutraj?
Tisto vkljucuje tudi 1x kuhanje za vse.
1x pospravljanje kuhinje za vsemi.
1x mesecno napolnit hladilnik.
1x mesecno spucat kopalnico.
Sodelovanje pri sezonskih opravilih.
Mi je pa vseeno ali to naredi vse hci za sebe in se za fanta ali oba skupaj.
Ceprav ce bi hci/sin sam bi ga slej kot prej vprasala po zdravju.

Obisk ni problem, skuham šalco kave. Ajaaaa, obisk od petka do nedelje? Ja, bo treba v gozd …

New Report

Close