Forum.Over.Net

Starševski čvek

Koliko kvasa imate doma?

Default avatar

ti pa

oprani možgani je napisal/a:
Ti pa preberi kakšno kritiko teh dveh knjig in njihovega avtorja. Pa koliko je zaslužil s prodajo svojih prehranskih dopolnil.
Default avatar

Nasvet prosim

Tisti, ki pečete z ostankom testa. Koliko testa je treba dati na kg moke?
Enako mi ni jasno, koliko droži na kg moke?
Najlepsa hvala za odgovore.
Default avatar

Droži

Nasvet prosim je napisal/a:
To je pa popolnoma odvisno od recepta. Jaz sem se naučila in ravnala po knjigi Anite Šumer - Drožomanija. Na začetku deluje precej kompleksno, po petih hlebcih pa več ne kompliciraš.
Default avatar

Ivanka Jarc

Majda Pragersko je napisal/a:
Tudi jaz sem pravkar iz Mercatorja prinesla 10 zavitkov po 500g in 50 zavitkov po 42g....
Malo so me čudno gledali, ampak se ni nihče upal komentirati! Dokler so izdelki v prodaji količinsko ne sme biti omejitve.
Default avatar

Grda resnica

Ljudje pa koliko vi pojeste kruha in drugega vzhajanega testa.?
Jaz sem v celem tednu pojedla dva kosa kruha... Vsi boste imeli v dveh mesecih 10kil gor
Default avatar

Ohjej

Grda resnica je napisal/a:
Ma odvisno od obdobja, sem tudi jaz svoje case ogromno testenih zadev pekla (kruh, bombete, pletenke ...),polnozrnate v glavnem ali pa ajdove. In dnevno pokonzumirala. Sedaj pa je to sem pa tja . ..
Folk je pa sedaj doma, dela tudi psihoza, da se nam lahko obeta pomanjkanje ...

P.s.: vceraj me je razveselil pogled na sokupce, ki smo bili precej sprosceni, varno sprosceni, tako da me vse skupaj navdaja z lepim obcutkom, da bo kmalu vse po obicajnem ...
Default avatar

Grda resnica

Ohjej je napisal/a:
Zgleda da res psiha dela ljudem. Jaz sem tudi opazila v trgovini da ne upajo kupovat zelenjave tud tisti pakirani se izogibajo.
Default avatar

-misst-

Hi hi tole vprašanje sem pa malo narobe prebrala ☺️ Zgleda da sva že predolgo skup doma. Po mojem ponovnem in bolj natancnem branju je odgovor: malo.

En suh en svez, za kakšno pico.
Default avatar

Ena južna

kje ga dobiti je napisal/a:
Niti enga. Ne delam nič tazga kjer bi rabila kvas.
Default avatar

Poppy81

-misst- je napisal/a:
Ti packa luštna, ti. :)))
Default avatar

Rok-1

Kakooo je napisal/a:
Na netu imaš opisov oz. receptov na kupe. Najbolj enostavno tako, da odvzameš nekaj testa pred pečenjem in ga posušiš - ali pa samo shraniš do naslednje peke.
Ponavadi uspe.
Default avatar

abcd 1234

pol kilce za prvo silo
Default avatar

za vsak slucaj

kje ga dobiti je napisal/a:
Mi smo ga nabavili 130kg, pri teh zadevah ne mores biti dovolj previden.