Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Default avatar

princ na belem konju

Berem spiske/ želje žensk, kakšnega sanjskega moškega si želijo ...in skoraj vse navajajo pogoj, da je moški velik najmanj 185 cm.
V čem je point?
Default avatar

VišinaNiIdealna

... torej je 183 cm že občutno premalo?
Default avatar

Vesel oče

To je kriterij za izločanje južnakov!
Default avatar

odvisno od višine ženske

Če je ona 155cm, potem je dovolj, da je on samo 170. Sicer pa, ja, pri ženskah nad 165 in 170 je 185 prava višina za moškega.
Moj je visok samo 180cm, jaz sem 168. Čisto o.k.
Default avatar

tole bo

Naj ti povem iz ženskega stališča, pri višjem moškem imaš nekak občutek, ko te stisne v objem, kot da ti nič na svetu ne more prit zraven, tako zaščitniško, varno... To je moj pogled na višino, samo žal je relala, da so dandanes redki tako visoki.
Default avatar

Obupana zelo

Moj je bil tako visok.
Default avatar

Med slovenci visokih ni

Južnjaki so visiki in možati zato jih skovenke izbirajo.
Vesel oče je napisal/a:
Default avatar

Nad 180 cm mora bit

Meni je semsi da je moški visok. Nad 180 cm je ok. 180 cm je spodnja meja.
Recimo od 185 do 190 cm je res super višina pri moškem

VišinaNiIdealna je napisal/a:
Default avatar

Med slovenci visokih ni

Južnjaki so visoki in možati zato jih slovenke izbirajo.

Vesel oče je napisal/a:
Default avatar

Tojelaz

Ni res, 1 75 je še čist ok
Default avatar

palčki niso privlačni

175 je premajhen no , če da ženska pete gor je že večja od njega

Tojelaz je napisal/a:
Default avatar

oh kje pa

Med slovenci visokih ni je napisal/a:
Med južnjaki je kar veliko majhnih dedcev. Nekateri celo pod 170. Ne vem, od kje vam, da so tako veliki. V povprečju sploh niso veliki.
Default avatar

Ženske vedo najbolje

Srbi in Hrvati so visoki, albanci in slovenci pa so majhni.
oh kje pa je napisal/a:
Default avatar

Med slovenci visokih ni

[/b]quote="princ na belem konju" post_id=13472084 time=1587368783]
Berem spiske/ želje žensk, kakšnega sanjskega moškega si želijo ...in skoraj vse navajajo pogoj, da je moški velik najmanj 185 cm.
V čem je point?
[/quote]
Default avatar

-misst-

Verjetno so jim taki najbolj všeč, estetika, sexapil, karkoli. Ne vem kaj te preseneča, ali konkretna cifra ali dejstvo, da svojo bodočo ljubljeno osebo napoveš z minimalno višino.
Verjetno malo hecen občutek, ko naj bi se kot čuteče, čustveno bitje spravil v okvirje višin, obsegov, dolžin, evrov, ostalih številk, celo barv... Pa vseh teh alinej... Ampak očitno je to precej pogost način iskanja idealnega partnerja.
Default avatar

Karantena

princ na belem konju je napisal/a:
Meni pa ni važna višina,če mi je moški všeč...
Default avatar

herotica

Kot predhodnica, višina ni pomembna. Poznam zelo privlačne tipe, visoke od 160 do 170, in zanimivo, vsi imajo opazno višje ženske, tam okrog 175 do 180 cm :)

Moj partner je sicer visok teh predpisanih 185 cm. Meni je to skoraj malo preveč, tam do 180 se mi zdi ok, idealno za mojo višino 175 cm.
Default avatar

Zartrose

Ne vem. Verjetno pa ti bodo te, ki to hočejo odgovorile v stilu-ker je tako lepše, ker mora biti višji tudi ko obuje pete, ker je objem tako lepši... itd..saj pa imaš tudi tipe, ki hočejo modrooko blondinko košarice d in kardašian riti.
Dejstvo pa je, da je malo velikih moških, povprečna višina je nekako 183 kar pa v bistvu ni veliko. Objem pa nima veze z višino človeka ampak s srčnostjo, tak da....
Default avatar

V okvirju

-misst- je napisal/a:
Sam res, vse je v okviru višine, dolžine, € ....
Kje so čustva?
Mi da misliti reCaptha - Potrdi - Nisem Robot!

Je zadnjič Banda di Lupi dobro povzel - ženska postavlja pogoje, kot da bi bil razgovor za službo.
Torej idealen partner nima nič s čustvi, ampak morajo pri tem biti izpolnjeni določeni kriteriji?
Tako kot pri robotih?
Default avatar

V okvirju

* reCaptcha