Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo se spozna na alkohol

Kdo se spozna na alkohol

Dostikrat pijem Jegermaistra, pa Martini Extra Dry, to so take, bolj ženske pijače. Ampak zadnje čase je pomanjkanje tega v trgovinah, kjer jih jaz kupujem. Sedaj me pa zanima alternativa tema dvema pijačama. Stojim tam pred pijačami, pa pojma nimam, kaj naj vzamem. Namreč Jeger name vpliva drugače kot Martini. Vsak pričara določen občutek, drugačen. Nekateri tega nimajo. Seveda, ponaredki nimajo…. Sedaj me pa zanima kakšen je tak, ki mal vpliva na počutje…. Vina ne maram, ker se mi zdi, da samo “zabaše” ali kako naj temu rečem.
Kaj mi svetujete?

Močno cukran čaj v flašo od jegra in zraven primešaj šnopc.

You are BRAND-washed

Si vis pacem, para bellum.

Močno cukran čaj v flašo od jegra in zraven primešaj šnopc.

You are BRAND-washed
[/quote]

Hvala za nasvet.
Kakšno razmerje pa? Kako pa to vpliva? Aja, sej res, ne vem kako sploh zgleda šnops v trgovini? Kaj piše na njem? Vem samo za domačega, samo tega ne, kdo ga dela. Nisem ravno expert v alkoholu, samo v teh časih pa res rabim nekej.

Hvala za nasvet.
Kakšno razmerje pa? Kako pa to vpliva? Aja, sej res, ne vem kako sploh zgleda šnops v trgovini? Kaj piše na njem? Vem samo za domačega, samo tega ne, kdo ga dela. Nisem ravno expert v alkoholu, samo v teh časih pa res rabim nekej.
[/quote]

Aja, pa kakšen čaj? Črni, zeleni, beli, kamilični, zeliščini, sadni…. Kaj pa tisti ta moder – safir ali kaj je že? A ma to samo ceno al je res kaj na njem?

Na Petrolu imajo jegra org.

Cynar, za alternativo pa Pelinkovec. Ta dva ti bosta povrnila izgubljeni občutek, garant.

Hvala, bom poskusila, še nisem slišala za Cynar.

Poklič anonimne alkoholike.

Močno cukran čaj v flašo od jegra in zraven primešaj šnopc.

You are BRAND-washed
[/quote]

Odlično!

Verjamem na besedo (probala ne bom). 😉

New Report

Close