Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Policaji na cestah nimajo mask

Policaji na cestah nimajo mask

Skoz kazejo policaje ki ustavljajo ljudi npr na stajerskem in so brez mask. Nedopustno!

Ma mu ne odprem okna, nič ne bo dihal vame!

Policist MORA nositi masko, sicer mu niste dolžni odpret okna. Pika!

Jih nimajo,poleg tega moraš potem dokumente razkužiti,ker primejo ogromno drugih dokumentov,saj pravim ,vcasih se mi zdi,da tale karantena kar neki.

vi niste normalni s temi maskami.


da če me že ustavi, če mu smem reči, če mu lahko jaz držim in dovolj na blizu pokažem osebni dokument, samo,da ga on ne prijema, ker jih zdaj prijema ogromno in s tem mi lahko prenese virus. Bi mi lahko rekli, da mu onemogočem njegove dolžnosti- čeprav tega nočem, samo rada bi se zaščitila, sam on ima rokavice in z njimi prijema vse te dokumente- ampak z njimi tudi prenaša virus po dokumentih, jaz pa npr. če bom na sprehodu jih ne bom imela, ker se ne dotikam ničesar, primem z golimi rokami potem tisti okužen dokument in si jih zunaj na sprehodu nimam kje razkužiti.
kako mislite da bi odgovoril policaj na to, bi kompliciral, če bi jaz hotela samo držati odprt in jasno viden dokument moj?

Pa kaj folk misli, da ga ustavlja specialna enota, ki ima zakrite obraze ob intervencijah? Maske zunaj niso predpisane, če pa bo kakšen pametnjakovič vztrajal ob zaprtem oknu in zaklenjenih vratih, pa mali policijski trikec in situacija je rešena v trenutku. Policija poškropi solzivec s slamico v stik med vrati prtljažnika in voznik v minuti izleti na sveži luft.


da če me že ustavi, če mu smem reči, če mu lahko jaz držim in dovolj na blizu pokažem osebni dokument, samo,da ga on ne prijema, ker jih zdaj prijema ogromno in s tem mi lahko prenese virus. Bi mi lahko rekli, da mu onemogočem njegove dolžnosti- čeprav tega nočem, samo rada bi se zaščitila, sam on ima rokavice in z njimi prijema vse te dokumente- ampak z njimi tudi prenaša virus po dokumentih, jaz pa npr. če bom na sprehodu jih ne bom imela, ker se ne dotikam ničesar, primem z golimi rokami potem tisti okužen dokument in si jih zunaj na sprehodu nimam kje razkužiti.
kako mislite da bi odgovoril policaj na to, bi kompliciral, če bi jaz hotela samo držati odprt in jasno viden dokument moj?
[/quote]

Malo preveri kako se virus prenaša. Imaš v znanstvenih revijah. Imaš dostopne na netu. Lp

Malo preveri kako se virus prenaša. Imaš v znanstvenih revijah. Imaš dostopne na netu. Lp
[/quote]

…na osem metrov, policaj ki stoji zraven avta je pa koliko metrov? 0,5? Si to mislilo?

Malo preveri kako se virus prenaša. Imaš v znanstvenih revijah. Imaš dostopne na netu. Lp
[/quote]
Aja če se ne prenaša, zakaj pa potem moramo razkuževati kljuke, pa nositi rokavice, pa prati vse kar prinesemo iz trgovine, pa razkužiti česar se dotaknemo – to so bili nasveti strokovnjakov…
torej se lahko prenasa tudi preko prijemanja dokumentov


Aja če se ne prenaša, zakaj pa potem moramo razkuževati kljuke, pa nositi rokavice, pa prati vse kar prinesemo iz trgovine, pa razkužiti česar se dotaknemo – to so bili nasveti strokovnjakov…
torej se lahko prenasa tudi preko prijemanja dokumentov
[/quote]

…pa razkuževati 2x dnevno blok in podobna jajca. Jah, policaji so menda imuni na korono. :)))

Ja, tudi na to opozarjajo strokovnjaki. Nič dajat pacat in tacat svojih stvari, niti policistom ne.
Daš na vpogled, itak imajo naše dokumente vse na svojih zbirnikih, kjer vse preverijo.

Sem moral v četrtek it službeno v policijsko postajo…. mislil kak me bodo razkužli, kot da sem garjav, pa težil z rokavičkami, maskami… kar sem jih jaz videl, po pisarnah in notri ni imel noben nič.

Policisti so kot ena velika družina.

Na svežem zraku ni nevarnosti prenosa okužbe!
No, če bi ti en oboleli kašljal ali kihal direktno v obraz, obstaja možnost okužbe. Pa še to pod pogojem, da ti obrambni sistem ne dela kaj prida. Dobra obramba sproti izniči moč napadalca.
Info s teveja škodujejo možganom.

Ej, “Dej ne sikej”, komandir te bo dal po pritožbi na šakograf.

Policisti ne morejo imeti virusa, ker služijo našemu osvoboditelju in rešitelju Janezu Janši. Mi smo se sami zašvasali v stanovanje in prepevamo novo domoljubno pesem Janeza z Rovinjem v spotu.

New Report

Close