Forum.Over.Net

Starševski čvek

Sestra se dopisuje z mojim bivsim

Default avatar

Kaj bi si mislili

Sem mlajsa sestra in sem imela resno zvezo z fantom, imela sem tudi abortus in najina zveza je trajala 3mesece. Danes mi je pa sestra povedala da si ji je javil( veckrat tudi prej) in ji rekel da mu je vsec da jo pogresa. Jaz sem itak prekinila vse vezi z njim pa sem sestro vprasala zakaj mu odgovarja in je rekla da se tudi on njej zdi privlacen in da ji je vsec. Daje me grozna jeza in ljubosumje a nisem ziher ce je utemeljeno. Tega fanta sem spiznala pred 11leti in imam se vedno neke obcutke do njega, sestra mi pa prizna da je med njima obojestranska privlacnost. Razlozte mi ker bom eksplodirala.
Priponke

profimedia-0300267683.jpg
(77.73 KiB)

Default avatar

Piši mi

Da skupaj premagava to zagato.
Default avatar

Kaj bi si mislili

Kaj naj si mislim o tem picetju?
Default avatar

ehhh

wowwww...ne pusti se ji, to ni nobena sestra..Zrihtaj se v nulo, pokazi ji bi da ti res dol visi! Pojdi na zmenke ce nimas fanta, zgledaj boljse kot ona, ko si z njo se extra zrihtaj, level up na vseh podrocjih, takih ljudi ne rabis. Upam da ti tega fanta ni zal, ocitno te ni vreden. Nobeden od njiju. Ce te kaj zajebava jo spomni kje je njegov ti* bil najprej;) glavo gor, ona naj le grabi za tvojimi ostanki
Default avatar

Popay

To je tako..., sestra je bila verjetno zaljubljena že takrat v njega, ko si ti bila z njim.. Zdej pa, če ti je v tolažbo, bo on takrat, ko se bo Kresal z njo imel občutek, da se s tabo kreše...
Default avatar

Jijij

Imaš glupo sestro
Default avatar

Samo tole bom rekla

HB, da nimam sestre, lahko bi namreč imela tako kot ti! Take sestre nihče ne rabi...
Default avatar

Ni vsak za vsakega

Ce sta vidva koncala odnos je verjetno da vama ni bilo za skupaj. Morda pa s sestro sta za skupaj. Tvoje ljubosumje je morda zaradi preteklosti in obcutkov ko si bila z njim. Ko bos ti dobila novega fanta bos verjetno rekla, fa je bolje tako.
Ko pogledam sebe s prejsnjim fantom, ki ima zdaj novo dekle...si mislim...ce ona prenasa kar jaz nisem mogla....naj bosta skupaj, pa ceprav mi je potihem vsec...nisva pa bila tako kompatibilna skupaj ko sta zdaj onedva....
Malo premisli...ko boš starejsa bos razumela ali pa ce se bos poglobila v moj zapis
Default avatar

Ryanaa656

Kako ji kaj takega sploh pride na misel da se spogleduje z bivsim.
Tukaj nima veze tudi ce je bilo to 20 let nazaj. A izmed vseh moskih ki obstajajo si je zbrala bivsega. Jaz jo tudi pogledala ne bi vec. Ko se bo z njim zapletla in ko bosta tudi nehala bo.nazaj k tebi jokcala verjemi. Zaupanje si je zapravila.
Moje misljenje o takih osebah ki pobirajo ostanke je, da ne manjka veliko da bi ti v zelje skakala tudi pri resni vezi tvoji ali možu nekoc.
Tudi jaz sem imela podoben primer ko je kolegica omenila da ko bom jaz nehala z loverjem bi se pa.mogoce ona z njim dobila, ne vem a je to za smejat al za zjokat. Prekinila sem stike for ever in ji tudi povedala kaj ji gre.
srecno
Default avatar

Zaza

Reci si, da je pac rabljene igrace potrebno razdeliti med tiste ne najbolj srecnejse in pojdi dalje. Z razlogom je bivsi, torej pozabi in si poisci pravega. Verjemi, tudi sestra se ga bo nekoc navelicala. Mora pac sprobati na lastni kozi. Zakaj se obremenjujes z luzerjem?
Default avatar

Meja je pomembna

Lahko ji rečeš, da s tem, kar je naredila, si res zaslužita drug drugega, ampak dokler je z njim, je ne želiš v svojem krogu, ker se tudi slučajno ne želiš srečevati s tem človekom pri domači mizi. Upam, da te podprejo tudi starši, ker se boste sicer res srečevali, če ne drugače, pa ob praznikih.
Default avatar

vdd

11 let je kar dolga doba in mislim, da si vsak zasluži bit srečen. Razšla sta se iz določenih razlogov in verjetno nista sovražnika. Odpustila sta drug drugemu in šla naprej. Ne vem zakaj bi ljudi obsojali, ker se imajo radi in so si všeč. Sta si pač bolj naklonjena in je verjetno med njima tista kemija, ki je vidva nista imela. Saj tvoja sestra ni nikogar ubila. Ne vem zakaj bi obsojali ljubezen in se šli sodnike. Verjetno ga ti ne bi več imela in tebe tudi ne. Torej privošči srečo njemu in svoji sestri pa verjemi, da se ti bo vse lepo vrnilo v dvojni meri.
Default avatar

Jodldidldo

Tvoj bivši in tvoja sestra sta si všeč. Živi in pusti živeti.. nič ni s tem narobe in tudi to se pogosto dogaja. Lep je svet.. morda pa enkrat to dobri steklenici vžgete trojčka.. nikoli ne veš.. dejstvo je, da imej sestro rada.. ne se kregat okoli dedcov..
Default avatar

sej nisi resna

Če sme te prou razumela, si 11 let nazaj hodila s fantom 3 mesece.
V teh treh mesecih si celo zanosila in abortirala.
Po enajstih letih ti sestra omeni, da si trenutno z njim dopisuje in tebe to moti.

Torej - tudi meni ni jasno zakaj te moti? alo! 11 let nazaj si bla z njim!
Verjetno od takrat nisi bila zaprta v sobi ga 11 let objokovala ali pač?

Rešitev je: če res ne moreš po 11ih letih preko tega, da je nek tip, s katerim si slučajno bila 3 mesece (ja!!!! To je bil bolj tvoj znanec oziroma simpatija kot fant - verjamem, da ce ne bi bilo splava, da bi ga pozabila v 3 tednih) všeč tvoji sestri, se enostavno obrni na tvojo sestro in ji reci, da te moti in da ti ne bi bilo ok, da bi bila ona z njim.

Se mi namreč tvoja sestra zdi precej bolj normalna od tebe - ti je prišla povedat, da ji je všeč en tip s katerim si bila ti 3 mesece - 11 let nazaj. ZElo korektno od nje!!!
Zazri se malo vase. Te moti, da bi bila mogoče pa sestra z njim srečna?
Moj odgovor tebi pa je - vsega je kriv abortus! Tega nisi prebolela 11 let, ne pa enga tipa.
Default avatar

kompliciraš

na hitro sem prebrala in najprej sem mislila, da sta bila skupaj 11 let.
3 mesece pred 11 leti!!!
in si bila že noseča, pa splav , vse skupaj v 3 mesecih.
Sicer pa , odrasti punca, to je davna zgodovina.
Pa menda ne misliš da imaš zdaj tipa večno rezerviranega, ker si bila boge 3 mesece z njim
Default avatar

veze veze veze

veza, ki taja 3 mesece ni resna veza. Samo toliko. Razen, če je bila to tvoja najdaljša veza.