Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 45letnice, ki izgledajo 15 let manj

45letnice, ki izgledajo 15 let manj

vse so na botoksu ali faceliftingu!
Se strinjate?

Nobena 45 letnica ne zgleda 15 let mlajša, to je samo metanje peska v oči.

Če je debela – sem spadam sama – je že na delu gravitacija in začne vse viseti.
Če je suha, pa ravno tako.
Izdajajo jo kolena, dekolte, roke,…
Noben botoks tega ne reši, ne skrije.

Sploh mi pa ni jasno, zakaj bi človek moral ali si želel zgledati 15 let mlajši.

Nič to ne pomaga. Koža pri 45 ni nikdar več taka kot pri 30!

nova
Uredništvo priporoča

Ravno danes sem imel pogovor z eno eno, isti letnik, kot jaz. Mogoče da sva enako stara, ampak zgleda pa precej bolje kot jaz:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Bajska ti izgledaš 15 let starejša kot si.
😀
Nekatere imamo dobre gene, smo vitke in ženstvene.

Moja soseda je zbotoksirana, nafilana itd … ko jo vidiš zjutraj brez make upa, se jo ustrašiš. Preden se to spet postavi na svoje pravo mesto, mora po mojem ruknit najmanj dve kavi. Zgleda čist zabuhla, usta, kot bi jo čebela pičila v žnable, oči na pol zaprte, ker so lica tolk napihnjena … popoldne je čist en drug človek.
Stara je cca 45, zgleda pa kot obdelana 60-letnica.


Bajska ti izgledaš 15 let starejša kot si.
😀
Nekatere imamo dobre gene, smo vitke in ženstvene.
[/quote]
Kje kupiš tak špegu, da tolk laže?


Kje kupiš tak špegu, da tolk laže?
[/quote]
Ljubosumna?
Naredi nekaj zase in boš tudi ti videti mlajša.

To ne obstaja.

Lahko pa jih pohvališ, da izgledajo nadpovprečno ohranjene.

Si vis pacem, para bellum.


Bajska ti izgledaš 15 let starejša kot si.
😀
Nekatere imamo dobre gene, smo vitke in ženstvene.
[/quote]

Tudi sama imam dobre gene, sem vitka in ženstvena, nihče mi ne verjame, ko povem, koliko sem stara, ampak nisem pa zaslepljena in če ne drugega, vidim ogromno razliko na svojih slikah pri 30ih in pri 45ih.
Imam prijateljico, ki ima čudovito kožo, naravno, pa sva ravno pred kratkim gledali stare slike in se obe čudili, kako lepo kožo je imela pri 30ih, 10x bolj sijočo kot danes, čeprav se lahko tudi danes postavi ob bok marsikateri 30 letnici s svojo kožo.

45 je 45 in nikdar več ne more biti 30!

Delam z ljudmi in imam vpogled v njihove podatke o starosti. Ne boste verjeli kako se ljudje rojeni v istem letu razlikujejo med seboj po izgledu. Seveda nekateri zgledajo dosti starejši, nekateri pa tudi dosti mlajši, kot so v resnici. Največ zasluge za mlajši izgled pa je pripisati genom in zdravemu življenjskemu slogu.

Tudi sama imam dobre gene, sem vitka in ženstvena, nihče mi ne verjame, ko povem, koliko sem stara, ampak nisem pa zaslepljena in če ne drugega, vidim ogromno razliko na svojih slikah pri 30ih in pri 45ih.
Imam prijateljico, ki ima čudovito kožo, naravno, pa sva ravno pred kratkim gledali stare slike in se obe čudili, kako lepo kožo je imela pri 30ih, 10x bolj sijočo kot danes, čeprav se lahko tudi danes postavi ob bok marsikateri 30 letnici s svojo kožo.

45 je 45 in nikdar več ne more biti 30!
[/quote]

V očeh se vidijo leta. Verjeli ali pa ne. Lahko ve šponate ustnice pa gube filate ampak oči vas bodo izdale.

– majhne zenice
– bledenje šarenice
– beločnica ni več povsem bela začne z leti rahlo rumeneti
– koža okoli oči je itak poglavje zase

Si vis pacem, para bellum.

To se monovke 🙂

Ne pomaga, ne pomaga….Joj joj.
Tako ste prepričane, ker je res večinoma teh žensk pri tej starosti pač videti staro. So pa tudi izjeme, z zelo dobrimi geni. Imela sem sodelavko, ki je šla letos v penzijo. Ta ženska nima enega sivega lasu, še nikoli si jih ni barvala. Ni bilo potrebe. V obraz bi ji pa dala kakšnih 15 let manj. Če je ne bi poznala, bi rekla, da tej ženski manjka še najmanj 15 let do penzije. Srednja postava, energična, naravna rjavolaska, gub pa tako malo da ne moreš verjet. Rekla sem ji, da se je njej čas ustavil.
Obstajajo redke ženske, ki resnično skrivajo svoja leta. Pa ne mislim tistih popravljenih.

Pa pejt še ti, če te tko matra. Al pa zapri svoja umazana fovšljiva usta.

Kaj sploh pomeni zgledat 15 let manj.?

Iluzija

Si vis pacem, para bellum.

Čemu zgledati 15 let mlajši? Kaj imaš kdo od tega?

In kaj je narobe s filerji in botoksom? Tista, ki ima denar, bo to uporabila in bo zato izgledala mlajša. Dejstvo je, da brez gub izgledaš mlajši. Poleg tega pa kot je že povedano v enem od komentarjev, je pomemben tudi zdrav življenjski slog in pa dobri geni. Jaz imam športno telo, vadim trikrat tedensko in zgledam bistveno boljše kot sovrstnice, ki ne trenirajo. Tako pač je… tudi v videz je potrebno kaj vložiti in nič ni narobe, če je to tudi dobra krema za obraz in botox

Iluzija
[/quote]
Ma nimaš kaj, vsako tele ima svoje veselje
🙂

45 let stara ženska lahko zgleda dobro za svoja leta, ne more pa zgledati kot 30 letnica.


Ma nimaš kaj, vsako tele ima svoje veselje
🙂
[/quote]

Vsak bk pa svoj štrk

Si vis pacem, para bellum.

Ja, ene se s tem tolažijo, ko jim vsi lažejo in prikimavajo o videzu, ker nimajo nič drugega vrednega in se obremenjujejo z leti in videzom.

Vsak bk pa svoj štrk
[/quote]

Najprej moraš bit seb všeč, kaj te briga za druge :)))
Mi grdi nimamo težav z lepoto 🙂

In kaj je narobe s filerji in botoksom? Tista, ki ima denar, bo to uporabila in bo zato izgledala mlajša. Dejstvo je, da brez gub izgledaš mlajši. Poleg tega pa kot je že povedano v enem od komentarjev, je pomemben tudi zdrav življenjski slog in pa dobri geni. Jaz imam športno telo, vadim trikrat tedensko in zgledam bistveno boljše kot sovrstnice, ki ne trenirajo. Tako pač je… tudi v videz je potrebno kaj vložiti in nič ni narobe, če je to tudi dobra krema za obraz in botox
[/quote]

Kaj pa imaš od tega? A iščeš mladost ali kaj?

New Report

Close