Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razočaranje nad časopisom Mladino

Razočaranje nad časopisom Mladino

Časopis Mladina se spreminja v navdih vkadne grozljve politike.

Časopis Mladina ni več Mladina.

Kaj tudi tu ste no veste kaj?

Mladina postaja klon. Fuj.

Ne vem, kaj si hotel povedati, ampak ta časopis je podn od osamosvojitve naprej, torej od leta 1991. Ni vreden kometarja.

Mladina postaja enaka ja, kot v letu 91.

Enaka.
Kupili ste si pisce

SRAMOTA.
.

res je.
ni vredna, da bi si z njo Rit obrisal.

v letih 1985-1991 smo jo po trafikah razgrabili, ker je bila to Revija z veliko zacetnico…

res je.
ni vredna, da bi si z njo Rit obrisal.

v letih 1985-1991 smo jo po trafikah razgrabili, ker je bila to Revija z veliko zacetnico…
[/quote]

hehe, raj si briš z Demokracijo, verjetno ima bolj kvaliteten papir, tist iz Mađarske…

Mladina je tednik, ne časopis.
Drugič pa, klon česa postaja Mladina?

Vsak dan jim sledim, redno prebiram njihove članke. Nisem še zasledila članka, za katerega bi rekla, ne to pa ne drži. Pri drugih časopisih sem velikokrat v dilemi, je res ali ne. Desne sem včasih začela brati, poslušati moraš levo in desno stran, pa me je že na začetku odvrnilo, ne bodo me imeli za norca.


A so pohvalili ukrepe te vlade 1. na področju zdravstva, da se pandemija širi manj, 2. gospodarske ukrepe pod vodstvom Lahovnika? So?

Enkrat sem se pogovarjal z mladim novinarjem iz Mladine, ki mi je razlagal, da nas je Janša zadolžil. Pa sem poslušal, pa poslušal, potem sem mu pa rekel, “čakaj, ampak, kar sem jaz gledal je javni dolg začel naraščati pod Pahorjevo vlado in to tudi po nekaj miljard na mesec. Kaj je s tistim?”

Pa on meni “Kaaaaaaaaj????? A potem sem jaz vseskozi imel napačne informacije, al kako????!!!”

Nato je tip v trenutku obrnil mnenje.

Iz videnega lahko rečem, da je Mladina en navaden echo chamber in trobilo. To so filozofi s kavča, ki sami sebi v svojem mehurčku globoko interpretirajo naslove člankov, ne vedo pa enega samega dejstva. S tem cajtgnom se ne boš informiral ampak se boš povezal z izolirano kasto dekadentov.

To je pa edino zato, ker si zelo nerazgledana. Zaradi lažnih navedb so že večkrat morali plačati odškodnine recimo.

To levaki najvišjega nivoja.

Mladina si je izbrala svoje gospodarje in podpira njihovo politiko. Ni edina. To se ni začelo po osamosvojitvi, ko je bilo potrebno smešiti Demos in udrihati po Janši, ampak že v osemdesetih, v spopadu med Staroslovenci zbranimi okoli Popita in Mladoslovenci zbranimi okoli Kučana.

Mi je pa žal, da so, predem sem odjavil naročnino, objavljali toliko enostranskih in pljuvaških člankov. Na koncu sem jih bral le še zaradi Lavričevih karikatur – ta človek je res genij.

Vedno pogosteje odprem njihovo spletno stran. Ponujajo malce drugačen oziroma verodostojnejši pogled na dogodke kot pa nam ga hočejo vsiliti propagandisti določene politične stranke. Razmišljam, da se naročim na njihovo tiskano izdajo.

Fuj

Uporabno opozorilo z Mladinine strani https://www.mladina.si/197027/pozor-spletni-samo-nateg/


A so pohvalili ukrepe te vlade 1. na področju zdravstva, da se pandemija širi manj, 2. gospodarske ukrepe pod vodstvom Lahovnika? So?
[/quote]

1. Večina ukrepov je bila sprejeta se pod prejsnjo vlado.
2. Gospodarski ukrepi so bili sprejeti sele ta teden, Mladina se ni izsla.


