Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zelo mi manjka ženska družba v teh negotovih časih, prihajam iz MO Ljubljana

Zelo mi manjka ženska družba v teh negotovih časih, prihajam iz MO Ljubljana

Je morda kakšna ženska, ki se počuti osamljeno v teh časih, ki bi si želela pogovora in druženja z zdravim 25 letnim moškim, ki je visok 190cm, ima športno postavo in v prostem času rad športa ter opravlja hišna opravila.

Zelo dolgo mi ni bilo pretirano do ženske družbe, vendar sem sedaj spoznal, da mi zelo manjka, manjka mi topel pogled, toplo lice, nežna ženska dlan in njene ustnice, ki bi jih lahko poljubljal, njeni dolgi lasje, katere bi lahko božal, ko bi zvečer skupaj zaspala in pogovori, smeh in veselje, skupna opravila in skupno športanje.

Resne bi prosil, da mi napišejo kontakt, kamor jih lahko kontaktiram.

Lep pozdrav, T.Z.

Ti se nobena ni povedala, da tako pocukranih fantje spijo sami. Dej si preberi kaj si napisal, sploh drugi del… Za sladkorno dobit. Odbijajoče.

Takšen pač sem, tista ki bo prava zame, me bo znala sprejeti takšnega, kakršen sem in me bo takšnega tudi vzljubila. 🙂

k tvoji ” mamici” pojdi

Tošl nafilaj pa bo 😉

Ona ustreza tem pogojem!

čaki čaki, zakaj ti pa pri 25 letih ni bilo zelo dolgo do ženske družbe.., človek pri 25 tih ti more bit ženska na prvem mestu že zjutrej, ko se zbudiš in misel na to kako jo boš dobil in obdelal…

slovenski homoseksualci so rešitev zate

You needy phuck.

Grow a pair first.

https://www.youtube.com/watch?v=Y3uxyQ1odAg

Si vis pacem, para bellum.

Na žalost ne morem, ker nisem iz tvoje MO. 😂

MO Maribor 😀

Haha, zdaj so že spremenili naslov. 😀
Ne, sem blizu MO Lj, ampak ne smem tja. :D:D

Če se najdeš v opisu, bi bil pripravljen počakati na konec te omejitve, do takrat se lahko spoznavava prek pisanja, kaj meniš? 😀

New Report

Close