Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se strinjate, da so nas mediji prejšnjo soboto ala POPtv spravili v občinske meje?

A se strinjate, da so nas mediji prejšnjo soboto ala POPtv spravili v občinske meje?

Menda ,da so prenapihnili zadeve, kar zdaj ljudeje odkrivajo glede na podatke darsa ipd. Ceprav so neki zupani tudi prilivali na ogenj? Potem je pa to hojs pohojsal in nas takoj s pozicije moči zaprl v občine? Je bil res POP tv zelo gajsten?

Jaz sam to vem, da smo v enem tednu ostali brez vseh civilizacijskih pravic. Kot da smo se znašli v začetku Dekline Zgodbe :/ Kaj nas še čaka? Zakaj že?
Še kdo?

Ubogi reveži….smrk …smrk….V jok in na drevo

Ubogi reveži….smrk …smrk….V jok in na drevo
[/quote]
Ko ostaneš brez vseh pravic boš smrkal tudi ti.


popolnoma!

Pop je najbrz res pripomogel ker dela novice po sistemu muha-slon. Ampak krivi so pa predvsem tisti egoisti, ki mislijo, da so nekaj vec in zanje omejitve ne veljajo. Se mal ze zaheb.avajte pa bomo res imeli popolno prepoved izhoda.

Pop je najbrz res pripomogel ker dela novice po sistemu muha-slon. Ampak krivi so pa predvsem tisti egoisti, ki mislijo, da so nekaj vec in zanje omejitve ne veljajo. Se mal ze zaheb.avajte pa bomo res imeli popolno prepoved izhoda.
[/quote]
ohranjam nick od prej- to se ne strinjam da so krivi za omejitev tisti. ker vladna uredba je že veljala, zadržujte se doma… in žepo tej vladni uredbi bi lahko pristojni kršitelje lepo oglobili. seveda, ne odobravam kršitev – zaslužili so si kazen. Tako bi se omejilo kršitve, ker bi se dalo jasno vedeti kaj je prav in kaj ne in da tisti, ki krši bo kaznovan.
Omejiti gibanje na občine zaradi nekaj kršitev pa je tako, kot bi zaprli vse trgovine, zato, ker v tej državi obstaja nekaj lopovov, ki kradejo iz njih. nerazumno. Lopove kaznujemo, ne zapremo kar vseh trgovin…
sama osebno mislim pa tudi,da je vlada to omejitev izrabila za to, ker je računala,da bo s tem lažje dobila podporo za vojsko na meje. da se bo izgovorila, zdaj imamo policaje v notranjosti, zato rabimo na meji vojsko. No hvala bogu ji vsaj to ni uspelo, vsaj z aktivacijo tistega 37 a člena ne.
ne zaupam tej vladi, ker se mi zdi, da želi pod pretvezo epidemije vzpostaviti njim željeno policijsko in avtoritarno državo.

No, povejte, če je bil kdo od vas prejšnji vikend na Obali ali na Bledu ali v Kr.gori? Oziroma če poznate koga, ki je bil.
Od mojih znancev ni bil nihče, mi tudi ne.
Dejmo mal razkrinkat te “horde”, pa da vidimo, kaj je res.


Jaz nisem bil in tudi nikogar ne poznam. Saj se je iz posnetka videlo, da je posnetek fokusiran na ožjo okolico in ne širšo. Par primorcev je bilo videti, to je pa to. Po eni strani je to res neokusno da so tako prikazali, po drugi pa pravilno, ker samo na podlagi “kao” sprehajanja omejijo gibanje, da človek podoživi kako je če si v omejitvah in ne živiš v izobilju, da se izrodi pohlepnost, bahavost, pokvarjenost, zahrbtnost, korupcija, tekmovalnost, grebatorstvo, fovšarija, …., da med nami zopet zaživi ljubezen, radost in obojestransko spoštovanje tako kot včasih ko je sosed soseda spoštoval in cenil in so si ljudje pomagali.

Sem iz obale in vsak dan grem na sprehod do morja, pa nisem videl nobenih hord, nekaj ljudi se sprehaja (saj ne moreš bit cel dan v hiši), samo to pa je tudi to. To so bil samo spin režimskih pisunov, da lahko uvedejo represivne ukrepe.

jih kar nekaj poznam, ki so rinili dol, pa so drugace iz osrednje slovenije.

Kako je folk razvajen? V vecini evrope je tako da sploh ven ne smejo. Pri nas lahko hodimo na sprehod, ampak kaj hujsega , ni fitnesa, ni popivanja v lokalih, to je zarota janse. Ma folku se trga. A ste lahko se kaksen teden v domacem kraju, bo slo? Epidemija je, ce ne veste. Egoizem da ga ni vecjega. Mi imamo v Izoli apo, pa nam na kraj pameti ne pade iti dol. Bodi v domacem kraju, je dosti lepih kdajev za sprehajanje.

To še ni nič. Naslednja faza ob naraščanju umrlih in težko bolnih bo splošna karantena, kar pomeni le stanovanje in zgolj lekarna ali trgovina, brez sprehodov (v Srbiji to nadzira policija, pse smejo sprehoditi le od 23.00-01.00 ure), Eni očitno to hočejo. Danes npr. v Novih Jaršah so mulci igrali košarko na igrišču, kot , da je vse oh in sploh.

Nič vas ni pop tv zafrknil, ampak ste se lepo sami, ker niste upoštevali navodil. Doma bi ostali, ko je menda tako super živeti v mestu. Vsaj tako vedno nam zaplankanim ljudem zatrjujete. Ste si premislili?

