Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zgodba z Injo Zalto je razkrila ves primitivizem in zafrustriranost slovenskega naroda

Default avatar

Mediji naredijo dobro in zlo

Zahvala gre medijem ker so raztrosli post iz IG-ja med ljudi k niso fani?
Blo je več donacij, ampak cena za to visoka.
Default avatar

Kje so domači

Zakaj ji niso pomagali znotraj druzine?
Default avatar

ne se no tolk

Slovenci najbolj gnil narod na svetu je napisal/a:
Saj eni so dali, eni ne. Tako je. Je pa grdo, vsaj do tistih, ki so dali, tako osiranje na forumu. Pa zelo primitivno.
Default avatar

Popay

kar se mene tiče..., jst ji nisem nič dal, pa iskreno v te pizzdarje za razne krise in podobne množične norije ponavadi nič ne dajem, ker se mi enostavno ne da izgubljat cajt s temi formalnostmi, sms pa številke trr in podobne pizzdarije recimo... ampak, to je tako v življenju...., še v jugi..., v vojski smo poslušali en stavek, ki bi moral bit vsakemu vsak dan na prvem mestu, ko se zbudi...., živi, kot da bo 100 let mir, bodi pripravljen pa, kot, da bo jutri vojna...
Default avatar

Slovenci najbolj gnil narod na svetu

ne se no tolk je napisal/a:
Saj je očitno, kateri skupini je tema namenjena. Primitivizem se pa s primitivizmom vrača.
Default avatar

ja lubica

Ti že veš. Sicer pa ne pogrevaj te teme. To je že pase. Brez veze se sekirat ;).
Default avatar

preberi kaj pišeš

Tema ni namenjena nobeni skupini:LOL. Preberi bolje. A so zate Slovenci mogoče skupina?!))
Default avatar

Slovenci najbolj gnil narod na svetu

Kaj pa tebi ni jasno? Seveda sta dve skupini. Tisti ki so donirali, in tisti, ki jo pljuvajo. A je tole vrtec, da je treba vsakemu posebej razlagat?
Default avatar

osnovnošolsko

Deli se na dobre in slabe. Tisti, ki dajo in tisti, ki ne:::)). Tako razmišljanje je, imaš prav, za vrtec.
Pa pusti to. Punčara je šla tja, mislila, da bo najbrž igrala.)). Zamnjkalo keša in je malo pofehtala. Eni, tako, drugi drugače.
Default avatar

Brez nič je nič

Si ji le pomahala je napisal/a:
Kje piše da sem ali da nisem? Ni bistvo mojega zapisa. Grize v glavnem vas, ki niste, ne vidim enega prispevka od tistih, ki so. Zakaj se potemetakem hočete razpočiti za nekaj, kar vsa pravzaprav ne tiče v nobenem momentu? Verjamem, da bo izkoristila zbran denar za svoj filmski razvoj. V filmski industriji je tako ali tako veliko prostituiranja, tole je še najmanj škodljivo, poleg tega, da si je dodatno ustvarila še malce večjo prepoznavnost.
Default avatar

Si ji le pomahala

Brez nič je nič je napisal/a:
Bo, ja, kot je tistih 30kil, zatem pa fehtala. Bmk. Ok?
Naj fehta naprej, če ne zna v mc donaldu čpin pomivat. Tid ok? In ti ji še dalje mahaj, toliko časa, da res ne bo nič z njo, ker se bo vedno vdala fehtanju. Ni mladost kriva, kriva je vzgoja in okolje. Iz ljudi se tako dela mentalne in čustvene invalide, v tem je point.
Ena takole zavožena pomeni zavožena vsa generacija. Vsi so prepametni, visijo pa na dudah drugih. In potem se čudiš? Ne gre za to osebo kot tako, gre za to generacijo, njihov način življenja, ki je parazitski. Ko pridejo na domačo brco, se ne ujamejo na lastne noge, vstanejo in so pokončni, temveč še vedno parazitirajo, kot bi bili iz gume.
In ti se trkaš po prsih, kako si ji pomagala.
Bolj bi jo, ko bi ji res samo pomahala. Ampak ne, ne štekaš, ker si egotrip.
Naredila si drek. Sorry.
Ne moreš ji več pomagati, ker bo sedaj le še bolj prepričana v to, da edino z lastno hrbtenico smo dostojanstveni.
Pa ti veš, kaj ta termin pomeni, dostojanstvo? Vzela si ji ga, ter vsi, ki ste na egotripu.
Denar ni nič, njej ne pomeni nič, niti trud, kako ga zaslužiti in imeti dostojanstvo.
Iz nje ste napravili ptazno lupino, brez dostojanstva.
Glej, zakaj? Ker tudi sami nimate dostojanstva. Živite mrtvo življenje, kič.
Za vas me bk, za tele mlade mi pa ni vseeno.
Samo, kaj, ko uničite vse, kar vam pride v roke.
In s tem se še hvalite!
Res ste m i z e r i j a.
Default avatar

ališa

Inja je očitno menila, da je nezemeljska zvezda, kot Sofia Loren ali Liz Taylor. Žal ji je tujina pokazala, da je sicer izredno lepo dekle v množici enako lepih, ampak ne dovolj nadarjena, ali srečna, da bi prišla do večje pozornosti. Natolcuje se o drogah, to ne vem. So pa neumne odločitve, fehtat za denar, potem pa poteptat ljudi z ostrimi izjavami. Me spominja na Leo Sirk.
Default avatar

Škilooko

Levo oko ji gleda čisto drugam kot desno.

A je škiljenje posledica heroina?

Slovenci. 😂
Default avatar

Kritik-1

Nihče ti/ji ne očita, da ima visoke cilje. Nič ni narobe, če je hotela zajemati z veliko žlico. Se pač ni izšlo. To je le ena od življenjskih izkušenj. Kadar padeš na dno, vstaneš in greš naprej. Vsi smo to doživeli, nekateri še bodo.
Problem je v prosijačenju. Kdor rabi denar, gre delat. In če ona lahko sprašuje za euro, da gre na kavo, lahko tudi drugi komentirajo. Ona sama oz novinarji so sprožili plaz besed, ki leti nanjo. Kje vidite primitivizem? Jaz vidim komentarje na njeno petlanje. Kdo je tu primitiven?