Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a bi dali svoji hcerki ime Nora?

a bi dali svoji hcerki ime Nora?

meni je vsec.

Ne. Saj nisem nora…. 🙂

Elanora? Nora ne spada v slovensko okolje, žal 🙂

Če že bi raje Evelin.

nova
Uredništvo priporoča


A Evelin pa spada? Še manj.

Od kod pa ime Elanora? A ni Eleonora? Sam vprašam…..


A Evelin pa spada? Še manj.

Od kod pa ime Elanora? A ni Eleonora? Sam vprašam…..
[/quote]

Fak si zatezena. Nora ima prevec povezav z besedo nora in elanora, eleonora, eleanor, nora vsa imena imajo isti pomen.

Evelin pa izhaja iz Eve.

Fak si zatezena. Nora ima prevec povezav z besedo nora in elanora, eleonora, eleanor, nora vsa imena imajo isti pomen.

Evelin pa izhaja iz Eve.
[/quote]

Samo vprašala sem, ker za različico Elanora še nisem slišala. Če te je to tako spravilo iz tira, si pa mogoče ti tista, ki je zatežena.

Mimogrede, niti Eva (ali izpeljanke) niti Eleonora (in izpeljanke) nista slovenski imeni.

Samo vprašala sem, ker za različico Elanora še nisem slišala. Če te je to tako spravilo iz tira, si pa mogoče ti tista, ki je zatežena.

Mimogrede, niti Eva (ali izpeljanke) niti Eleonora (in izpeljanke) nista slovenski imeni.
[/quote]

Sedaj pa ne vem, a je ta mimogrede misljen obce? Sam vprasam ….

Starši ste res nori. Pa kaj mislite kako bo to izpadlo med sovrstniki v šolah, družbi? Pa včasih ko bo otrok imel kakšen problem bo sama za.je.ba.ncija na račun imena. Zame je tema provokacija oziroma zezanje, če pa avtor misli resno je pa sam nor.c.

Od Megliča hčerka je Nora.
Kapiraš?

Tako kot so glupi starši, ki se pišejo Groza in dajo hčerki ime Živa. Kot da se delajo norca iz otroka.

Ta je pa dobra. Živa Groza. Praktično nekonu, ki se prvič predstaviš ne moreš reči sem Živa Groza kot npr. sem Janez Novak bolj primerno sem Živa, pišem se Groza, ker če se mene vpraša bi takoj pomislil da tukaj nekaj ne štima….ali pač, ker to da si živa groza je res vau,…..no coment.

Bolje bi bilo, če bi se ti preimenovala v Noro.

Bolje bi bilo, če bi se ti preimenovala v Noro.
[/quote]

Dober predlog. Preimenuj se v Noro, hčeri daj pa ime Suzana. Kako je pa ime hčeri ? Suzana. Aha,se pravi tako kot tebi. Fino. Ne jaz sem sedaj Nora. Nora Nora je šla na spehod z Suzano. Bol.ano. Ali razumeš Suzzana kako izpade tvoja provokacija?

ne bi
tako kot ne bi dala otroku ime
Rita, Pedro, ali kaj podobnega

New Report

Close