Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osvajal je mene, zdaj pa je vrgel uč na mojo hčerko?

Osvajal je mene, zdaj pa je vrgel uč na mojo hčerko?

Šokirana sem, on se že bliža 50im, moja hčerka pa ima 19let. Počutim se zelo prizadeto. Začelo se je tako da jo je dodal na fb. Zdaj si vse lajkata in pišeta. Meni je bil zares všeč, hčerki pa se zdi le fajn za finančno korist, misli da ji ne bi bilo treba delati, ne vem pa če je to res glede na njegovo šparavnost. Naj povem še da hčerka že ima fanta, ki jo ima zares rad, se trudi za njo in ji nudi marsikaj. Kakšen človek moraš biti da ga ni sram osvajati moje hčerke.

Res si odlično izvedla vzgojo hčerke, ni kak dodat. Bravo.

tole pa kriza, ko ti mrklja pravzame kešmašino!

Ti, kdo je pa ščerko naučil, da so desci sam za keš dajat?

nova
Uredništvo priporoča

Sama imam dobro finančno stanje, hčerko učim da se moraš vedno zanesti na samega sebe, ker pa ji delo na diši pa se ji on zdi zanimiva izbira za nekaj časa. On si želi družino, ona pa bi mu le dajala prazne obljube.

Hipergamija poganja ženski svet in dokler bo tako, ga bodo punčare srale s premožnimi dedci.
Jep, fajn si vzgojila hčerko. 😉

Se ti sline cedijo po mladi punci? A nisi en klip zadnjič prilimal tisti tvoji zmešani prijateljici, kako bi eno mlado f***l?
Da te ni sram, dedec pri +50! Kaj pa če en stari tvoji ščerko poriva.

Hčerke nisem vzgajala na tak način, vzgajala sem jo naj bo samostojna kot jaz, da se v življenju trudi. Ima ogromne apetite jaz pa je ne želim razvajati, želim si da bi v življenju cenila stvari in tudi kaj delala, ona je zelo proti temu. Razmišlja samo o žurih, pitju in zabavi. Za njeno vzgojo nisem odgovorna samo jaz. Tudi če bo iz tega kaj ratalo, ne vem če bo trajalo glede na to da je ona tipična najstnica, še zelo otročja, o poroki sploh ne razmišlja. Za njega pa tudi vem da že dolgo ni imel resne zveze. Ne rabite me vsi tukaj samo napadati.

Kaksen clovek moras biti, da se se vedno ukvarjas s takim moskim? Move on. Saj ti ne gre za denar…

Težko mi je gledati situacijo, sploh ker so iz moje strani prisotna čustva. S tem moškim pa se tudi občasno srečam.

Mislim, da si ena lovaca, samohranilka(ja, kdo pa je se kriv za vzgojo hcerke?) , ki bi si rada na stara leta zagotovila privat banko.
Res me zanima, zakaj se z njim se obcasno, kot pravis, dobivas? A zato, da bi hcerko dokazala, da gre se vedno f… tebe in s tem dvigujes svoj ubogi prostaski ego?:):)

Ti boš tako ali drugače popušila na čustvenem vložku in traumirala, medtem, ko bo tvoja mala le profitirala.

Resno se pogovori s hčerjo, povej ji svoje občutke in svojo prizadetost. Razjasni ji, da to kar dela ni noben hec in, da s takšnim početjem prizadene tebe, svojega fanta in tega moškega. Če ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} egoističen človek, bo že razumela. Naj se zabava na drugačen način.



A obratno mimica pa ni egoistična

Piši kući, propalo.
Temu moškemu reči, da mu z veseljem prepustiš skrb in stroške za hči. Drugega pravzaprav ne moreš.
Ostareli dedci praviloma tako pridejo do frišne fračke, preko zatrepane mame.

Ti bo Miki Miško razložil, on je expert na tem področju.

In zakaj bi mama lahko, hčerka pa nebi smela?

zoprno rata, če preveč brskaš po tudjih profilih.

Koncepta odgovornosti in spodobnosti sta stvar vzgoje. Ta dva koncepta oseba uporabi pri krotenju apetitov in če hči živi s teboj, ne z očetom, jo vzgajaš ti, ker očeta večino časa ni ob njej. Toliko o odgovornosti…

Tamala si misli, če je materi bil všeč, je že dober.

Jep… od mame se je naučila pragmatičnega pristopa.

Takšen, ki ga je srečala pamet. Pa kaj bo te s teboj staro in tečno. Edino, če je sadomazohist. :-)))

Upam, da ti je po vsem tem, ko si ugotovila, kaksen je ta 50letnik, padlo vse dol in se ti je tip zagravzal do konca. Sedaj mores sam ubraniti hcerko pred taksnimi slinavci. Ne sili v njo, naj sama spregleda, to je najboljsa sola, ti ji lahko sam pomagas pri usmerjanju. Verjemi, niso vsi 50 letnika taksni, tako da le pogumno naprej. Aja, kje je pa oce od tvoje hcerke? Ocitno se cuti pomanjkanje tudi njegove vzgoje.

Družino pri 50 tih.?
Kaj je delal do zdaj.? Stara jajca niso dobra za kolač

Družino pri 50 tih.?
Kaj je delal do zdaj.? Stara jajca niso dobra za kolač
[/quote]

Mama je hceri bila vzgled kako se vest do moskih. Zdaj ko je ista ko ona pa je vse narobe…. hehehe

Ženska je ljubosumna na vse in vsakogar še na lastno hči, v vsem vidi grožnjo. Najstnici pa itak paše pozornost

Upam, da ti je po vsem tem, ko si ugotovila, kaksen je ta 50letnik, padlo vse dol in se ti je tip zagravzal do konca. Sedaj mores sam ubraniti hcerko pred taksnimi slinavci. Ne sili v njo, naj sama spregleda, to je najboljsa sola, ti ji lahko sam pomagas pri usmerjanju. Verjemi, niso vsi 50 letnika taksni, tako da le pogumno naprej. Aja, kje je pa oce od tvoje hcerke? Ocitno se cuti pomanjkanje tudi njegove vzgoje.
[/quote]

Ti še ne veš kaj je grupna ljubav, ko ga tamali potegneš iz prdekane in tastara poliže ćerkin eurokrem.

New Report

Close