Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V čem je fora

V čem je fora

Mi lahko prosim nekdo razloži zakaj moški pri 40ih po pogovoru ki sva ga imela že 100tič in ob dejstvu da ve da si želim otroka… Še vedno pazi pri sexu??!
Mi govori eno, realna slika v njegovi glavi pa je druga!? 🤔
Res ga ne razumem.

V tem, da je bedak.


Očitno ga res ne.
Ni dovolj, da si samo TI želiš otroka.
Več kot očitno je, da si on pač ne želi.


Očitno ga res ne.
Ni dovolj, da si samo TI želiš otroka.
Več kot očitno je, da si on pač ne želi.
[/quote]

Mi prosim pomagate razumeti zakaj mi tega enostavno ne pove?

Mi prosim pomagate razumeti zakaj mi tega enostavno ne pove?
[/quote]

Saj pove.
Z dejanji.

Saj pove.
Z dejanji.
[/quote]

Glede na to, da v primeru da bi rekel da noče še enega otroka (enega namreč že ima) bi se seveda razšla.
Ga imam pa res rada, ampak nočem se jit nekih blesavih skrivalnic… Je res težko rečt HOČRM OTROKA ali NOČEM OTROKA.??!!!
Vedno ko pomislim da bi šla stran ravno zaradi tega, pomislim… Kaj pa če si ga želi?
Mah, brezveze

Ti noces razumeti (kot da se sporazumevamo samo z besedami ?!), on se noce odreci (zastonj, rednega) seksa.

Štejejo dejanja, šele nato besede, včasih besede zamenja molk, dejanja pa ostanejo nespremenjena
Glej kaj dela in ne kaj govori v vajinem primeru

Glede na to, da v primeru da bi rekel da noče še enega otroka (enega namreč že ima) bi se seveda razšla.
Ga imam pa res rada, ampak nočem se jit nekih blesavih skrivalnic… Je res težko rečt HOČRM OTROKA ali NOČEM OTROKA.??!!!
Vedno ko pomislim da bi šla stran ravno zaradi tega, pomislim… Kaj pa če si ga želi?
Mah, brezveze
[/quote]

Skupaj sta zaradi koristoljubja= pohlepa= on zaradi seksa ti zaradi otroka. on svoje dobi ti ne, zeliš pa njemu naprtiti odgovornost za razhod.

Posluš klasično babše: tudi tvoj problem je; nisi (pravilno) naštelana od svojega očeta, vse ostalo so zgolj logične posledice, vključno, da se prodajaš ločencu z otrokom, pa vse do dejstva, da nisi sposobna sprejeti odgovornosti za svoj lajf.

Najbolje da se sploh ne razplodiš, ker bolan partnerski odnos ne sme biti sredstvo za dosego cilja, temveč je naravno, da je otrok zgolj potrditev zadravega partnerstva.

če se pa boš, boš pa na svet spravila še eno trpeče bitje brez očeta kakršno si sama, kajti take bolnice izbirate zgolj bolne nedesce.

Zenska se sekira zakaj ji tip ne pove z besedami.
Kot da 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk skensla tipe z besedami. Zacnejo ignorirati in upajo da bo tip sam dojel.

Torej ne vem cemu zdaj cudenje ko je obratno?

Saj pove.
Z dejanji.
[/quote]

Če govori z besedami da si ga želi, dela pa drugače, to pomeni da LAŽE IN ZAVAJA PARTNERKO, KAR JE V TEH LETIH SPLOH VSEGA OBSOJANJA VREDNO.
Avtorica, reci mu da ti ni več do seksa in pač ne seksa, zakaj bi se on rešil in zafovolheval svoje potrebe z izkoriščanjem tebe in laganje tebi v obraz, če on tvojih želja be sliši in se norca dela.

Če govori z besedami da si ga želi, dela pa drugače, to pomeni da LAŽE IN ZAVAJA PARTNERKO, KAR JE V TEH LETIH SPLOH VSEGA OBSOJANJA VREDNO.
Avtorica, reci mu da ti ni več do seksa in pač ne seksa, zakaj bi se on rešil in zafovolheval svoje potrebe z izkoriščanjem tebe in laganje tebi v obraz, če on tvojih želja be sliši in se norca dela.
[/quote]

Ja, seveda jo zavaja.
Zakaj to počne, pa je bilo že pojasnjeno.

Laže ji pa ne, ker očitno ve, kot piše avtorica, da ko bo izrekel usodni stavek, da on ne želi še enega otroka, bo ostal ‘na suhem.

Ona pa, dokler ne sliši besed, se slepi in upa ter noče razumeti dejanj.

