Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ivjana?

Ivjana?

Berem nekaj o neki ‘slavni’ Slovenki (KAO) Ivjani. A ni to una, k se je neki aftnala na radiu, pol pa zanosila?
Ali kdo ve, od kod ji tolk keša, de je kr naprej neki potovala in se celo selila na Hawaje???

Sem bila prepričana, da ti radijci (a la Avdić) nimajo tolk dnarja, al se motim?

Kaj te briga, vešča neumna, koliko ima kdo denarja. Ti ji sigurno nisi nič dala! Brigaj se, da ti ne boš lačna in, da boš imela za položnice. Druga si itak ne moreš privoščiti. Havaje lahko gledaš samo na sliki. Faušija in zloba te bosta pa itak požrli do kosti.

Samo vprašam, kako ji je ratal? Drugače sem pa res mela te radijce tko za fajn ljudi, k niso glih pr dnarju…
Morm pa priznat de mi gre na živce k berem, da je Slovenka… k niti pod razno ni.

Kaj si pomislila, da ima mogoče partnerja, ki ima veliko denarja? Mogoče je delala mogoče tudi kaj drugega, kot dve ali tri ure na radiu.

Ne, nisem pomislila, de ma tipa, k bi jo mel in bil celo bogat. to pa res ne.

Meni je pa ivjana full carica. Veckrat jo berem. Zadnji njen zapis kako so jo skoraj “zaprli” me je zelo nasmejal. Uziva na havajih kjer ima vilo. Mislim, da jo tudi oddaja turistom

A se spračujejš, kako pa rata/je ratalo raznim tudi slovenskih eskorticam in animir damam, ki se skrivajo pod okriljem naziva “influencerke socialnih omrežij”, ki se prav tako slikajo po plažicah, jahtah, zasebnih letalih napol gole, hotelskih lobijih in hotelskih sobah in objavljajo na IG proflih? Posel z mednožjem laufa v vseh časih. O, ne pa jim nisem fouš – sram me je takih Slovenk, pa da si ne pozaprejo profilov za javnost, da ga imajo samo za svojo klientelo 😛

Očitno je “zadela” loteriji – tako in drugače 😛

Vilo imajo na Šrilanki. Očitno ste nekateri zasledili samo to, da je na Havajih. Tja naj bi se selila, ker je njen dobil tam službo. Drugače pa ni bila samo voditeljica, menda prodaja okolju prijazne kreme za sončenje… Konec koncev, kaj koga briga, od kje njej denar. Za sama potovanja sicer sploh ne rabiš več tako veliko, kot včasih. Letalske karte so smešno poceni, samo organizirati se je treba. Je pa lažje razmišljati o drugih, kaj vse imajo in jim biti fouš, kot pa se spraviti za računalnik in si organizirati dopust, ki je na koncu lahko precej cenejši, kot pa biti 14 dni na hrvaški obali.

New Report

Close