Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nad portali za zmenke

Nad portali za zmenke

Vsi možni portali za zmenke, iskanje resnih vez ni, da ni. Se prijavim ogromen odziv. Pustim svoj kontakt. Na kar nikjer nobene da bi mi vsaj kaj napisala. Pa četudi se ne ujameva, gremo vsak svojo pot. A gledam profile. Vse aktivne, ljubiteljice živali, narave, sprehodov, družine na prvem mestu itd itd, da ne ne nakladam. Pa kako hudiča nisem Oz ne najdem ene žensko za kavo. Po večini samo pošiljajo tista neka virtualna sporočila, ki so že v naprej prirejena. Tako je na badoo, na ona on, in tem podobnim aplikacijam. Žalostno.

In se kljub vsemu še vedno nisi nič naučil iz tega ?

No… enim pride prej, drugim kasneje.

Pa da ne boš mislil, da obsojam. Obratno, prej te vzpodbujam da si končno začel v pravo smer razmišljat.

Odnosa ne moreš zgraditi na instant. To ne gre, da se boš zaljubil v lepo sličico za katero je nazadnje celo moški :))))

Sreče na spoznavnih portalih ne boš našel. Samo en kup zajebantov, scammerjev ki bodo kak euro od tebe probal nafehtat v imenu ljubezni, par oseb ki imajo že tako težave z odnosi ali so popolnoma neprivlačni in v redkih primerih kakšna obupana sprejemljiva izjema.

Ampak… what are the chances da naletiš na tisto obupano izjemo kot si mogoče sam ? 🙂

Ye, that s right ZERO

🙂 saj bo. Zmoreš ti to. Ne obupaj.

Si vis pacem, para bellum.

Vsi ti portali so fake z fake rofili.A ti n še kapnilo kako si manukenka z 100 000 e mesečne plače ne more fnta najt?No vse je nateg.drugič preden se priavljaš preberi forume.

Mi s puncami sva se prijavila v erotični portal.Ko smo objavili sike,so nas zablokirali.Se ve zakaj.Fake portal.

Enkrat bo ze pri meni je isto….. Nobenega…. Normalnega

New Report

Close