Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Berem spiske/ želje žensk, kakšnega sanjskega moškega si želijo …in skoraj vse navajajo pogoj, da je moški velik najmanj 185 cm.
V čem je point?

… torej je 183 cm že občutno premalo?

To je kriterij za izločanje južnakov!

nova
Uredništvo priporoča

Če je ona 155cm, potem je dovolj, da je on samo 170. Sicer pa, ja, pri ženskah nad 165 in 170 je 185 prava višina za moškega.
Moj je visok samo 180cm, jaz sem 168. Čisto o.k.

Naj ti povem iz ženskega stališča, pri višjem moškem imaš nekak občutek, ko te stisne v objem, kot da ti nič na svetu ne more prit zraven, tako zaščitniško, varno… To je moj pogled na višino, samo žal je relala, da so dandanes redki tako visoki.

Moj je bil tako visok.

Južnjaki so visiki in možati zato jih skovenke izbirajo.

Meni je semsi da je moški visok. Nad 180 cm je ok. 180 cm je spodnja meja.
Recimo od 185 do 190 cm je res super višina pri moškem

Južnjaki so visoki in možati zato jih slovenke izbirajo.

Ni res, 1 75 je še čist ok

175 je premajhen no , če da ženska pete gor je že večja od njega


[/quote]

Med južnjaki je kar veliko majhnih dedcev. Nekateri celo pod 170. Ne vem, od kje vam, da so tako veliki. V povprečju sploh niso veliki.

Srbi in Hrvati so visoki, albanci in slovenci pa so majhni.

Med južnjaki je kar veliko majhnih dedcev. Nekateri celo pod 170. Ne vem, od kje vam, da so tako veliki. V povprečju sploh niso veliki.
[/quote]

https://youtu.be/Si7iQiOUZ20

[/b]quote=”princ na belem konju” post_id=13472084 time=1587368783]
Berem spiske/ želje žensk, kakšnega sanjskega moškega si želijo …in skoraj vse navajajo pogoj, da je moški velik najmanj 185 cm.
V čem je point?
[/quote]

Verjetno so jim taki najbolj všeč, estetika, sexapil, karkoli. Ne vem kaj te preseneča, ali konkretna cifra ali dejstvo, da svojo bodočo ljubljeno osebo napoveš z minimalno višino.
Verjetno malo hecen občutek, ko naj bi se kot čuteče, čustveno bitje spravil v okvirje višin, obsegov, dolžin, evrov, ostalih številk, celo barv… Pa vseh teh alinej… Ampak očitno je to precej pogost način iskanja idealnega partnerja.

Meni pa ni važna višina,če mi je moški všeč…

Kot predhodnica, višina ni pomembna. Poznam zelo privlačne tipe, visoke od 160 do 170, in zanimivo, vsi imajo opazno višje ženske, tam okrog 175 do 180 cm 🙂

Moj partner je sicer visok teh predpisanih 185 cm. Meni je to skoraj malo preveč, tam do 180 se mi zdi ok, idealno za mojo višino 175 cm.

Ne vem. Verjetno pa ti bodo te, ki to hočejo odgovorile v stilu-ker je tako lepše, ker mora biti višji tudi ko obuje pete, ker je objem tako lepši… itd..saj pa imaš tudi tipe, ki hočejo modrooko blondinko košarice d in kardašian riti.
Dejstvo pa je, da je malo velikih moških, povprečna višina je nekako 183 kar pa v bistvu ni veliko. Objem pa nima veze z višino človeka ampak s srčnostjo, tak da….

Sam res, vse je v okviru višine, dolžine, € ….
Kje so čustva?
Mi da misliti reCaptha – Potrdi – Nisem Robot!

Je zadnjič Banda di Lupi dobro povzel – ženska postavlja pogoje, kot da bi bil razgovor za službo.
Torej idealen partner nima nič s čustvi, ampak morajo pri tem biti izpolnjeni določeni kriteriji?
Tako kot pri robotih?

* reCaptcha


[/quote]

Zakaj ta čudaka limaš

Ti bo vse jasno, ko bo obula petke ^ . ^

Si vis pacem, para bellum.


[/quote]

Zakaj ta čudaka limaš
[/quote]

Meni je pa Džuro všeč. Tukaj na videuu je nekako drugačen.
Zgleda, kot da ima nekako večje ustnice, kot bi imel v njih polnilo oz. hialoronsko kislino?

Tanja je pa top. Podobna je Sharon Stone. Za svoja leta izgleda vrhunsko.

Zato ker sem visoka 180 cm in je zame 185 cm visok moški še ravno sprejemljive višine 😂😂😂

Babe bolj rabjo psihiatra. Lažje bo najti tipa, če rešiš frustracije kot da iščeš tisto malenkost tipov, ki pašejo pod kriterije.

Sicer tudi tipi hočemo suhe ženske, da se počutimo kot da smo zraven ženske, pa je večina v glavnem debelih. Isto glede las. Kratke frizure so za moške, ne za ženske. Če bom hotel koga s kratko frizuro, bom iskal tipa.

New Report

Close