Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi na socialni pomoci dobimo kaj denarja?

Mi na socialni pomoci dobimo kaj denarja?

Lahko bi, ce vsi drugi dobite!

150evrčkov

Seveda, spet najmanj od vseh.

nova
Uredništvo priporoča

Meni se tudi ne zdi prav, da mi na socialkah ved o dobimo najmanj denarja. Pa probajte vi s tako malo denarja

Kako si neiznajdljiv!
Pogodbo o prostovoljstvu bi si zrihtal, pa bi dobil 506 evrov, jaz to prejemam že ves čas.
Pa subvencijo najemnine mam, dodatnega zavarovanja ne rabim plačat, televizije tudi ne, na rdeči križ si hodim po hrano, karitas mi plača kako položnico, enkratne pomoči dobim vsako leto, zdaj sem še dobil bone za hrano od občine, ker sem ubogi, brezposelni revež…
Zdaj pa mi bojo dali še 150 evrov kriznega dodatka.

Pa si res pajac!

Relativno gledano ga dobite največ.

kaj pa mi vlomilci, ki smo zdaj tudi ostali čisto brez prihodkov, ko so vsi doma? Ali nam nič ne pripada?

Kako si neiznajdljiv!
Pogodbo o prostovoljstvu bi si zrihtal, pa bi dobil 506 evrov, jaz to prejemam že ves čas.
Pa subvencijo najemnine mam, dodatnega zavarovanja ne rabim plačat, televizije tudi ne, na rdeči križ si hodim po hrano, karitas mi plača kako položnico, enkratne pomoči dobim vsako leto, zdaj sem še dobil bone za hrano od občine, ker sem ubogi, brezposelni revež…
Zdaj pa mi bojo dali še 150 evrov kriznega dodatka.

Pa si res pajac!
[/quote]
Ti pa lena fu ksa. Izkoriščevalka sistema. Mrš.

Kje pa si dobil Pogodbo o prostovoljstvu?

kako si dobil bone?

Jaz bi vam če ste zdravi dal metlo, pa lopato, pa coto pa gasa pol pa bo tud kaj druzga, ne pa ležat pa čakat kaj bo. Eni delajo tudi za 600 evrov.

Kdo vam je pa kriv da delate za 600 eu? Pa pejte se vi na socialko,kdo vam brani? Gnoj si ti!!

ne vsi.a zdravo drhal.kamor prištevam tudi cigane bi nagnal delat,čistit gozdove,veja na kup vlačit,zapredelaavo v pelete,v zavetišča pse sprehajat,pomoč starostnikom na domu,čiščenje javnih površin itd.veliko ljudi ki so delali 40 let ima nižje penzije.medicinke.trgovke so zdaj izpostavljene raznim izloćkom delajo za minimalca,verjamem da bi večina podpisala za 8o procent plače in bila doma.tako metanje denarja bi pričakoval od prejšnje vlade.

New Report

Close