Forum.Over.Net

Starševski čvek

Hiša vs. stanovanje v teh časih

Default avatar

Vidim da nimaš nič

Ko jajčka pomodrijo je napisal/a:
Davek bo odvisen od lokacije nepremičnine. Ne pa od blok / hiša.
Default avatar

kakor kdo

Minanina je napisal/a:
Živela v tistem času, a čisto drugem svetu.

Ker eden od staršev ni hotel dolgov (kar so krediti zanj bili), temveč je osnova prišparano. Za dopust sem željno čakala deset dni prikolice, a smo po tednu dni spokali domov - ker je škoda počivat, a doma toliko dela. Stara hiša, nenehno obnavljanje prostorov, v katerih bivaš. Dvoje kavbojke, podedovane od starejše sestre, ona pa od sestrične, katere starši so bili na srečo liberalnejši.

Baje si starše duša sama izbere...
Default avatar

11511

kakor kdo je napisal/a:
ja 80 so bila posebna leta, ampak tvoji starši so bili tudi iz drugih časov. Dol je dolg in ga je potrebno plačati.

Sem imela srečo da so me starši "strašili" z dolgovi in nerazumnimi posojili. Tako da sem kredit vzela samo za obvladljiv čas in obrok.

Pa poglejte zdaj te boge reveže ki so se zakreditirali za nenormalne cene samo da so prišli ( za moje pojme 3x prevelike hiše ) 25 let in zdaj zaradi recesije - izgube službe...........ne bodo mogli odplačati obrokov kredita.

Tudi jaz sem imela podedovane kavbojke. Prve nove samo zame sem dobila 80 leta - pa sem z obale. Trst vidim če se povzpnem na bližnji kucelj.