Na Obali je bilo med vikendom, kot da je vse izumrlo. Prejšnji vikend enako. Nalagali so vas ko pras…

ampak ves ta cirkus, od objavljenih posnetkov “masovnih izletnikovanj” in posledic me spominja na požig Reichstaga.

a zdaj bi se pa ivanovci po Srbiji zgledovali, prej vas je pa vse z juga motilo?

Bi bilo zanimivo videti Googlove podatke, če že država nima dostopa do informacij, koliko ljudi se je res šlo sprehajati na Obalo, na Bled ipd. iz drugih delov Slovenije.

samo da lahko prihajamo v druge občine delat dodelavne posle za avtomobilsko industrijo pa elektromaterial proizvajat in podobno. pri tem ni pa nič važno koliko se jih okuži.

Ne vem kaj rect. Od meje z lj nas loci 500m. Zivimo na obrobju Lj. Zdaj, ko je spet sonce imamoo na obrobju travnika parkiranih vsaj 20 avtomobilov. Seveda je tisti del poskodovan, ce se bo nadaljevalo do izrazite rasti trave, tam kosit ne bomo mogli. Poleg tega marsikateri folk pusca smeti za sabo v gozdu in travniku dobimo sveze smeti…eni frajerji so si na sonce na sredino tavnika skotalili manjsi hlod…seveda so ga tam pustili in zdaj bomo poklicali soseda, ki za to ne ve, naj si ga pride umaknit, drugace lohk med kosnjo nagazi nanj skoda na mehanizaciji ki je res ne mores privoscit… poleg tega pa me zanima, zakaj hudica nekateri nosijo masko med sprehodom v gozdu ali pa na kolesu? Naj ta kriza traja, v opomin kaksni bedaki od ljudi smo/ste postali. Brez sramu, brez obcutka do narave in brez spostovanja do tuje lastnine. Ce bi bili v AT, bi vas z vso pravico steral iz nasih zemljisc. Svinjajte in skodo delajte pri sebi doma, cetudi to pomeni na 35 m2. Mi parkiamo, kjer se parkira, ce kosev ni, gre vse z nami domov, ce se neki vzame se vrne nazaj itd ..se vec kontrol prosim, resnicno. Se za smeti naj jih oglobijo. In ja eni se lahko drzimo svojih meja drugi pa ko te jebe. Kaksne pravice neki? Za skupno dobro to gre. Manj se bo bezljalo okol prej bo konc teh ukrepov. So pa zajebal na nijz ker so bedaki govoril kako izolacije/karantene niso potrebne. In to v casu solskih pocitnic, ko je folk na polno migriral v in iz italije tam pa ze posteno bili bitko z virusom. Takrat bi zaprli meje une ki so bili tam, pa nateral v karanteno. Tako bi bilo precej manj okuzb, lazje obvladovali situcijo in normalno bi ziveli….zdj pa nori ukrepi in financna pomoc, se tam ko res ni potrebna. Za ene se nic ne spremeni pa bodo dobili. Zakaj trosijo?Iz katerga zepa ze?

Vaš link

POP TV je komajda malo višje na nivoju od nove 24.

Sicer pa navadna populistična greznica ki si na vsak način prizadeva oblikovati javno mnenje z ZAVAJANJEM.

Ko na televiziji slišim cvetko “vsi vemo da je tako”, “mogoče bi se morali zamisliti”…

NO YOU DUMB HOE !

Poročevalci ne smete delati zaključkov in jih polagati gledalcem v usta.

Kot prvo tista poročevalska kuzla ni moj osebni psiholog.

Kot drugo je njena naloga poročati ne pa deliti moralne nauke in delati zaključke namesto gledalca.

Kot tretje je dolžna skrbeti za medijsko higieno in se držati kodeksa.

Vse ostalo je zavajanje in balast za bluzenje.

Si vis pacem, para bellum.

To seveda ne drži.
Da prikrijejo sedaj krivdo, ki jo nosijo, se morajo pač malo javiti v živo na Čvek.
Trdim, da revež ali srednji sloj ostaja doma in spoštuje pravila, niti nima denarja za izlete v marcu na Obalo ali Bled.
Bogataši, razvajene riti, so si svobodo želele kupiti.
Toda tokrat jim je spodletelo.
Kaj je nedavno napisala ena tu gor?
Jaz grem na svoj vikend v Portoroz je.be se meni za virus.
Ja saj taka afna tako nima nič v glavi, ima pač v plehu pred svojim vikendom.
A se je danes že oglasila? Sigurno pod stoterimi multiniki.

POP TV je komajda malo višje na nivoju od nove 24.

Sicer pa navadna populistična greznica ki si na vsak način prizadeva oblikovati javno mnenje z ZAVAJANJEM.

Ko na televiziji slišim cvetko “vsi vemo da je tako”, “mogoče bi se morali zamisliti”…

NO YOU DUMB HOE !

Poročevalci ne smete delati zaključkov in jih polagati gledalcem v usta.

Kot prvo tista poročevalska kuzla ni moj osebni psiholog.

Kot drugo je njena naloga poročati ne pa deliti moralne nauke in delati zaključke namesto gledalca.

Kot tretje je dolžna skrbeti za medijsko higieno in se držati kodeksa.

Vse ostalo je zavajanje in balast za bluzenje.
[/quote]
popolno moje strinjanje… tega niti malo niso zmožni. Vse je subjektivno poročanje in za denar in klike

Samo je zanimivo, da vas poročanje moti le v korona časih. Jaz sem bila čist živčna od teh prekletih novinarjev pred korono. Zdaj vsaj nimajo česa poročati o ostalih stvareh, ker svet stoji. Dosadni so vsi skupi.
Največja greznica od vsega skupaj je pa SVET. Ne vem, kako loh priseben človek kaj takega sploh gleda.

New Report

Close