Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Problem z maskami

Problem z maskami

Imam problem s temi zaščitnimi maskami. Težko dobim takšno, ki bi se prilegala obliki mojega obraza. Če pa se že, imam težavo, da barvno uskladim z mojimi oblekami in čevlji. Ali je možno v kakšni trgovini, ki ima večjo izbiro, jih najprej pomeriti preden se odločim? Razočarana sem tudi, ker se še prav nihče od znanih imen iz sveta mode ni spomnil na maske.

:))))))

se strinjam s tabo, da je to resen, življenski, celo preživetveni problem ☺
Je pa izdelava mask po modnih smernica še ne pokrita tržna niša, ki jo lahko izkoristtiš kot poslovno priložnost.
Lahko začneš s ponudbo mask po meri in po strankinih zahtevah o dizajnu, barvnih odtenkih, vrstah blaga in elastik …
Cene boš dosegala v nebo

nova
Uredništvo priporoča


Slovenske kostumografinje šivajo maske. Večinoma gratis za UKC. Lahko pa jo tudi kupiš. Jaz sem tri, mi pašejo k trenerki in kavbojkam.

Jaz . mam tut ta hud problem. Namreč maske dans sploh nisem dobila v lekarni. Nimajo. Bi pa želela posebno lepo masko, tako ki lepo zaokroži okoli mojih lepih ustnic in da bo lepo pasala k mojim roza pajkicam! Ah..grozn no.

Dej ne laži. A nimaš nobene rute, da si jo zavežeš okoli ust in nosu? Ali lepih robcev? Jest si jo naredim v 20 sekundah iz robca doma – brez šivanja in 2 elastik. Čist simbl. Izberem takega, ki mi je všeč :))))))))

:))) sam, če bo to trajalo še dolgo, bo res takšna ponudba na trgu :)))
povpraševanje je menda veliko ahahahahaa

Denise Dame ali si to ti???

New Report

Close