Če govori z besedami da si ga želi, dela pa drugače, to pomeni da LAŽE IN ZAVAJA PARTNERKO, KAR JE V TEH LETIH SPLOH VSEGA OBSOJANJA VREDNO.
Avtorica, reci mu da ti ni več do seksa in pač ne seksa, zakaj bi se on rešil in zafovolheval svoje potrebe z izkoriščanjem tebe in laganje tebi v obraz, če on tvojih želja be sliši in se norca dela.
[/quote]

Zakaj bi ona ostala brez seksa in brez otroka, če lahko ima oboje z nekom drugim? Z njim naj enostavno zaključi in gre, brez nekih igric z odrekanjem seksa.

če ti govori da hoče otroka a preko dejanj tega ne pokaže-je na tebi ali ostajaš ob lažnivemu skrivaču ali greš svojo pot. Z glavo rinit skozi zid ni nikdar rešitev. No, razen če hočeš glavobol hehehe……..

Mogoče se vmes spozabi in ne ve ali je s tabo ali z ljubico :).

Navada je železna srajca

Si vis pacem, para bellum.

Ja, seveda jo zavaja.
Zakaj to počne, pa je bilo že pojasnjeno.

Laže ji pa ne, ker očitno ve, kot piše avtorica, da ko bo izrekel usodni stavek, da on ne želi še enega otroka, bo ostal ‘na suhem.

Ona pa, dokler ne sliši besed, se slepi in upa ter noče razumeti dejanj.
[/quote]

Seveda ji laže, govori ji da si želi, dela in čuti pa drugače. To je laž in nič drugega kot laž.

Ja, seveda jo zavaja.
Zakaj to počne, pa je bilo že pojasnjeno.

Laže ji pa ne, ker očitno ve, kot piše avtorica, da ko bo izrekel usodni stavek, da on ne želi še enega otroka, bo ostal ‘na suhem.

Ona pa, dokler ne sliši besed, se slepi in upa ter noče razumeti dejanj.
[/quote]

Seveda ji laže, govori ji da si želi, dela in čuti pa drugače. To je laž in nič drugega kot laž.

Vam navedem par primerov, da me boste lažje razumele.

“Mitja, si želiš otroka?”
Mitja :”zakaj pa ne?”
“zakaj ga pa potem nimava?”
Mitja “nevem”

“Kdaj pa bova imela otroka?”
Mitja: “ko se boš odločila”
“jaz sem se že odločila več kot leto nazaj, zakaj ga potem vseeno nimava?”
Mitja “nevem”
“ja kako neveš? Se lahko normalno pogovoriva glede tega?”
Mitja:”si spet začela s tem? Pust me ker grem spat”

Velikokrat pa tudi ta čas, kdaj naj bi bilo primerno imeti dojenčka, pogojuje… Na primer da nimava dovolj prostora, čez en teden da takrat ko ne bom tečna, spet drugič da ga bova imela ko bo Mel stanovanje zrihtano, Zdej pravi ko bo konec te korone…
Ko mu rečem zakaj enostavno ne prizna da si jih ne želi več pa zadevo obrne in zvali name krivdo ker si jaz o njemu itak mislim najslabše da to govori.

Kaj bi ve naredile na mojem mestu?

Mogoče🤷‍♀️😂

Odlašanje in laganje, zavajanje… Iskanje brez veznih izgovorov…
Ta situacija ni izgovor, vedno bo našel nek izgovor…
Meni osebno gredo na živce ljudje, ki so tako strahopetno da si ne upajo živeti življenja in samo odlasajo, se več so take prpe, da si ne upajo niti priznati da se bojijo živeti, da nazaduje jo, da si sami sebi lažejo in iščejo izgovore. Grem v prvi sekundi. Moj odgovor bi bil jaz odhajam bom imel veliko časa in prostora za vse tvoje laži in zavlačevanje. Meni je življenje predragoceno, da bi ga zapravljala z odlašanje in ne živeti svojih želja. Nasvidenje lepo se imej. In bi šla. Tako bi jaz ravnala s takim. In zakljucis.

Obrni: Že 100x ti je pokazal, da ne želi otroka. Česa ne razumeš?

če ima že enga, se mu enostavno ne da imeti še enga, on je to dal čes in se mu ne da še enga otroka gor dvigovat…, eni tipi pa enostavno uživajo, če ga prej ven potegnejo, preden jim pride..

Ne razumem da sem faking tako prizadeta da sem si zbrala takšnega dedca! Eto to mi še najmanj gre v glavo.
Da sem tok glupa da sem zbrala takšnega brezjajčnika, ki se ne more zjasni o preprostih stvareh.

Ne razumem da sem faking tako prizadeta da sem si zbrala takšnega dedca! Eto to mi še najmanj gre v glavo.
Da sem tok glupa da sem zbrala takšnega brezjajčnika, ki se ne more zjasni o preprostih stvareh.
[/quote]

Je pa res bedak.

New Report

Close