Forum.Over.Net

Starševski čvek

Osvajal je mene, zdaj pa je vrgel uč na mojo hčerko?

Default avatar

indijski tulipan

BTDT je napisal/a:
Brez dvoma se motovilite.
Se opravičujem, nisem vedela, da pišete o sebi.
Default avatar

viharni jezdec

Nisem bral, le vidm po vzdevkih, da je najhuje znova grdi resnici in tulipanki. Ja , tako je stare babe, ve ste za odpis, hčere pa bi znale bit za kaj, če koliko toliko izgledajo, saj so lahko tumaste po vam, za tisto kar se jih nuca ne rabijo bit pametne.😁
Default avatar

Mlajsi slajsi

viharni jezdec je napisal/a:
Oglasa se staro kljuse raj si naredi precko, da se ti ne vidijo rogovi, kr ti je baba spiz/dila z mlajšim.
Sam povem.Tak to je. 🤣
Default avatar

viharni jezdec

Mlajsi slajsi je napisal/a:
Jp, šele ko je šla, sem dojel, da bi morala bistveno prej it in to da ni šla k mlajšemu, ampak k staremu, ob tem nima nobene veze.😁
Default avatar

viharni jezdec

Stare monklje, v času karantene bi žiher svoje hčere seznanile z monom, da jih kaj naučimo, saj se bo še vedno kdo zmenil tudi za vas, no.😁
Default avatar

Jezdiec

Lahko pa imajo družinsko skupnost, mama, hči pa tale 50 letnik, pa še hčeri naredi ene 2, 3 otroke, zmaga čista
Default avatar

BTDT

indijski tulipan je napisal/a:
Vztrajanje v zmoti nikomur ne prinese nič dobrega. ;)
Default avatar

pašteta

Mafijozo od grde te seseklja.
😁😆🍴
Default avatar

mal se zamisl

pašteta je napisal/a:
Ti bi vse po Balkansko. Govno.
Default avatar

Majda1948

mal se zamisl je napisal/a:
Ti se malo zamisli nad svojimi besedami. Boš moral nujno k spovedi h gospodu župniku, ko bo konec izolacije. Do takrat pa moli, veliko moli, da ti Bog oprosti. Tudi jaz bom molila za tvojo grešno dušo.
Default avatar

viharni jezdec

Kaj ste dognale? Ste ugotovile zakaj vas je strah, če ste boljše, lepše in mlajše videt od svojih hčera?😁
Default avatar

Paket presenečenja

Da si star skopljenec ki se lahka sam slini.
😁🤣
Default avatar

viharni jezdec

Paket presenečenja je napisal/a:
Potem te ne bi tako bolelo kot te, kaj misliš?.....aja , nič ne misliš, ker nimaš s čim, le noriš...😁
Default avatar

Grda resnica

BTDT je napisal/a:
Torej v prvi vrsti je denar tisto kar mlade privlači na starih
Tisti ki ima cvenk je pa itak vedno privlačen star, mlad nima veze haha
Ja ja seveda 50 letnik je v popolnoma isti formi kot 20 letnik :) govorim o dvema ki počneta isto in ne dvema z različnim življenjskim stilom
Sej če ne bi imela doma starega :))) in mladega bi ti še verjela
Default avatar

Grda resnica

Vedla sem da si budala,nisem pa vedla da imaš pedofilska nagnjenja, no vidiš to me pa preseneča pri tebi
Default avatar

BTDT

Grda resnica je napisal/a:
Vzemi si čas in preberi knjigo Sebični gen. O tem kar ti pišeš tule sam nisem pisal. To, kar pišeš je le tvoja prilagoditev resnice na tvoja prepričanja in tvebi lastne poglede, o genetiki pa ne duha, ne sluha.
Default avatar

Grda resnica

BTDT je napisal/a:
Nisem ekspert za genetiko, toliko osnove pa poznam da tudi če moški lahko naredi otroka pri 60 to se ne pomeni da je mlad. Se vedno so njegova jajca stara 60 let. Je pa tudi znanstveno dokazano, bolj so stara jajca več težav pri otroku lahko povzročijo. Življenje me je pa naučilo da starega mlada hoče zaradi financ in ne lepote :)
In obratno mlad staro
Sploh pa ne vem kaj se stari zenete za mladimi, saj vam je jasno da jim denar diši in ne vi kot moški kot človek kot oseba... Seks traja npr.uro ,ponekod pa samo nekaj minut na dan , skupaj je treba pa živet 24/7. Tudi o tem gre razmisliti
Default avatar

Gnusno

Stari smrdijo!
Default avatar

BTDT

Grda resnica je napisal/a:
Ti o dejstvih v genetiki ne pišeš, pišeš pa o svojih in družbenih pričakovanjih in navadah in pričakovnajih ljudi, ki so povezana prav z družbenimi navadami in pravili.
Jaz sem odgovoril na to zakaj se stari in premožni odločajo za mlade punčare in zakaj je z vidika genetike star moški kot biološki oče čisto OK, stara mati pa ne.
O genetiki ne vem kaj dosti, vem pa precej več kot ti. V svojem modrovanju mešaš jabolka in avtomobilske gume, se pa strinjam, da v razmerah, ki vladajo v današnji zahodni družbi, tak par, kjer je žena 20 in več let mlajša od moža, težko obstane skupaj kot družina. ...ampak to nima nobene veze z genetiko.
Default avatar

Grda resnica

BTDT je napisal/a:
O genetiki ne vem veliko, to tudi na glas povem. Ne razumeš kaj hočem povedati da se mlade ne odločajo za parjenje zaradi kvalitete starih jajc ampak zaradi kvalitete denarnice. Če misliš na genetiko preživetja ok (provajder za mladiče) samo niso vsi mladiči nujno nastali iz starih jajc - vidiš tudi to je sebični gen :))
Ne rabiš ti meni razlagat ženske biologije in pogleda saj sem ženska. Mlad telesno močan samec in star finančno močan samec. Nekatere zmorejo oboje in na to stari bedaki pozabljajo
Mlada ženska ki ima svoja sredstva bo iskala mladega močnega samca. Mlada brez sredstev pa starega finančno močnega, kar je logično.
Lej iskreno, da mi zdaj 70 letnik obljubi nevem kaj, jaz ga tud pogledam ne, ker je prestar zame in mi ni privlačen. Če bi bila v drugačni situaciji pa nikoli ne reci nikoli...
Situacija žene mlade ženske in ne spolna privlačnost do 20 let starejšega tipa
Obratno pa verjamem da je 20 let mlajša 20 let starejšemu spolno privlačna :)