Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 3 mesecne veze

3 mesecne veze

Nimam srece v ljubezni…. Z bivsim 13 let…. Alkohol.. Eden 3 mesece varanje… Drugi3 mesece ga z drugo dobila tudi varanje.. Zdaj 3 tzdi 3 mesece… Danes ga prvic vidim da se je napil….. Uh bolje da sem sama tako mi je namenjeno.

Ti pa res nimaš sreče….

Enkrat nekje mogoce….

Ja res je. Nikoli ne veš, kje te čaka sreča.

Preko portalov nic vec… Nikoli.

Avtorica članka, ne sekiraj se, nas je več takšnih. Ne, da nimamo sreče, problem je, da je danes težko najti nekoga “normalnega”. Saj bo, vse ob svojem času. Srečno.

Ti vrjamem. Hvala enako. A bi samo dodal, da niso vsi taki. Samo težko je najti.

Se ti pridružujem Petra. Težko, je najti nekaj normalnega. So obstajajo. Nekej so. Vse ob svojem času.

So ja samo tezko je najti….. Se pa zdaj sprasujem a sem jaz cudna neumna…. Vse nudim delati znam veliko pa ne gre za to…. Ljubezni ni prave

Veš tudi sam sem istega mnenja. Vse delam, znam, se trudim. A kaj, ko enostavno ni tiste pristne ljubezni. Glej mogoče pa se pride. Ne vdaj se. Ne obupaj. Dolga pote, je pred tabo. In se tako veliko je tega, kar moraš doživeti. Zato. Pusti preteklost ne glej v njo. Glej v prihodnost.

Veš včasih prehitro ljudje pokažemo, česa smo zmožni. Kaj vse znamo, kaj vse želimo, hočemo. In potem nasprotnik to izkoristi v svoje dobro. Včasih prehitevamo, včasih smo prepocasni, in ne sledimo. Včasih imamo previsoke, cilje želje. Včasih pa enostavno nimamo sreče v ljubezni. Pa tako malo je potrebno.

Ja samski ocka vem…. Bo ce bo ko bo….. Srecno tudi tebi

Veš ljubezen je čudna stvar. Včasih tako enostavna, a ob enem tako za komplicirana, da enostavno ne sledimo.

Ja ko smo bili mlajsi je bilo drugace…. Ko smo starejsi je drugace…. Ce so vmes otroci pa sploh.

Enako tudi tebi. A ne obupaj. Upanje umre zadnje. Samo povedati moramo.

Te popolnoma razumem, in vem. In strinjam se steboj. Res je. Vas je drugače, zdaj ko smo starejši. A nismo tako stari, da nebi našli sreče v življenju in ljubezni.

Če si za prijateljsko dopisovanja mi lahko pišeš na [email protected]

Uh nisem stara…. Vsaj ne pocutim se stare😜

Stari smo kolikor se počutimo stare. Vrjamem, da nisi stara. Tako kot jaz nisem. Vem pa samo to, da ni nikoli prepozno za lepo pristno iskreno ljubezen.

Ljubezen ni nič od tega, ljudje smo.

Zakaj jih pa prej bolj ne spoznaš? Napiješ se lahko, še preden si v zvezi.

Se ena, ki si izbira pijance, ko jo med nogami scemi, potem pa joka, da nima srece, lol.

ženska je magnet za pijančke, hehe…

Ufff, samo tole pa res nima zveze s srečo – pač pa s tabo. Samo s tabo.

Gre za to, da si podzavestno izbiraš samo takšne ljudi. Verjetno ti je tak tip človeka znan in blizu iz otroštva (ni pa to nujno), v njihovi bližini se počutiš kar nekako domače in udobno
– drugih, ki so čisto drugačni karakterji – pa sploh ne opaziš. Oz se ob njih ne počutiš OK, niso ti privlačni ali zanimivi.
Samo s tabo je povezano – zato moraš za spremembo najprej spremeniti sebe. To je pa kar resno delo in verjetno potrebuješ koga, da te bo pri tem vsaj malo usmerjal.

New Report

Close