Forum.Over.Net

Starševski čvek

razbijanje srca

Default avatar

a da je ok

Tinktura je napisal/a:
Bela omela? Če se je pravilno ne uporablja, lahko celo škodi. Jaz sem glede nje malo skeptična. Eni jo zelo hvalijo.
Default avatar

Bili sul

imam tudi jaz je napisal/a:
Jaz sem imela lansko leto res težke težave, skoraj izguba doma, mi je dva meseca razbijal srce, pritisk normalen..po dveh mesecih se je umiril srce. Sem pa res ogromno hodila po naravi z psom.
Default avatar

Tinktura

a da je ok je napisal/a:
Ja, točno. Zato sem napisala tinktura in ne čaj. Tinktura je meni res pomagala, pa še bolj enostavno je od priprave čaja; jemala sem 3 x dnevno 15 kapljic in to le en mesec, nato se naredi premor. Omela mora rasti tudi na točno določenem drevesu, da je prava, kolikor me spomin ne vara, na brezi... Čaja se pa ne sme kuhati. Zvečer se namoči suho listje, zjutraj pa se le malo pogreje in popije, ne sme zavreti. Jaz imam raje tinkturo.
Default avatar

kuhan oves

Kuhan oves. Brala sem , da pomaga pri premočnem delovanju ščitnice in umirja srčnii utrip. Če je kaj na tem?
Default avatar

medvedkova

Miki miško je napisal/a:
ob tvojih besedah mi pride na misel Ezopova basen O škorpijonu in žabi....
Default avatar

jaz sem od tega dobila

kuhan oves je napisal/a:
Baje pomaga, ja. Jaz sem dobila črevesne krče in ga ne upam več konzumirat.
Default avatar

Laura Nielsen

Priporočam da se ustaviš in predihaš, počasi vzdihneš in šteješ do 10 in izdihneš. Večkrat ponoviš.
Default avatar

ioni kationi in srce

Hujšaš morda? Stres in posledično neprimerno hranjenje?

V času hujšanja in stresa nastopi motnja v prenosu mineralov.
T.i. ATP črpalka, ki skrbi za prenos natrij-kalija..... Zaradi motenj v delovanju tega prihaja lahko tudi do aritmij srca.
Default avatar

Zoyee

ioni kationi in srce je napisal/a:
Rehidracijske soli pomagajo.
Default avatar

ena doma

Tahikardijo imaš ali kaj? Občasne napade? To je seveda fizično in samo lol za zgornje nasvete. Seveda na ekg-ju ne bo nič, če nimaš ravno takrat ane.

Al maš ves čas tak čuden občutek? Potem je pa mogoče res stres? Ampak glede na to, da so te naročili h kardiologu, je verjetno srce vzrok....
Default avatar

Podpis

ioni kationi in srce je napisal/a:
Sem imela podobne težave, ko sem hujšala. Vsi so mi zatrjevali, da ni od tega..pa še kako je! Prav tako pazi na razne dodatke. Ni vse tako nedolžno kot se promovira.
Default avatar

Za začetek

Marsikaj od naštetega ti zna pomagati. Sama bi prisegla na baldrujanove kapljice, na žlički sladkorja se jih je stalno jemalo, lahko pa tudi v vodi. Do takrat pa poskusi ugotoviti, če je povezano s hrano. Meni je srce razbijalo po mastnem svinjskem mesu, zaseki, preveč sira. Morda za nekaj dni opustiš tako hrano. Je pa razlog aritmijam najpogosteje srčni nemir, kar jih je že napisalo nekaj pred menoj. Tudi v ta namen baldrijan deluje pomirjujoče, lahko pa dodaš še bachove kapljice.
Default avatar

kaj pomaga

ena doma je napisal/a:
Ja, ekg je bil vedno bp, ker takrat tega ni bilo. Zato me je dr. naročil h kardiologu. Vsi izvidi so bili v bistvu v mejah normale.
To se mi pojavlja dokaj pogosto. Sem in tja tudi kak dan, dva ne. kak dan le nekaj časa, kak dan malo dlje. Upam, da ni kaj hujšega, Kardiologa imam naslednji mesec. Sicer pa nimam nobenih težav pri gibanmju, nisem utrujena, brez sape. To bitje srca se pojavi v mirovanju.
Default avatar

ena od tahikardij

kaj pomaga je napisal/a:
Tahikardij je več. Lahko je pa tudi le živčnega izvora, stres in take stvari.