Hvala za tole!

Sama Mladino berem občasno. Kakšno številko včasih tudi kupim, če me pritegne. Člankov na spletu ne kupujem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ko je bil Janša še novinar Mladine….

Potem pa nisi preveč pametna, če jim v vsem verjameš.

….je napisal uvodnik Mamula go home.

Sedaj bi vsaj 2/3 Slovencev podpisalo peticijo z naslovom Janša go home.

Tako te je enostavno odpravil, ker ne razumeš situacije. Očitno se ti ne sanja, kaj je sprožilec vsega skupaj in kaj posledica. Najprej je močno narasel zasebni dolg med 2004 in 2008. Javni dolg je začel naraščati pa po tem, da se je reševalo zapitke prezadolženega zasebnega sektorja, višji javni dolg je zgolj posledica previsokega zasebnega dolga in stečajev. In na nobeni točki ni bil v Sloveniji javni dolg tako visok kot zasebni dolg, pa še danes ni.

Zasebni dolg:[img]https://d3fy651gv2fhd3.cloudfront.net/charts/slovenia-private-debt-to-gdp.png?s=sloveniapridebtogdp&v=201909241139V20191105&d1=19200420[/img]

Javni dolg
[img]https://d3fy651gv2fhd3.cloudfront.net/charts/slovenia-government-debt-to-gdp.png?s=svndebt2gdp&v=201909251036V20191105&d1=19200420[/img]

Mladina je poden od levičarskega podna. Ima pa svoje satelite po cajtengih tipa Delo in Dnevnik. Delov Videmšek npr.

Tako te je enostavno odpravil, ker ne razumeš situacije. Očitno se ti ne sanja, kaj je sprožilec vsega skupaj in kaj posledica. Najprej je močno narasel zasebni dolg med 2004 in 2008. Javni dolg je začel naraščati pa po tem, da se je reševalo zapitke prezadolženega zasebnega sektorja, višji javni dolg je zgolj posledica previsokega zasebnega dolga in stečajev. In na nobeni točki ni bil v Sloveniji javni dolg tako visok kot zasebni dolg, pa še danes ni.

Zasebni dolg
https://d3fy651gv2fhd3.cloudfront.net/charts/slovenia-private-debt-to-gdp.png?s=sloveniapridebtogdp&v=201909241139V20191105&d1=19200420

Javni dolg
https://d3fy651gv2fhd3.cloudfront.net/charts/slovenia-government-debt-to-gdp.png?s=svndebt2gdp&v=201909251036V20191105&d1=19200420

Janša je največ doprinesel, da se je zasebni sektor zadolževal čez glavo. Potem je pa sledilo vse ostalo.

Mladina je najboljši cajteng v Sloveniji, v nos gre samo sprogramiranim janševim ovcam. Pa tudi dokaj uravnotežena je, v Mladini piše Nežmah, ki nikoli ne zamudi priložnosti pohvaliti desnice in pljuniti po levici. Zdaj pa enega levičarja pokažite pri nori24 ali demokraciji. Ga ni, ker so to čisti strankarski mediji in se ne sme prekršiti blejanja v isti rog: “Beeee. beeeee”.

1. Večina ukrepov je bila sprejeta se pod prejsnjo vlado.
2. Gospodarski ukrepi so bili sprejeti sele ta teden, Mladina se ni izsla.
[/quote]
Ta strogi varstveni ukrepi so bili sprejeti pod novo vlado. Kar se spomnim so staro vlado prosljačli naj zaostri ukrepe. Oni pa so ponavljali da je treba biti sorazmerni.

Gospodarskih ukrepov pa ne bodo pohvalili, iskali bodo vsako malenkost ki ni idealna.

New Report

Close