Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kvas, kje?

Kvas, kje?

A se da kvas že kje kupiti?

Nazadnje sem ga dobila v DM-ju. Pa v raznih eko spletnih trgovinah ga imaš tudi. Sicer imam raje svež kvas, ampak ti bio suhi kvasi imajo čisto ok okus.

Ne vem kje živite, da ničesar ni v trgovinah. Prestolnica ima vse.

Nisem nameravala v trgovino, a kvas res potrebujem. Naročila sem preko spletne prodaje Kvibo. Ob naročilu je še bil, v dostavljenem paketu ne. Šofer povedal, da ga ni. Tako sem šla danes v Mercator, Spar, Hofer in Lidl. Nikjer ga niso imeli. Ne svežega, ne v prahu!

Jaz sem ga vceraj v hoferju. Suhega. Sem.vorasal prodajalko o situacij in je rekla svezega do nadaljnega ne boml dobivali imamo pa se suhega….

Mercator ima svežega – Fala, sem ga kupila ta teden. In to ne v metropoli, temveč v eni vkj, kot nekateri radi rečejo našim krajem. In v to vkj zdaj zahaja ogromno vikendašev, očitno so jim naši kraji vendarle postali všeč. Ne vem zakaj…ha, ha.

Ampak, Mercator je zanič in ne vem kaj še vse, kot pravite tu na forumu. Tako da kar iščite kvas po Hoferju.

Kvasa povsod dost po naših vukoje.inah. Pa kot je nekdo že napisal, tudi vikendašev iz super duper enkratnih slovenskih mest. Zdaj je pa vukoje.ina dobra, ko vam kuzla v rit skače, sam da delate gužvo pa zdrahe.

Jaz sem ga narocila pri Kvibo in dobila. Samo 1 dan ga niso imeli zdaj imajo malega in 500g pakiranje

Ma pa nima.

Moja največja frustracija ob vselitvi je blo iskanje posrane Philipsove fluoroscenčne cevi za v kopalnico. Šel v Obi, šel v Bauhaus, Šel v Mömax… ma niso je imeli pa da se na glavo postavim. Grem v Merkur na čisto drug konc Ljubljane, tam so pa imeli…

2 uri iskanja po celi Ljubljani za eno žarnco najdt.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close