Forum.Over.Net

Starševski čvek

A1 grozi z izklopi, so oderuhi

Default avatar

sem samo jaz

A1 grozi z izklopi.

V primeru, da želiš odložiti plačilo za 10 dni, je potrebno poslati sms na 4040, ki stane 2.99 eur

Nesramni oderuhi.
Prodali ste mi tablico Lenovo. Petkrat sem jo uporabljala. Baterija pa ne dela več. En impuls polni eno uro. Dve noči polnjenja komaj 40 odstotkov.

Sramota A1.
Pokvarjeni oderuhi.
Default avatar

.Peter.

In zakaj so oni krivi, če ti ne dela tablica? Zato je pa garancija.
Default avatar

Odlog plačila ta 10 dni

Zati da jim pošlješ SmS za odlog 10 dni, zaračunajo 3 eur za en SMS.

Nikoli več k njim.
Default avatar

Prhjj

Odlog plačila ta 10 dni je napisal/a:
Res so pra. sci.
Default avatar

kakšna logika

Kaj bi morali zdaj dati zastonj naročnino ali kaj mislite eni? Se boste tudi vi odpovedali plače, ki jo dobivate, če ste na čakanju oz. učitelj / vzgojitelj in dobite 100% plačo. Pa jo donirajte, tistim z najnižjimi dohodki, brezdomcem. Zdaj bi se po vaše moral en A1 odpovedat naročnini, ker vi nimate za plačat.
Ste slišali za rezervo. Pametno gospodinjstvo ima rezervo za hude čase. Ne, vi ste hodili na smučanje, pa na morje, pa na križarjenje, pa ne vem kam še vse, zdaj pa ni denarja. Če bi ves ta denar imeli na strani, bi lahko preživeli eno leto karantene brez problema.

Sami ste vzeli naročnino, točno ste vedeli koliko pride na mesec. Če vam je preveč ali ne morete plačati, lahko še vedno prekintete naročnino in ne boste plačevali nič.
Default avatar

Nerazumljivo

Meni je nerazumljivo da nekdo ne plača takrat ko mora. Kupi se tisto, kar se lahko plača. Saj tudi kruha se kupi z odlogom in niti nizko cenovnih oblačil.
Default avatar

Kak mi oma zaračunati en SMS

Nima mi pravice zaračunati en SMS 3 eur, če se deset odloži plačilo. Zato, da jaz ta
Sms pošljem nazaj in napišem Da.

To je nepošteno in se ti operater zameri.

.. produkti, ki jih prodajajo po telefonu, pa samo vstran. Tablice in podobno.
Default avatar

Kaj te briga

Nerazumljivo je napisal/a:
Imam to pravico, veš SdS.
Default avatar

.Peter.

Kak mi oma zaračunati en SMS je napisal/a:
Default avatar

Imam komaj za sproti

kakšna logika je napisal/a:
Bedaki. Tri četrt nas komaj ima za sproti, jasno. Boli me za jahtarje, taki zaračunajo 3 eur en SMS ovcam, samo peljite.
Default avatar

Pri a1 se mi izteče pogodba

Ne vidijo me več.
Default avatar

Reklama

Reklamo so imeli pa fajn.
Default avatar

ima pravico

Kak mi oma zaračunati en SMS je napisal/a:
Ima pravico zaračunati. Tudi 100 € če hoče in IMA OBJAVLJENO na ceniku. Tvoja odločitev pa je, če je to zate sprejemljivo ali ni. Pač če ni, ne kupiš (pošlješ sms-a). Imaš izbiro. Še vedno lahko plačaš na rok ali pa pustiš da ti izklopijo. In plačaš ponovni vklop, ki je cca 10 €. Torej si še vedno v plusu.

Pa da, ne bo kdo skakal o korona dobičkarstvu. To je v veljavi že skoraj 4 leta. Od 1.7.2016

https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/ ... la/2061076

Jaz lahko tudi prodajam kg kruha za 100 €, če želim. Kupec pa se potem odloči ali bo kupil ali ne. Ne more mi nobeden prepovedat da nekaj prodajam po določeni ceni.
Default avatar

budale povsod

Saj nisi resna. Plačaj, pa bo. Če si tako zelo od ust trgaš za tisti telefon, pejdi na boba. O kakšnem trojčku pa nimaš kaj razmišljat, če po 10 dneh kao panike nimaš za položnico. Iz rok v usta.... my ass. Folk prtegnen zapufan, sam da je feeeensi. Pol pa ena sapica, so pa vsega drugi krivi. Pazi, ker lahko bo še vihar!! Kdo bo pa potem vsega kriv? Ti zih ne, ane :-)