Forum.Over.Net

Starševski čvek

Tečne reklame "ostani doma"

Default avatar

Tascha27

Najprej tiste "zvezde" iz šova plešejo nekaj brezveze nakladajo, zdaj se pa še 10x na dan vrti brez vezen komad s sporočilom ostani doma. Na konc te res prime da bi ta TV zabrisal čez balkon... Še komu gre to reklamiranje antizvezd na živce?
Default avatar

Še hujše

Oz.moteče so od kinder country, ker smo brez sladarij.
Default avatar

Micimicika

Jaz in moz greva vsak dan v sluzbo. Za nas se je spremenilo edino to, da imamo se vec dela.
Doma sola in sluzba. Hud tempo vsak dan. Ne vidim ne konca ne kraja temu.
In te reklame non stop ostani doma so mi res ampak res zoprne.
Default avatar

Folku pa ni jasno

Tascha27 je napisal/a:
da naj bodo doma.
V moji vasi so ogradili / preprečili dostop do jezera, hribov .... ker je folk masovno blodil naokoli.
Bistvo je, da nas čim manj in da čim pozneje obolevamo.
Zdravstveni sistem je preobremenjen in nas ne bo več sprejemal.
Umiranje sploh ni problem, problem so prepolne bolnice, ki ne morejo sprejemati novih bolnikov.
Zbolelo jih bo itak toliko, kolikor ta virus rabi bolnih. Važen je zimin zbolevanja, da se zdravstvo ne ustavi.
Default avatar

Tascha27

Folku pa ni jasno je napisal/a:
Ena taka neumna reklama wanna be zveznikov ne bo pomagala. To je samo eden od načinov kako iščejo pozornost... Tisti prekmurski rom, ki že zdavnaj ni več in se je vmešal tle not.... 100x raje poslušam reklamo, v kateri otroci pripovedujejo kje so zaposleni njihovi starši in ima na koncu isto sporočilo, ne pa neki kvazi zvezdniki ki razkazujejo svoje bajte
Default avatar

MsOlivija

Preklopiš na drug kanal, gledaš z zamikom, ugasneš TV.
Default avatar

Simpl is the best

MsOlivija je napisal/a:
Tako je.
Default avatar

Ostani doma da smo lahko zunaj

Ostani doma ja,potem pa jih srečavaš zunaj.

Izgleda kot da manjkajo besede: Ostan doma,da smo mi lahko zunaj?
Default avatar

Ena južna

Tascha27 je napisal/a:

FB_IMG_1585200965286.jpg
(40.38 KiB)

Default avatar

Grda resnica

Ena južna je napisal/a:
Hahaha
Default avatar

dždžd9

Glupa reklama z glupimi "zvezdami" . Važen da se spet Dremeljca not sili
Default avatar

te dremlce

dždžd9 je napisal/a:
res je, tega hudiča babjega se ne losaš, pa če se še tako trudiš, se rine v ospredje v spotu, seveda s hčerkicama, ki bi ju "tako rada obvarovala pred javnostjo", hkrati pa ne ve več, kam bi ju še zrinila, seveda s hrbtoma, obrnjenima proti kameri, prestaviš kanal, evo jo v reklami za hujšanje, na internetu, itak, ni da ni, sedaj vem, da se bo začela "zvezdniška" manija selfijev z nagobčniki, čakam, kdaj se bo slikala z masko na ksihtu in nam pametovala, kako se moramo obnašati. Pa še veliko takih dremeljc imamo v Zloveniji.