Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opažam 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} novih sprehajalcev

Opažam 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} novih sprehajalcev

Redno hodim, in se sprehajam. Seveda ker imam psa. Zadnje čase pa opažam ogromno novih ljudi, novih obrazov, družin, posameznikov vseh starosti, ki se v normalnih časih ne zadržujejo uzunaj. Večina njih dneve preživlja v službi po sami službi pa razni nakupovalni centri, lokali, na splošno lokacije kjer bi bili opaženi. Uzunaj pa enis in večinoma. Zdaj ko je korona pa malo morje enih ljudi, ki jih prvič vidim. Dejansko sploh ne vem da živijo v moji soseski. A ni to zanimivo. Zdaj vsi ven aktivni sprehodi tek razna druženja narava zdrav duh v zdravem telesu. Pred korono pa vsi v shoping centre, fitnese, aerobike, joge mislim ni da ni. Pa vsi fulllllllllll aktivni itd itd. Tako smešno se mi zdi vse skupaj. Ob enem pa žalostno. Namesto da bi bilo ves čas vse vikende vse zaprto in bi ljudje bili uzunaj. Zdaj imajo lahko vsi za 14 dni kruh in ostalo doma. Glej ga hudiča kako je to možno.

Se ti ne zdi, da v norem tempu življenja za sprehodke ni časa, zdaj pa je? Ali si zmeraj tako negativna?

A v norem tempu, pa je čas za bluzit po citiy parku, btc,fitnesu, jogi,aerobiki, posedanje v lokalih po 5 ur. Dej prosim.

nova
Uredništvo priporoča

Za eno uro gibanja na dan ima pa vsak čas. Bolj je lenoba problem. Avtorics, jaz opažam isto kot ti. Me res zanima, kolk folka se dejansko redno giba. Se čudim, da ni še več debelih.

Ne smejo na lepše kraje, kamor so ponavadi zahajali.

Ne, ne v nakupovalne centre, v lepšo naravo.

Počakajte, ko bo mimo korona. Vsi te trenutni sprehajalci se bodo sprehajala iz hale v halo. Iz trgovine v trgovino. Ob tako lepem sončku, ki zunaj sije. Lenoba točna tako. In izgovori ob hudem tempu nimam časa za sprehod. A bejž no.

Vikend je. Običajno so se zapeljali do podnožja enega ornk hriba in si vzeli čas za celodnevni izlet. Danes pač šetkajo po okolici, kjer jih vidiš.
Zadnje čase smo v hribih vedno srečevali veliko ljudi, tako da jaz teh komentarjev o tem, kako večina ljudi prosti čas preživlja v trgovskih centrih ne kupim.

Ker so novinarji.Malo beri FB ko jih folk slika in objavlja kolk jih je na enem kupu.


da bo konec bo šla spet ven na sprehod in ne bo te enormne gužve,… zdaj raje telovadim doma.

New Report

Close