Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ženske res pričakujete monogamijo?

Ali ženske res pričakujete monogamijo?

Jaz imam lepo ženo, prazvaprav nadpovprečno. Prve dve leti (do njenega 30.) sem ji bil tudi kar zvest, sedaj jih ima 35 in izgleda res še vedno fenomenalno, sam jaz si ne morem pomagat. Sam sem očitno ženskam zelo privlačen in jaz dejansko nobene prilike ne izpustim, da ga nekam namočim. Ko sva začela sem to delal morda 2-3 x letno, zdej pa res skoraj vsak teden. Doma sex štima in je reden, skoraj vsak dan, sam jaz vem, da mi bo žal, če katerokoli izpustim. Leta se ne vrnejo in neglede na to, da mi je moja resnično še zmeraj zelo všeč, mi pač ni dovolj.


Pričakuješ od žene monogamijo?

Upam, da je tole res samo ena čisto neslana provokacija, ker če ni, si dejansko krreten 1. klase.

čez čas ji bo zadišala nova klobasa, ki jo bo z razliko poimenovala nova ljubezen, ne prevara.

Jaz imam lepega moža, pravzaprav nadpovprecno. Prve dve leti (do njegovega 30.), sem mu bila tudi kar zvesta, sedaj jih ima 35in izgleda res še vedno fenomenalno, sam jaz si ne morem pomagat. Sama sem očitno moškim zelo privlačna in jaz dejansko nobene prilike ne izpustim, da mi ga nekdo ne namoči. Ko sva začela sem to delala morda 2-3 x letno, zdej pa res skoraj vsak teden. Doma sex štima in je reden, skoraj vsak dan, sam jaz vem, da mi bo žal, če kateregakoli izpustim. Leta se ne vrnejo in neglede na to, da mi je moj resnično še zmeraj zelo všeč, mi pač ni dovolj.

Jaz imam lepega moža, pravzaprav nadpovprecno. Prve dve leti (do njegovega 30.), sem mu bila tudi kar zvesta, sedaj jih ima 35in izgleda res še vedno fenomenalno, sam jaz si ne morem pomagat. Sama sem očitno moškim zelo privlačna in jaz dejansko nobene prilike ne izpustim, da mi ga nekdo ne namoči. Ko sva začela sem to delala morda 2-3 x letno, zdej pa res skoraj vsak teden. Doma sex štima in je reden, skoraj vsak dan, sam jaz vem, da mi bo žal, če kateregakoli izpustim. Leta se ne vrnejo in neglede na to, da mi je moj resnično še zmeraj zelo všeč, mi pač ni dovolj.
[/quote]

hahahahaaahaaa… pa reč, če ni res bedak avtor te teme hahahahahaaaaaaahaaa

hahahahaaahaaa… pa reč, če ni res bedak avtor te teme hahahahahaaaaaaahaaa
[/quote]

Ko bi pisal, da v povprečju na vsake dve leti ljubi drugo, bi bil pa romantičar, ne?

Ženske oz. žene, če mislite, da vaš dragi mož pa ne (ali ne bi), se pa pošteno motite. Vsak moški, bi ga namočil takoj če ima možnost. Nekateri jih realno pač imajo, drugi ne. Naravno je, da moški svojo seme pusti na čim več koncih, te želje nobena morala ne more preprečiti. Žena in poroka, to je pa nekaj umetnega, izmišljenega.

njena monogamija mi po pravici povedano dol maha… sicer mislim da je, če pa ne, pa tudi prav, sej konec koncev, pokvariti nima kdo kaj


Pričakuješ od žene monogamijo?
[/quote]

Ko bi pisal, da v povprečju na vsake dve leti ljubi drugo, bi bil pa romantičar, ne?
[/quote]

Ne, nizkotno je to, da živi z žensko v laži. Ja, potrebuje gospodinjo in mamo svojih otrok, ane? Tak, ki ne more biti zvest, naj se ne veže in naj ne obljublja, naj da karte na mizo ob prvem zmenku, to je vse.

Seveda potrebujem gospodinjo in mati za otroke. Boljse je imeti ženo, ki to dela brezplačno in še plačo prinese, kot pa plačevati… Njej nič ne manjka, je servisirana in zadovoljena. Res ne vidim, kje je sedaj težava. Pač jaz imam izreden libido in potrebujem tisto vznemirjenje. Z ženo pa kot rečeno, vsaj 5 x tedensko imava spolne odnose, ko je bila noseča še pogosteje, ker je bila zelo potrebna.

Ne, nizkotno je to, da živi z žensko v laži. Ja, potrebuje gospodinjo in mamo svojih otrok, ane? Tak, ki ne more biti zvest, naj se ne veže in naj ne obljublja, naj da karte na mizo ob prvem zmenku, to je vse.
[/quote]

Ne, nizkotno je to, da živi z žensko v laži. Ja, potrebuje gospodinjo in mamo svojih otrok, ane? Tak, ki ne more biti zvest, naj se ne veže in naj ne obljublja, naj da karte na mizo ob prvem zmenku, to je vse.
[/quote]

Žalostno je tudi, ko se ne zavedaš določenih dejstev, posledično na prvem zmenku lažeš, čeprav se tega niti ne zavedaš.

uporabljaš vsaj zaščito pri drugih?


[/quote]

raje ne, razen če mi takoj pove, da ni ona zaščitena… men je filing un prvinski nagon, ko punco napolniš, drugače je to dokaj brezveze.


[/quote]

😁😁😁😁😁

Nekomu je dolgčas 😉

Če je pa slučajno res, pa brez skrbi, bo žena slej ali prej izvedela… Če ne prej, ko se ji bodo začele nepojasnjene ginekološke težave, ko bo po slabem PAP-u ugotovila, da ima HPV, ali ko bo spoznala, da je kljub temu, da je prejšnjič z lahkoto zanosila, naenkrat postala nepojasnjeno neplodna… Pol bo šele hec.

Ja bo pa pac druga pol zanosila. Mlajsa

Monogamija je moški izum.
Medtem , ko je ženska vedno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} , da je otrok njen, ji je monogamija čisto odveč.

Ok lahko razumem(o), da imate viskok libo. Ampak!? Zakaj si ustvarjate družino in tvegate, da prizadenete ženo in otroke. Plus, če imate hčerko ali jo boste imeli, kakšen zgled je to zanjo?

ne pričakujem več monogamije. dajem je pa tudi več ne.

Jaz jo, za tvojo ženo pa res ne bi vedla, bi moral to njo vprašat 🙂

To so slabi časi za potrebne junce in zveze željne babe. še oštarij in veselic ni, da bi se vsaj tam vi spoznavali.

To so slabi časi za potrebne junce in zveze željne babe. še oštarij in veselic ni, da bi se vsaj tam vi spoznavali.

jaz imam tri otroke, s tremimi mamicami, ne vidim kje je tu problem. Meni tudi ne paše biti prav dolgo z eno partnerko, otroc so mi pa všeč. In ja, lažje je biti vsakič z novo. Za žensko je pa tudi lažje, da ima samo enega otroka, kot pa tri.


[/quote]
A nismo civilizirana bitja, ki imajo svoje nagone pod kontolo al kaj? Otroci delajo tisto, kar je lepše in lažje, in zato rabijo nas odrasle, da jih usmerjamo, ne pa odrasli ljudje.

New Report

Close