Forum.Over.Net

Starševski čvek

Fatek ali puncka

Default avatar

Imam

Vse bolj berem, da nacrtno delajo puncke ali fantke.

Zanima me, če sploh obstaja katera ki je rodila deklico brez taktike. Oz. Tako da je gledala na ovulacijo. Vsaj mi2 sva imela nekaj težav in je bilo skoraj nujno spremljat.

Sploh ni stvarv tem da mora bit deklica, ampakme zanima če jo na tak nacin sploh kdo ima. Vse pisejo o tem, kako so delali deklice takoj po menstruaciji.

Sepravi, bi tisti ki gledamo ovulacijo skoraj vsi mogli imeti fante??..

Je res??

noseča sem 2 meseca in me res mal firbec sedaj ali to drži.
Da nebo pomote, fantek me ne moti, komaj čakam neglede na spol. Me pa res zanima :)
Default avatar

imamo fanta

Imam je napisal/a:
To sem tudi jaz slisala, kao pred ovulacijo je deklica, v casu ovulacije fantek.
Nama je pred ovulacijo pocil kondom, imava fanta.
Default avatar

Imam

imamo fanta je napisal/a:
Default avatar

Imam

Imam je napisal/a:

Hvala za info. Malo sem se nasmejala počenemu kondomu :D

Me res zanima ce je v casu ovulacije moznostza oba spola.
Default avatar

Mivsismoroboti

Ti bom čisto po domače napisala. Spol otroka določa partner. On nosi moške ali ženske semenčice. Ovulacija gor/dol. Prime se tisto, kar prvo prodre v jajčece.

Midva imava 3 otroke. Deklica, fantek, deklica- vsi so nastali ob koncu ovulacije. Sem kasneje računala. Menstruacijo imam na 26 dni, do oploditve je vsakič prišlo šele okoli 17-18 dne po zadnji menstruaciji. To vem tako natančno, ker je mož med tednom službeno odsoten in sva bila aktivna le sobote in nedelje.
Default avatar

Bae

Mivsismoroboti je napisal/a:
Prvi odstavek drži.

Je pa še naslednja finta, hitre moške spolne celice praviloma določijo xy (fant), ampak hitreje odmrejo. Ostanejo vzdržljive moške celice, ki praviloma določijo xx (deklica). Povedano zelo enostavno, poišči na guglu podrobnejšo razlago.
Default avatar

Imam

Mivsismoroboti je napisal/a:
No saj, potem imas normalno šanso za pba spola ane??
Ker sem malo brala in so vs epotrjevale to teorijo. Mi ja ratalo tako malo umetno vse skupaj.
Nikjer pa nisem nasla pogovorov v to smer, ali je možno recimo med ovulacijo spoceti puncko, pred ovulacijo pa fantka.
Default avatar

moja taščica

Meni je edino pomembno, da bo otrok zdrav.

Moja taščica pa je od nekdaj navijala za fantke, vedno ko so bile sosede, znanke noseče, je na glas navijala za fantka, ob rojstvu deklic je ostala hladna, ob rojstvu fantka pa histeričns in cvileča. Z moje pojme srednjeveško.

Ne ve, da sem noseča in glede na to, da s fantom źiviva na svojem, bom tajila, kolikor dolgo bo možno.
Default avatar

Imam

moja taščica je napisal/a:
Pravilno!!
Default avatar

Mivsismoroboti

Tudi jaz sem slišala, da so spermiji "fantki" hitrejši, spermiji "deklice" pa dlje časa preživijo.

Dejansko je 50:50 možnosti in vse špekulacije odpadejo.
Tudi tiste fore o slabostih, o tem ali nosečnici bolj paše kislo ali sladko, obliki trebuha, polna luna ob spočetju, škornji na nogah med akcijo.., to je kar nekaj. Ne velja niti, koliko fantkov ima partnerjev oče: od mojega je imel tri sinove in eno hči, midva pa dve hčerki in enega sina.

Pač želela sva 3 otroke in nama je bilo vseeno, kaj bo.
Default avatar

-misst-

Verjetnost za določen spol naj bi bila večja glede na čas ovolacije. Ampak po mojem je vseeno naključje tolikšno, da bi se kr eno par otrok nabralo preden bi ratal željen spol.

Poskušala nisem. K sreči tudi zaradi drugih zadev ni bilo potrebno spremljat teh dni v mesecu, zaradi spola otroka mi pa ni niti prislo na pamet. Nekatere stvar se prepusti naključju in materi naravi.
Default avatar

imamo fanta

Bae je napisal/a:
Nekaj takega sem tudi jaz brala, da semenceca prezivijo nekaj dni v zenski in 'fantici' prej odmrejo kot 'deklici', zato je pred ovulacijo vec sans, da je deklica.
Pri nas ni drzalo.
Default avatar

Imamo

imamo fanta je napisal/a:
Za našo prvo punco ne morem rečt ,ker nevem kdaj smo jo tocno naredili. Za drugo nosecnost bomo vedeli. Heheheh, ampak se nevem kaj bo :) upam samo, da bo dovolj pregledov za nosecnistve in dobra oskrba pri porodu glede na situacijo. Mislim pa da se bo zadeva uredila ze do takrat. Vsaj upam.