Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trenutek resnice za zakonce

Trenutek resnice za zakonce

Zdaj, ko ste vsi poskriti po domovih, zaprti skupaj z otroci in partnerji, boste prišli do pomembnega spoznanja. Sta res za skupaj, ali sta fejkala lep odnos samo zaradi sosedov in drugih. Ko bo te krize konec, se vas bo mnogo ločilo. Po našem bloku je kar naprej slišati vpitje, kreganje in slaba volja. Hodite v službo in delate pozno do večera samo zato da ne vidite svojega zakonca in otrok? Marsikdo ima v službi tudi ljubimca, ljubimko.
Zdaj se bo vse to pokazalo.

Se strinjam, soseda se že cel teden kregata kot nora. Prav na živce mi že gresta.
Pa par mojih prijateljev se tudi ne more nikakor privaditi, da so sedaj s partnerjem in otroci po cel dan skupaj.
Pri nas zaenkrat krize ni, oba delava od doma, imamo se kar fino. Smili se mi bolj kot ne starejša hčerka, ki pogreša svojo družbo, se pa dobro drži glede na razmere.
Po tejle krizi bodo trdne veze še bolj močne, šibke bodo pa razpadle.

Kdor je fejkal, se bo zdaj še posebej potrudil, ker če zdaj to pregura… 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Logično bi že bilo – a pri nas ni opaziti; sosedje se v normalnem stanju kar pošteno kregajo in tulijo… zdaj je pa veliko bolj mir.
Mogoče so pa zboleli…

drage sotrpinke, potrpite še malo … žene nam bodo same odstopile svoje tečne može 🙂

Verjetno si samska al pa mas nekoga, pa si brez otrok.
Mi se stekamo tud zdej, je pa res, da večkrat povzdignem glas… Zaradi otrok.
Moz je na čakanju, jaz delam od doma, imava pa 2 otroka, stara 1 in 3 leta. Torej, si lahko predstavljaš, kako delam od doma….delam zvečer, kar je nujno.
Mi imamo veliko stanovanje, se otroka lahko malo zdivjata… Ne vem pa, kako je sosedom, ki imajo malo stanovanje 🤷‍♀️
V našem bloku, ki je ogromen, je kar mir. V celem naselju je presenetljivo mirno,kar me zlo preseneča.
Jaz, iskreno, bi imela malo mira od otrok. Z možem se razumeva, skregava se zarad stvari, zarad katerih se že itak. Pogrešam najine trenutke, mir…otrok se babicam ne moreš dat 🤪 mah, z mlajšim se gre, starejši je pa na naju prilepljen, skoz bi se z nekom igral. Risank ne dava, max 1 ura na dan.
Skratka, naj bo kmalu konec 😉

Ubogi otroci, ki morajo živeti v družinah, kjer je stalno prepir.
Sploh ne vedo, kaj jim delajo, kako jih uničujejo, kako to boli.

Ha ha, ja, zdaj ko nema gostiln in obiskov prijateljic, aerobike, fitnesa, se bo vidla žalostna realnost zakonov.

Midva se kregava isto kot sva se prej 🙂
Kdo ta kratko potegne se itak ve. Enih nikoli ne izuci :))

Pri nas smo zdaj štirje in se najhuje pozna zaradi prdenja.

Podiram rekord v zaporednih dnevih nošenja superg. Mož pravi, da je corona samo mal hujši hangover. Mi2 sva super, občasno skypdejtava s prijatelji.

Mi se zdaj kregamo potiho. Skoraj šepetamo.
Zakaj?
Zato, ker so vsi sosedje doma. V samoizolaciji. In to zna biti sila dolgočasno …
Zato marsikdo vleče na ušesa ….

Še v sliki:
😕😱🤢😖😤😲$#&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}#*****😬

In zakaj te ne izuči?

Mož je na dolgotrajni bolniški in moram priznati, da zelo uživam v delu od doma. Tempiram si delo na zgodaj zjutraj in pozno zvečer, ostali čas sem z možem, kar mi je nepredstavljivi luksuz. Otrok nimava, poročena sva trideset let, nič naveličana. Na deželi, tako da tudi nisva ves čas v strogem zaporu štirih sten.

Ma ja. Kje so najine šibke točke tako al tako veva, z izolacijo al brez, tamočnih pa tud izolacija ne omaja.
Verjamem pa, da sploh tam kjer so ljudje zaprti v majhnih prostorih, to ne vpliva najboljse nanje in so sitni sami sebi, bolj razdražljivi… Pa nima to nujno veze z odnosom med partnerjema.

Midva sva v karanteni v tujini kjer niti na sprehod ne moreš že dva tedna na 30kvadratih, lahko si mislite kako to zgleda, ko se skregaš pa ne moreš jezno odkorakat nikamor, ker denarja za kazni pač nimava, sva oba ostala doma. Ja res, mislim da je to kar dobra preizkušnja ampak midva se presenetljivo dobro drziva. Upam pa vseeno, da se čim prej konča tale agonija.

New Report

Close