Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj boste danes počeli?

Kaj boste danes počeli?

1. Pospravila omare – zamnjala spomladno/ poletno kolekcijo z zimsko
2. Pomila okna, ker je vidljivost poslabšal cvetni prah
3. Skuhala dobro nedeljsko kosilo
4. Barvala mandale
5. Sprehod v gozd
6. Domači wellnes
7. Knjiga in postelja

Sedeti ali ležati, to je zdaj vprašanje. :-/

Ravno sem s sprehoda. Na hitro sem šla za dobre pol ure. Sedaj perem perilo. Kuhala bom kosilo. Popoldan bova z možem malo delala na vrtu. Vreme bo lepo. Bo kar o.k.nedelja.
Ne morem si predstavljat, da bi bil v času te dolge karantene sam dež:((. Takrat bi se nam pa strgalo.

če imaš hišo, mogoče še malo vrta, ni problem, pa se še malo na teraso uležeš, kaj postoriš. Blok je pa verjetno te čase katastrofa.

Niti ne, odvisno od človeka. Takim, ki nimajo nobene ideje, verjetno tudi hiša ne pomaga.

Jaz sem bila od 7h – 9h na kolesu, zdaj pospravljam, vmes tukaj, potem kosilo, kakšen dober film, počitek, zvečer joga, umivanje, urejanje, še malo tv in računalnika, potem pa knjiga, dokler ne zaspim.
Med tednom služba, v prostem času pa različne reči. Veliko telovadbe zadnje čase, joga, kolo, sprehodi….

Na izlet grem v mejah svoje občine:-)

Kava+par čikov. Par kosov belega kruha z maslom+noge v luft.
Ornk kosilo.
Kava+par čikov.
Noge v luft.
Čokolada+čips+par čikov.
Kava+par čikov.
Noge v luft.

Vse za zdravje [hashtag=ostanidoma]#ostanidoma[/hashtag]

Direkt v žilo 😉 – or shAll I say loungs?

Novice odkljukane, malo še čvek, hrib, vmes kuhanje, zvečer pogledam do konca eno serijo in en film z lagerja.

Zakaj ponavljate non-stop to mantro? A če nimaš hiše in vrta, se pa nič drugega ne da delati? Kuhaš tudi v stanovanju, pospravljaš tudi v stanovanju, garderobo v omarah menjaš tudi v stanovanju, lahko imaš mini vrtiček na balonu, ki ga urejaš, bereš, spiš, barvaš mandale, ustvarjaš ročna dela, lenariš, greš v naravo, štemaš:)

Lezala bom zunaj na terasi, prav paše 🙂

Ok, to je seznam, plan – jutri poročaj, katere točke si dejansko realizirala 😉
Ne rečem, da se ne da, ampak dvomim, da se komu da…

Ok, to je seznam, plan – jutri poročaj, katere točke si dejansko realizirala 😉
Ne rečem, da se ne da, ampak dvomim, da se komu da…
[/quote]

Pozabila dodati zase, če že odgovarjam v to temo: muzika+knjiga, (stroj je opral) temno perilo, skuhala kosilo, popoldne si obetam malo romantike v dvoje, zvečer krajši sprehod.

u bloku je katastrofa

koji klinček pa vsi naokol hodte. doma bodte. tko kot eni v nasmu bloku, boli jih patak, brez mask in rokovic, vsak dan u štacuno in naokol. jaz pa si se po hodniku ne upam it, k sem zihr da je kak od teh sprehajalcev kuzen. ampak njim se ne vidi, mene bi pa stisnel in bi bila samo številka zraven une noge z listkom zavezanim za prst

Nič kaj posebnega nisem delala, saj je nedelja.
Tisti, ki ste tako pridni in delate po vrtu, me prav zanima, kaj danes delate, ko je zemlja tako strašno suha in piha kot zmešano?
No, jaz sem zakurila, skuhala kosilo, pospravila.
Dopoldan sem naredila nekaj butaric iz oljk, jih zvezala in jih blagoslovila, medtem, ko sem gledala mašo na TV, danes je namreč cvetna nedelja.
Popoldan sledi še kava in nato hiter sprehod skozi gozd.
Vsem želim lepo cvetno nedeljo!


Zate mogoce,ker ne ves kaj bi sama s sabo.revca


Zate mogoce,ker ne ves kaj bi sama s sabo.revca
[/quote]

Ti bom dala revco po guzici!

New Report

Close