Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pikniki

Pikniki

Vikend bo spet lep, idealno za piknike. Na mojem, vrtu, na mojem ozemlju, v moji hiši. Že diši po mesku.

Pljeske in ražnjiči, pa vešalica in ajvar


[/quote]

Sama domača košta!!

nova
Uredništvo priporoča

Sama domača košta!!
[/quote]

Še malo pa bo vikend, komaj čakam, otroci se bodo lahko spet skupaj igrali, starši skupaj nekaj pojedli in popili, vse na našem dvorišču, na naši zemlji, da ne bo kakšnih neumestnih pripomb. Nas nihče ne najde, globoko na podeželju :)))

Enako!!! Tudi jaz že odštevam…

Še malo pa bo vikend, komaj čakam, otroci se bodo lahko spet skupaj igrali, starši skupaj nekaj pojedli in popili, vse na našem dvorišču, na naši zemlji, da ne bo kakšnih neumestnih pripomb. Nas nihče ne najde, globoko na podeželju :)))
[/quote]
a pol bo pa spet nek meščan kriv za izbruh korone na vašem koncu… hehehe………

Vi kar žrite, saj ne veš kako dolgo boste še lahko!

mmmmmm – ni boljšega od vonja pravega ogljenega žara – na daljavo – jaz se včasih že tega nafetiširam, mi ni treba niti mesa jest z žara v živo 😛 Drugače pa najraje- ribe, lignji, tudi škampi, hobotnica na žaru, pa kakšna na žaru skaramelizirana cvetača in brokoli zraven pod smokerjem na oglju, na dodanih dimnih sekancih za oplemenitev okusa… Mnjam, ekstazija okusov. Čista erotika.

Osebno nisem nikoli za prežeravanje z nekimi predpripravljenimi industrijskimi masami ala ćvap pa pleska, ražnjič – Če že potem raje doma začinjeno in nataknjeno na palčko, ali pa morsko, vtaknjeno med mrežo in lepo obračaš potem :PPPP, Manj je več – pa bolj užitek, kot se prežeravat s ceneno žar rob – od tistega samo zgaga peče in želodec boli, pa napihuje in prdi se ti. 🙂

Ne veselite se prekmalu. Pride policija in vsak dobrih 400 € kazni. In celo do enega leta zapora.
Podobno, kot so kaznovali udeležence rojstnega dne, ki ga je oseba praznovala pri sebi doma v Parecagu. Vi kar izvolite

Če smo samo tisti, ki skupaj tudi stanujemo – ni nič narobe.
Druženja z drugimi zdajle… se pa ve kam sodijo.


Ne hvali se, da ne bodo tudi to kmalu prepovedali, ker da dražiš sosede z neprimernim vonjem 🙂

New Report

Close