Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ona-on.com mamice

Ona-on.com mamice

Na ona-on.com sem spoznal kar nekaj deklet. Sploh v tem času karantene si veliko dopisujem. Prav v kategoriji, ki jo iščem tam okoli 35 let je žensk res malo morje. Nekaj je takšnih, ki so ločene in mamice. Z eno si zdaj dopisujeva že nekaj tednov, deluje sicer tako fejst punca, in tudi izgleda precej dobro. V živo se zaradi trenutne situacije sicer še nisva spoznala. Moti je pa to, da ima otroka, kajti otrok ima nekje očeta, ki bo vedno del tega odnosa. Poleg tega takšna ženska, ki je že rodila, seveda nosi posledice tega na svojem telesu in psihične posledice ločitve v svojem umu.

Ker mi pa je pač privlačna, vsaj po sliki sodeče, bi jo pa vseeno rad spoznal v postelji. Je pa to sicer tudi vse, kar bi rad od nje, enkrat, morda parkrat.

Ali je moje razmišljanje čudno? Počutim se, kot izkoriščevalec. Je pa tudi res, da vsi moji prijatelji mislijo popolnoma enako in mi tudi pravijo, da to naj si pa ne nakopljem na glavo.

Ženske so začele seksat za šport in se dol dajo z vsakim, ki pride mimo in to takoj in brez zaščite. Kmalu bomo imeli ameriški sindrom, ko imajo bejbe brez končane šole, pri 20- tih po 5 ali 6 otrok neznanih avtorjev.
Povej ji takoj, da iščeš samo zaščiten seks, pa naj se odloči. Skoraj prepričana sem, da ne bo težav.

Jaz sem tudi zelo aktiven na onaonu, jaz pa iščem predvsem mamice, jim malo piham na dušo, in se zabavam. Mamice, ločenke, si bolj želijo deca, kot katerakoli druga skupina žensk. Moram pa dodat, da do sedaj nisem spoznal niti enega njihovega mulca ali bivšega moža, sem se pa nafukal in to pošteno. Je pa seveda tako, da moraš malo izbirat, kar nekaj takih je, ki so re srtijaste, ko jih slečes, da te skoraj kap. Nekaj se jih tudi najde, ki imajo super postavco. No, sledi poroda na muciki imajo čisto vse, to pač tako je, samo podarjenemu konju pač ne smeš, sej veste kaj.

Da bi pa imel katerokoli od njih za partnerko, to pa niti slučajno.

Sem spoznal par mamic,ki so tudi na onaon in ti rečem,ne hvala.Te iščejo denar,ne pa ljubezni.

Vse te mamice, ki imajo mejhne otroke, tja do 8 ali 10 let…. Groza! Moski, jih niso pustili brez razloga. Vsaka ti bo seveda povedala, da je ona svojega tipa ali moza pustila, vendar verjemi mi, da je to v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} laz. Mozje ne zapustijo svoje druzine, ce situacija ni resnicno nevzdrzna. Te zenske so bodisi lene, varalice ali karkol takega. Zdaj, ko so pa same, pa iscejo resilno biljko, a vecinoma neuspesno

Saj to se ve, da so te ženske sodrga. Že v resno zvezo s 30+ letno hodit je bedarija, če ima otroke od prej, pa čista norost. Te pijavke samo iščejo novega bedaka.

avtor, pa ne iskat v tej kategoriji, išči v mlajši kategoriji, tiste, ki nimajo otrok, če si tak car…, fora je v tem, da očitno nisi tak car kot si misliš…, seveda je pa pošteno, da tej, s katero zdej komuniciraš lepo poveš…., ti, a bi tebe kaj motilo, če te bi jst imel samo za poofukat, bot dec, porka madona…..

Fer je, da jim daš vedet kakšni so tvoji nameni. Tako se boš dobil s takimi, ki imajo isti namen.
Ne glumi in ne postani del nadaljnjih psihičnih posledic glede njihovih izkušenj z moškimi.

Če te ženske ne bile bile problematične, ne bi bile ločene. Nobenemu moškemu, preko 35, se ne da začeti znova kar tako. On svojo ženo natera po tehtnem premisleku. Vse te ženske so poškodovana roba, mentalno gledano.

Naj se javi en moški, ki bi to pobral! En normalen moški, ki je seveda tudi sposoben dobiti normalno samsko žensko, brez otrok..

jaz si trenutno dopisujem z ločenko, ki jo poznam že dolgo. Poročila se je z enim bogatašem, ki pa jo je sedaj zavrgel. Tip se je nje verjetno naveličal oz. jo je zamenjal za novejši model. Ko je bila poročena, je bila takšna zvišena, zdej ko je pa seveda čisto brez keša, smo pa mi spet dobri in nas dodaja na fb. Bruka, smešno

S samskimi mamicami se ni za zabavat, če imaš vsaj eno delujočo celico.

Ijjaa, Meo mamco ko je pripelala ćerku sabo i pol sem ga furo i mala joj lizala čegetauček.

Kako se lotiti,a je fer ali ne… so ti že povedali.
Jaz bom samo dogovoril na zadnje vprašanje; Razmišljanje ni čudno, je točno v povprečju moških. Če želiš biti točno v povprečju, ostani takšen.

Ti pa povem z druge strani, kot nekdo ki je šel čez to; zadevi daš lahko priložnost neobremenjenosti, pa vidiš kam bo pripeljala. Škoda bi se bilo odreči skoraj idealni partnerici (če se bo res izkazala za takšno), zaradi okoliščin in obremenjenosti iz preteklosti. Vse to se lahko uredi – ali pa je že urejeno. Z otrokom, pa tudi z bivšim, imaš lahko zelo dober odnos – če sta si všeč – ali pa nikakršnega, če si nista. Vse to vpliva.
Pri ženski z izkušnjami in prtljago imaš možnost videti v kaj boš padel in oceniti ali ti je tak odnos (npr družinska dinamika do otroka, bivšega, staršev, itd) všeč – ali ne. Itd.

