Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje kupiti rokavice za 1x uporabo in maske

Kje kupiti rokavice za 1x uporabo in maske

Sem v dveh lekarnah iskala, pa ni… v spletni trgovini tudi nisem našla. Morda kdo ve, kje so še na voljo? Jih prodajajo v Milerju, DM-u ..tiste iz lateksa, 100 kom?

Kaj pa maske.. te pralne za večkratno uporabo, kje naročiti? Lp

Mask ni nikjer že praktično ves čas. Rokavice sem kupila pred dobrim tednom v Mercatorju. Sedaj pa ne vem, če jih še imajo.

Zelo kvalitetne rokavice in Merkur, drugače se jih je še prejšnji teden dobilo na gospodinjskem oddelku.

Pralne maske se dobijo na marsikateri spletni strani, kirurške pa:

https://www.enaa.com/ostali-medicinski-in-ortopedski-pripomocki/zascitna-troslojna-maska-50-kos

A te iz lateksa? Namreč danes mi niso dovolili v trgovino, ker nisem imela rokavic… masko improviziraš s šalom,rutom ..kaj pa rokavice?! Jih pa niso imeli pred vrati za svoje stranke, kot imajo nekateri. Kje pa naj jih dobimo potem?

A te iz lateksa? Namreč danes mi niso dovolili v trgovino, ker nisem imela rokavic… masko improviziraš s šalom,rutom ..kaj pa rokavice?! Jih pa niso imeli pred vrati za svoje stranke, kot imajo nekateri. Kje pa naj jih dobimo potem?
[/quote]

Rečeš komu ali prek spleta? Greš v trgovino, kjer so rokavice na vhodu? Saj bi jih morali imeti povsod.

maske:

https://wolfyshop.si/izdelek/zascitna-maska-za-obraz-kn95/

https://surprise.club/si/maske-za-obraz/79-reusable-face-mask

https://surprise.club/si/maske-za-obraz/79-reusable-face-mask

pri teh sem naročila v torek, v četrtek so bile doma.

špar, intešpar, par dni nazaj jih je bilo kar nekaj, v škatli pakirane mislim da po 10 parov.

Če zdaj več ne velja prepoved prodaje plastike za enkratno uporabo ?

Pozdravljena.
Od kod si?
Iz prve roke ti lahko podam info:
big pack 100 kom rokavice
(tako latex kot nitril)
ima Leclerc LJ. Cena 9,99 €.
Potem imajo tudi manjše škatlice
po 30 kom, latex s pudrom. Cena 3,99 €.

Müller in dm: izropana.

Za maske ti pa žal ne morem napisat,
ker ne vem.

Zadnjič naročila, naslednji dan dobila, brez plačati poštnine.

Maske zelo kvalitetne in pralne iz zelo kakovostnega bombaža.
Zelo ugodno, nekateri se s tem ne okoriščajo. Pohvalno.

Marja Konfekcija (info na netu)

Iskrena Hvala Ena Južna za nasvet in kontakt.

Marji iskrena zahvala za prijaznost.

Hvala za nasvet.

Pozdravljeni,
Imam nekaj doma narejenih mask – prodam 031 226 737 .
Lp

Včeraj sem kupila dva paketa rokavic na Petrolovem servisu. Za maske pa ne vem. Vem samo, da so maske trenutno prav svinjsko drage.


Je tak paket stal okoli 5-6 evrov

Kje se pa dobijo tiste navadne šumeče, ki jih imajo na pumpah ko tankaš? Verjetno so najbolj poceni. Tiste elastične so precej dražje.

Nimam ne mask, ne rokavic in ne razkužil. Pa še zmerom med živimi.
Z v trgovino se pa našemim.

Pa ne da se ne držim varnostnih ukrepov, se jih držim, pretiravam pa ne.

Vsa ta procedura naštimavanja za v trgovino, razkuževanja blokov, lov na vozače in sprehajalce med občinami mi je eno samo pretiravanje, učinkovito enako kot nakvačkan kondom.

to je tako kot pri cepljenju recimo proti ošpicam ko nekateri zardi ugovora vesti oz ker je to v modi ne dajo cepiti otroka. Ampak otrok je varen zaradi tega ker je ostala populacija odgovorna in se cepijo, tako da je veliko manj možnosti da zboli tisti kateri ni cepljen.
Po moje je pa prav tako tukaj.
Kaj bi pa bilo če bi bili vsi tako pametni kot ti in ne bi noben upošteval nobenih navodil oz pravil.
Jaz osebno mislim da nam hoče vlada samo dobro, seveda delajo tudi napake ampak suma sumarom je pa se mi zdi kar zadovoljivo….

To funkcionira dokler je precepljenost visoka. Če je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi cepljenih je bolj mal šanse da tistih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kej dobi. Če pa ta procent pade, se seveda povečajo možnosti, da neceljeni kasirajo.

KDOR NIMA MASKE – BREZ ŠIVANJA

Masko si lahko sami pripravite doma. Sem videla video.
Odrežite kos stare bombažne majice v obliki kvadrata približno cca 50 x 26cm.

Blago položi na mizo.
Prepogni polovico navzdol…dobiš kader 50×13
Na levi strani (25cm) natakni elastiko in isto na desni strani na 25 cm.

_____el__________el____ (izgleda kot zaviti bombon)

Levi del(teh 25cm) prepogni v desno smer,
Desni del (25cm) prepogni v levo smer.
Na sredini ju poveži. Kot, da gre en rokav v drugega.
Masko daj na obraz, elastiko pa za ušesa.

To je vsa umetnost.
Maske so lahko debelejši ali tanjše, vzorec je po želji, mere si prilagodite.

Pardon

90 ne 50

A te iz lateksa? Namreč danes mi niso dovolili v trgovino, ker nisem imela rokavic… masko improviziraš s šalom,rutom ..kaj pa rokavice?! Jih pa niso imeli pred vrati za svoje stranke, kot imajo nekateri. Kje pa naj jih dobimo potem?
[/quote]

Natakneš na roki dve vrečki.

Motiš se, ko otrok bolezen preboli, je imun do smrti.
Tu pa ne gre za obolelost otrok, temveč celotne populacije naenkrat. Edino na ta način se lahko ognemo nacionalni in svetovni katastrofi.
Res pa je, da edino FFP3 res zaščiti pred tem virusem, vse ostalo, tudu FFP2 in N95, je ruska ruleta.
Teh FFP3 v prodaji ni.
Zanjo pa zadošča doma narejena ali zložen šal.

Enako, jst se našemim v spidermana, k je bil otrok za maškare. K drugo kot ena velika maškarijada to ni.

Spoštovani,

poleg rokavic lahko na Petrolovih bencinskih servisih dobite tudi maske za obraz (paket 50 kosov). Prav tako so vam rokavice in maske na voljo tudi v našem eShopu.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Hvala in lep pozdrav,

Neža Berdajs
Trženje
Petrol d.d., Ljubljana

A zdaj pa kar naenkrat ni več problem plastika, problem je ko hočeš kupit glavo solate.
Maske si lahko brez muke na roke zašijete doma in jih sproti operete in prelikate.

New Report

Close