Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaksna je razlika med zastonj sexom in tistim ki ga placas

Kaksna je razlika med zastonj sexom in tistim ki ga placas

Ponavadi te zastonj sex pride drazji.

zdaj ko je vse zaprto je se posebej zastonj edino če te pošlje v trgovino ):

To lahko izjavi samo devičnik.

Si vis pacem, para bellum.

Je razlika. Prostitutka ti za denar nudi marsikaj, kar ti punca/žena nikoli ali le redko (potem se počuti umazano):

– ti poliže tiča
– pusti, da pogledaš njeno špranjico
– pusti, da jo v rito, usta, pizdo
– ona ti liže rito
– proguta seme
– ti pusti, da ji ližeš stopala, prste n nogah
– itd.

Premalo vem o v tradicionalnem smislu placljivem seksu, da bi ne vem koliko modroval. Zato pa toliko vec vem o seksu za katerega se trdi, da je zastonj, ceprav se ze pregovorno ve, da vecino moskih prav ta se najdrazje stane. Le da se zadnji racun neredko izstavi sele z dolgim casovnih zamikom. Pa tudi sicer gre v vecini primerov zgolj za nedefinirano nenapisano in open-ended transakcijsko izmenjavo v naturalijah in uslugah.

Prostitutki ne placas sexa, ampak to, da po sexu lahko odides.

Profesionalka vzame del tvoje plače – koliko, odločaš sam.
Zastonj seks (žena, parnerica ..) vzame toliko kot zaslužiš in ti da toliko €, kot meni, da potrebuješ ☺
Imam 3 desetletja izkušenj z ženo in nekaj plačljivimi seksi

Vsak ima možnost prebrati in se podučiti o vseh možnih boleznih, ki jih tovrstno početje prinaša..zato vsakemu odraslemu, ki mu padejo take in podobne ideje na pamet prav privoščim, da ga doleti vse, čemur se prostovoljno (in še plača za to) nastavlja. Bljak.
Ne bi te s palico taknila.

Ljudje smo sami sebi največji virus in prav je, da se nas eliminira z obličja zemlje. Paraziti..

Vsak ima možnost prebrati in se podučiti o vseh možnih boleznih, ki jih tovrstno početje prinaša..zato vsakemu odraslemu, ki mu padejo take in podobne ideje na pamet prav privoščim, da ga doleti vse, čemur se prostovoljno (in še plača za to) nastavlja. Bljak.
Ne bi te s palico taknila.

Ljudje smo sami sebi največji virus in prav je, da se nas eliminira z obličja zemlje. Paraziti..
[/quote]

v danem trenutku imaš ob sebi osebo (ki ti ustreza) z vsemi njenimi karakteristikami.

v danem trenutku imaš ob sebi osebo (ki ti ustreza) z vsemi njenimi karakteristikami.
[/quote]

..za gljivice, vnetja, bolezni, ..tudi če bi večno sama ostala si česa takega ne bi dovolila nikoli.

Več neumnosti kot se objavlja na spletu, bolj ljudje mislijo da je nekaj “normalno”.. Kabalisti tudi dojenčke jejo pa adenokrom pijejo,a mi na pamet ne pade, da bi poskusila ali na trenutek pomislila, da je to normalno, “okusi pač”…NE! Ljudje so globalno izgubili kompas in ne razlikujejo več med tem kaj je prav in kaj ne.

In če ti ni mar kam ga vtikaš,koliko jih zamenjaš in s kolikimi so bile te ženske pred teboj, si milo rečeno gnjus.

Vedno bolj razumem medicinsko sestro, ki mi je pred leti med rokovanjem z enim “pomembnežem” dejala, da če bi vedela kje je njegova roka vse bila, se ne bi pozdravila z njim nikoli!

Nobene razlike ni. V enem primeru placas direktno njej in takoj, v drugem primeru pa bos dnar izrocal drugim (natakarji, hotelirji, letalskim druzbam..), kamor bo pac ona hotla.

Iz njene perspektive bo misllila da so sam une cipe k direkt jemljejo dnar od tipa za seks, zase pa da je okej dečva ker njej ga nisi dal nic (samo za njo).

S tvoje perspektive bo pa vse isto. V obeh primerih bos brez denarja.

Pri prositutki bos vsaj vnaprej predvidel okviren strosek, pri navadnih babah ga ne mores. Nobena pa ne bo hodila s tabo zastonj ce nimas dnarja in ji ne misls nc placat.

Bom jaz povedala.

Bolj so me spostovali tipi, ki sem jim rekla da za sex hocem toliko in toliko in mi potem tudi placali.

Za navadno kurbo so me imeli vsi ostali. Pa ti mi niso placevali nic. Ne potovanj, ne oblek, ne hrane. Nobenih vecerij, kvecjemu sem v odnosu jaz zapravila vec denarja pa se varali so me.

Ti si pa res čudno bitje.

Zanimivo bi bilo izvedeti, kaj bi na to temo napisala Inja Zalta.

Zdaj ko nima nič bi lahko za slovenske časopise in revije vodila kako seksološko rubriko v stilu Braneta Kastelica iz Londona.

Slovenci. 😂

Več okužb, se prinese domov, ko varamo partnerja no s komerkoli zunaj…Najmanj okužb, ko so moški ali ženske hodili k prostitutkam. Do kakšno, zdravnisko. Tako, da tisto prepričanje, glivice in itd so vam možje prinesli od kakšne sodelavke ali sodelavca.

New Report

Close