Malo je podobno nakupu rabljenega stanovanja proti novemu. Kaj je boljše?
Eni mislijo tako – drugi drugače. Ima pa vsaka izbira svoje pluse in minuse – in tam kjer vsi tulijo v isti rog, je dokaj verjetno, da vsi skupaj spregledajo stvari, ki odstopajo iz njihove realnosti.

Kako se lotiti,a je fer ali ne… so ti že povedali.
Jaz bom samo dogovoril na zadnje vprašanje; Razmišljanje ni čudno, je točno v povprečju moških. Če želiš biti točno v povprečju, ostani takšen.

Ti pa povem z druge strani, kot nekdo ki je šel čez to; zadevi daš lahko priložnost neobremenjenosti, pa vidiš kam bo pripeljala. Škoda bi se bilo odreči skoraj idealni partnerici (če se bo res izkazala za takšno), zaradi okoliščin in obremenjenosti iz preteklosti. Vse to se lahko uredi – ali pa je že urejeno. Z otrokom, pa tudi z bivšim, imaš lahko zelo dober odnos – če sta si všeč – ali pa nikakršnega, če si nista. Vse to vpliva.
Pri ženski z izkušnjami in prtljago imaš možnost videti v kaj boš padel in oceniti ali ti je tak odnos (npr družinska dinamika do otroka, bivšega, staršev, itd) všeč – ali ne. Itd.

Malo je podobno nakupu rabljenega stanovanja proti novemu. Kaj je boljše?
Eni mislijo tako – drugi drugače. Ima pa vsaka izbira svoje pluse in minuse – in tam kjer vsi tulijo v isti rog, je dokaj verjetno, da vsi skupaj spregledajo stvari, ki odstopajo iz njihove realnosti.
[/quote]
Hahaha, točno take beta naivneže čakajo, kot si ti. Pa stopi ven iz povprečja in kresni samega sebe po betici, če ti tako ustreza. Pa ne pozabi fotru njenih otrok spolirat avta.


Hahaha, točno take beta naivneže čakajo, kot si ti. Pa stopi ven iz povprečja in kresni samega sebe po betici, če ti tako ustreza. Pa ne pozabi fotru njenih otrok spolirat avta.
[/quote]

Oslovski komentar.
Najprej – iz nečesa si razbral, da pišem o sebi, v sedanjosti. Tega nisem nikjer napisal. Nesposobnost funkcionalnega branja.
Drugič – kadar sem bil v takšnem… je bilo bolj obratno. On je meni “spoliral avto”. Ker se je njegov otrok imel fino – in posledično je bilo veliko bolje tudi za bio fotra – takrat, ko je bil otrok pri njem.
Res ne vem, zakaj bi si s prepiranjem krajšal čas – če ni treba.

Sicer pa – citirani odgovor sploh ni bil namenjen tebi.

Sem samska, brez pritljage in tudi na portalu. Samo, da jaz kar vsakega fotra skenslam že takoj, saj se mi res ne da z njihovimi pamži in bivšimi ukvarjat.

Oslovski komentar.
Najprej – iz nečesa si razbral, da pišem o sebi, v sedanjosti. Tega nisem nikjer napisal. Nesposobnost funkcionalnega branja.
Drugič – kadar sem bil v takšnem… je bilo bolj obratno. On je meni “spoliral avto”. Ker se je njegov otrok imel fino – in posledično je bilo veliko bolje tudi za bio fotra – takrat, ko je bil otrok pri njem.
Res ne vem, zakaj bi si s prepiranjem krajšal čas – če ni treba.

Sicer pa – citirani odgovor sploh ni bil namenjen tebi.
[/quote]
Edini osel tukaj si ti. Da si beta luzer, je razvidno iz vsega tvojega sranja na tem forumu, ne zgolj v tej temi. Komu si odgovarjal, pa nikogar ne briga.

istina.

Mel jih tudi jaz neb, sam za pofu*** so pa dobre, kr take ga ponavad ze dolgo niso dobile

Moraš biti pa res omega luzer, da se ponujaš kot govedo na sejmu in nisi sposoben dobiti ženske v reali. In kaj pričakuješ, da boš našel na teh portalih? Nedolžne misice z doktoratom kvantne fizike in nepremičninami v Londonu in Acapulcu, ki čakajo ravno nate? Iste sorte tiči se zbirajo v istih jatah oziroma na portalih. Kvalitetnim ženskam in moškim se ni treba tako ponujati, ampak je zanje dovolj zanimanja v reali.

Moj partner je suh, že vse življenje, pa ima več strij od mene, ki sem trikrat rodila.

Srečna vsaka samska mamica, ki se vas na hitro reši.
Ja, sami džeki, ženske pa morate iskati po portalih, ker se v RL pokakate pred njimi. Še najmanj pa štekam migetovčke, a niste vi vzvišeni nad ženskim rodom in znate živeti tudi brez njih? Očitno se motim, v vsako temo, ki samo na daleč diši po ženskah, priletite v roku parih minut in jo nasmetite do sto objav.

Temo smetiš ti, mi moramo za tabo pucat.

Za krajse romance so pa povsem uporabne. Je pa res, da za partnerko si bo vsak sposoben moski raje nasel samsko, ki nima otrok

taksne zenske, s prtljago, pobirajo tisti, ki si drugih ne morejo najti… tudiu taksnih ne manjka.. Problem je le ta, da one dostikrat ne razumejo tega in mislijo, da lahko dejansko izbirajo.. seveda lahko, med odpadki

New Report

Close