Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kdaj in kako naj mu povem, da imam otroka?

Default avatar

Iščem novega partnerja za resno zvezo

Fotr od moje hčerke je en navaden pezde. Takoj ko je izvedel, da sem noseča in da bom otroka obdržala, me je odj*ebal.

Zdaj pa se končno dobivam z nekom, za katerega mislim, da ta pa bi bil pa res pravi zame. Za nama so že štirje zmenki. Tudi intimna sva že bila. Zdaj se seveda zgolj dopisujeva in se pogovarjava preko mobitela, ker razsaja ta presneti virus. Jaz pa mu še nisem povedala, da sem mama 5 letne hčerke. Zdi se mi, da bi mu to morala povedati osebno in ne preko telefona. To se mi zdi brezčutno in nespodobno.

Kdaj in kako naj mu to povem? Ali imate kakšen nasvet? Morda podobne izkušnje?
Priponke

child-1073638_1920.jpg
(124.91 KiB)

Default avatar

zlobnica

Če vprašaš mene, si že zdavnaj prepozna. To se pove takoj za imenom.

Če bi jaz spoznala tipa in mi ne bi res takoj povedal, da je oče, temveč šele po dveh, treh tednih, kaj šele po seksu, bi se resno vprašala, kaj je z njim narobe. In še toliko huje se mi zdi, če otroka zataji ženska. Resno, kaj si razmišljala?
Sploh pa, če imaš občutek, da je podatek o otroku nekaj, kar moraš lansirati previdno in v pravem trenutku, ne nekaj, na kar si lahko ponosna, imaš res hude probleme sama s sabo. Nekaj pri tebi ne štima.
Default avatar

čudna si

Kot zgornji odgovor, čudna si milo rečeno, da zatajiš tako pomembno in meni najbolj pomembno osebo kot je tvoja hčerka. Če komu česa ne poveš je to hčerka, da jo ne utrujaš z nekim moškim, ki bo mogoče samo prehoden. Niti ne razumem, kako je potekalo vajino spoznavanje, a se nista nič pogovarjala kdo sta in vajini osnovni osebni podatki kot je zaknski stan in če ima kdo od vaju otroke, za katere mora skrbeti. Ne bodi presenečena, če je zatajil tudi on svoje otroke in ženo.
Default avatar

že obdelano

A nisi tega že spraševala nedolgo nazaj?
Idgovori bodo enaki: z vsako sekundo, ko mu tajiš otroka, si delaš škodo.
Default avatar

Res je res

[quote="že obdelano" post_id=13431269 time=1585415124]
A nisi tega že spraševala nedolgo nazaj?
Idgovori bodo enaki: z vsako sekundo, ko mu tajiš otroka, si delaš škodo.
[/quote]

Ce sta po 4 zmenkih intimna te ima za praznjenje jajc. Uzivaj dokler traja! Kje si luzerja spoznala? Na netu? Haha. In bo s tem nadaljeval po mojem mu ne rabis povedat da mas hcero ker nebo trajalo vec ko 2,3 mesce.
Default avatar

Moje mnenje

Sem ženska in da mi moški ne poveda tako pomembne informacije...takoj ga odslovim.

Da pa to mama naredi...mi je pa še huje.
Default avatar

Bodeča neža

Torej je tvoja petletna hčerka neka mračna grda skrivnost, ki jo je treba lansirati s kar največjo previdnostjo? Kako žalostno. Kaj pa če mu novico predstaviš kot presenečenje? In mu pošlješ lepo slikico vaju dveh? Če bo po tem mrknil, toliko bolje za vaju. Boš vsaj vedela, pri čem si.
Če bo prizadet, ker mu nisi prej povedala, mu pač povej resnico. Da si se bala, da ga boš odgnala, ker so moški, ki se ustrašijo ženske s "prtlajgo." Po štirih zmenkih pač nisi mogla vedeti, da tudi on ni tak... Ne oklevaj, bolj boš odlašala, teže ti bo.
Default avatar

Bodi pragmatična

Najprej se parkrat dobro poseksaj preden mu poveš. Boš imela vsaj nekaj koristi od trota.
Default avatar

Cimprej

Čimprej! Zate bolje
Default avatar

Ena južna

Iščem novega partnerja za resno zvezo je napisal/a:
Bi mu ŽE MORALA, če mislš da je taprav zate, če ga imaš pa sam za jebača in to tud on ve, potem pa tud če si tih.
Default avatar

Mushroom

Jaz povem takoj pri prvem pogovoru, če ne drugega zaradi časa. Na primer če oče ne pride na stik oz ne morem kar skočiti.
Default avatar

davudus

ne vem kaj se bojiš tega povedat, da imaš hčerko?? Povej mu pa boš vidla kako bo odregiral, boljš da prej poveš kot pa prepozen
Default avatar

LKakaak

Itak je jasn da noben normaln noče babe s prtlago, če je sam nima.
Default avatar

Issssssss

Niti ne bom brala komentarjev, tukaj je jasno.
Sramiš se tega da imaš otroka, to je problem.
Konec debate.
Default avatar

pretiravanje nekateri

Lepo mu jasno povej, da mu imaš nekaj pomembnega za povedat in da ti je težko, ker tega nisi že prej. Mu pa jasno povej, zakaj si tako naredila. Pravi moški smo jezni, vendar razumem, verjemi mi. Ni prav, da si skrivala, ampak nek otrok me kot moškega pri pravi ženski ne bi odbil. Tudi če bi mi ga tajila. Sploh če bi mi po pravici povedala zakaj si mi ga tajila. Vsi delamo napake, vsi imamo strahove, le pogumno.
Default avatar

Bog MONa TM

ko boš še z njim noseča mu povej, da pričakuješ drugega otroka ☺
Default avatar

Se strinjam

Moje mnenje je napisal/a:

Se strinjam.
Avtorica, fu.kala si s tipom po 4-ih zmenkih. Za hči pa nisi uspela povedati???
Lahko te je sram in upam, da te tip skensla.
Default avatar

Bog MONa TM

Se strinjam je napisal/a:
gnoj zagaman ... vsaj tipu, ki je težko prišel do fu.kka pusti užitek ☺
Default avatar

smrketa63

4 zmenke i n seks? noro,res.. a za otroka bi mu mogla povedat takoj ko sta se rokovala
Default avatar

Vrzi kamen ce si brez greha

Povej mu ob prvi priliki. Ce mislis da je pac osebno pravi cas potem naj bo osebno.

Za tabo je tezka zgodba, ki si jo prezivela. Povej mu svojo zgodbo, povej mu svoje strahove in zakaj nisi takoj povedala.

Ce bo sprejel in razumel, potem bos vedela da sta pripravljena na nadaljne korake. Ce bo jezen mu daj cas. Nihce ne sprejme lazi kot da je nekaj normalnega.

V kolikor se pac odloci da ne zeli nadaljevati, pac sprejmes in ves zakaj je tako. Ce se tako izzide je pac izkusnja, ki je ne bos ponovila.

Naj se izzide kot je za tvoje najvisje dobro!