Forum.Over.Net

Starševski čvek

MERCATOR ONLINE

Default avatar

ooooo SURPRISE

Oooo, Spar ima virtualno čakalnico, kjer vidiš koliko ljudi je pred tabo. Bomo videli kako bo to funkcioniralo.
Default avatar

Hcvmm

Nesposobni so. Evo, zastonj predlagam resitev. Naredite pakete A, B in C. Bo manj dela v trgovini za spakirat, mozno veliko vec ljudi oskrbet z osnovnim in rudi dostava bo hitreje in enostavneje delala. Ce pa se pakete standardiziras vrednostno, si pa zmagal.
Default avatar

8zhjj

Sam, res, a je res tako zaposlit recimo 60 studentov, ki non stop polnijo vrecke za osebni prevzem. Mislim, v pol ure student verjetno lahko zakljuci nakup, potem z vozickom do prevzemnega mesta in v avto. Cena je v naprej znana, placas prek mobilnega POSa, ali v naprej. Termini bi bili lahko maks 10 minut na avto. Pa recimo 10 prevzemnih mest. To je 60 strank na uro, v 10ih urah 600 strank.

Kje si konkurenca? Leclerc Je imel vcas prevzem na Letaliski. Skladisce in prevzem. Tako bi se lahko na hitro organiziral en kup trgovin. Tudi ce je malo drazje. Z veseljem odpikam enourno visenje v trgovini.
Default avatar

sparova rešitev

ooooo SURPRISE je napisal/a:
LOL, to je samo blokada, da jim naval ne sesuje serverja. Ko pa prideš na vrsto so čakalna okna zasedena.
Default avatar

ja nooo

sparova rešitev je napisal/a:
Ja no,, torej je to treba nadgradit v pravo čakalno vrsto, to je da enkrat pa le prideš na vrsto. Ker če nas je pollno ki tudi po 14 dni nikakor ne moremo naročit, to pomeni da verjetno stalno eni in isti bezecajo online štacuno. Ker čisto cela Slovenija pa tudi ne navali tja.
Default avatar

tukaj piše

ja nooo je napisal/a:
Nato boste lahko v primeru prostih časovnih oken zaključili naročilo. Žal zaradi hitrega polnjenja časovnih oken prostih oken ne moremo zagotavljati vsem, ki boste vstopili v trgovino.
Default avatar

ja nooo

tukaj piše je napisal/a:
Ja sem prebral, in pravim da je to treba nadgradit, tako da tisti ki bo danes uspel naročit ne bo mogel naročit dokler vsi za njim ne pridejo na vrsto. Se mi zdi pravično, poleg tega da so trgovine dolžne prodajat vsem pod enakimi pogoji.
Default avatar

uporabniško ime123

Jaz vam svetujem, da obupate in se še naprej držite Hoferja, ker tole res ni nič. No, jaz se ne grem več, škoda časa.
Default avatar

pomagalo bi

Pomagalo bi vedet koliko sploh je teh oken. Potem se lahko odločiš a se splača jajcat ali ne. Ker zdejle še vedno čakamo na neko milost od nekoga.
Default avatar

alii pa

Ali pa vedet kdaj se postavit v vrsto. Ker danes ob 22.09 je v vrsti bilo že 4000+ folka.
Default avatar

No a je komu uspelo

...naročit? Dajte javit, naj vam ne bo nerodno.
Default avatar

No si upam priznati

Prejšnji vikend, ob enih treh ponoči, ko sem se zbudila, grem poskusit. Naročilo možno 31. 3., pa ne v Lj.
Uspem naročiti še hčerki za isti dan na drug naslov. Enih 14 dni ne rabim nič več, dtugače pa sem z mercatorjevo dostavo zelo zadovoljna. Uporabljam že nekaj let in se zavedam, da so trenutno pogoji naročanja težki. Hvala vam fantje, da robo prinesete.
Default avatar

repid

Sej študentje nabirajo naročila po štacuni. Je pa tudi omejitev zunanjih delavcev po trgovinah.
Default avatar

Cocos

Ne vem kaj čakata Hofer in Lidl, slabo res...
Default avatar

odzivnisoso

tudii jaz rrazočaarraanaa je napisal/a:
So odprli še eno spletno trgovino - https://trgovina.mercator.si/market/

https://trgovina.mercator.si/market/
Default avatar

Nič svežih izdelkov

odzivnisoso je napisal/a:
Nič svežih izdelkov!!!

Pa kaj mi to nuca, nesvežega imam dovolj doma!

Ma brezveze, naj grejo v qu.rac nesposobneži!
Default avatar

BREZ VEZE JE TO

odzivnisoso je napisal/a:
To je brez veze!!! Nesveže izdelke lahko naročim marsiikje drugje!!!
Default avatar

MsOlivija

merkatone Zvone je napisal/a:
Se pridružujem mnenju. Kdor ni nikoli bil v vlogi kadrovnika, ITjevca in logistika, v tem trenutku težko razume, kaj se v trgovinah - v ozadju - dogaja.
Najprej morajo temelje postaviti, da jim lahko s kupci funkcionira. Trenutno so na polovici, a sem prepričana, da znotraj oddelki delajo na polno. Ne pozabiti, da so dolžni upoštevati vse zakonske predpise pri zaposlitvah. Npr: zdravniški pregled pred začetkom opravljanja dela - če so vse te ordinacije zaprte. Kaj pa varstvo pri delu, če imajo zunanjega izvajalca, ker ta tudi ne dela.
Vozila s hladilniki. Saj kombije ni tako težko dobiti, a navadni kombi ne zadostuje, da do nas pripeljejo živila, ki se hranijo na hladnem. Vprašanje koliko nas zna voziti večje kombije.
Zaščitna oprema za delavce... Skladiščenje je še najmanjši problem.

Vemo pa tudi kako gre: vse se da, vprašanje je, koliko stane.
Default avatar

ne sekirajte se

Saj jaz pa od Norme čakam že 14 dni da sploh predračun dobim...
Default avatar

ne razumem

Pa toliko ljudi jamra da so brez dela, a ne morejo trgovci vsajj začasno zaposlit več ljudi za razvažat? Saj PS si tudi pomaga z zasebniki, mi je paar dni nazaj en nekaj pripeljal. A so tako požrešni da jih nočejo plačevat?