Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jasnovidni napovejmte prihodnost, ostali ugibajmo: bo več ločitev ali več otrok decembra?

Jasnovidni napovejmte prihodnost, ostali ugibajmo: bo več ločitev ali več otrok decembra?

Sicer se jasnovidni niso izkazali in napovedali teh dogodkov, zato od njih ni za pričakovati kaj dosti kredibilnega.

Zato, mi navadani sleherniki (beri: nenateguni), sami poskušajmo ugotoviti, kaj se bo dogajalo?

Po eni strani bi izolacija z zunanjo grožnjo okužbe morala prispevati k večjemu številu rojstev, saj je smrt – in že grožnja le te – največji AFRODIZIJAK.

Sodelavec je ravno pred dnevi ugotaljal, da ima doma “prav lepo ženo”. Vprašanje, če bi se tega zavedal brez Sars-2 virusa.

Seksa torej dejansko bo več, posledično tudi zelo verjetno otrok v decembru in januarju naslednjega leta. Otroške trgovine in pediatrija pripravite se.

Hmm.. ali bo to rešilo pokojninska vrpašanje in obrnilo stran v novo Baby Boom generacijo?
Dvomim. Bi bilo pa lepo 🙂

Ker pa so bile družine navajene, da so lahko bežale iz odnosa v workoholizem, športoholizem.. skratka v vse, da so bile čim dolj stran od doma in skupnosti.. bodo ukrepi zadrževanja doma prinesli povečan stres, nestrpnost, živčnost.. itd., ki se že kaže med ljudmi.
Glede na vožnjo posamezniov na cesti, se že čuti pritisk, saj vozijo dokaj agresivno, če ne mestoma “samomorilsko”.. kot, da bodo z drznim in nevarnim prehitevanjem prehiteli situacijo, virus sam.

Ljudje s hišami in vrtom se še lahko zamotijo, delajo okoli hiše.

Za vse pa bo vedno manj možnega bega, h kateremu so se dosedaj posedali v “zapik”. Dlje, ko bo trajala situacija (Američani predvidevajo 18 mesecev + v valovih), bolj bodo notranji pritiski naraščali.
Posledično je tudi povečano število ločitev dokaj logično pričakovati: Dlje, ko bo trajala izolacija, večje bo število.

Paradoksalno se tako lahko zgodi, da bo čez 9 mesecev tako več otrok, kot več ločitev?

De omnibus disputandum..

Upoštevajoč zgodovinsko dejstvo, da nobena kriza ali vojna ne ustavi brezglavega razmoževanja, imaš verjetno prav.

Tisti ki so si všeč zaradi drug drugega bodo zagotovo dosti komunicirali tudi preko spolnih odnosov (razen paničarjev, itak se lahko tudi preko sluznic/drugih telesnih tekočin okužiš).. tisti ki so skupaj zaradi ekonomskih veziv in ne zaradi drug drugega ne bodo razen uni ki se morjo nujno spraznit za ublažitev stresa… ločitve pri takih ni nujno da bodo , saj so skupaj zaradi ekonomike in po krizi je definitivno še lažje z dvema dohodkoma kot z enim…… bi pa znale biti pri tistih ki so v kriznih situacijah pokazali prave obraze/sneli maske, druga stran pa to videla……….

nova
Uredništvo priporoča

Ste morda videli tisti posnetek, ko naključnega mimoidočega vprašajo, če bi imel na voljo 2 opciji in sicer A, da cel dan preživi z ženo in on odgovori B, še preden opišejo možnost A do konca…Sicer hec, ampak kar realno – sitni časi, sitni ljudje

In zakaj bi se moralo rojevat več otrok? A bodo zdaj vsi kavsali z izključnim namenom spočeti otroka? Če se prej niso odločali za otroke, se bodo pa v teh pogojih?


Metoda umika se bo namreč izkazala za nepopolno metodo…


Metoda umika se bo namreč izkazala za nepopolno metodo…
[/quote]

Itak, ker otroke štorklja nosi.

Itak, ker otroke štorklja nosi.
[/quote]
ma to pravljičarji trobijo otrokom, realneži povemo kako pride do njih.
Pristaši ful zagovarjajo to brez kondoma, da se ne more nič zgodit (ja če so švoh plodni obojestransko res težko)… sedaj se bo pokazalo realno stanje tudi njim, koliko je ta metoda zares nezanesljiva…


ma to pravljičarji trobijo otrokom, realneži povemo kako pride do njih.
Pristaši ful zagovarjajo to brez kondoma, da se ne more nič zgodit (ja če so švoh plodni obojestransko res težko)… sedaj se bo pokazalo realno stanje tudi njim, koliko je ta metoda zares nezanesljiva…
[/quote]

V katerem stoletju si ti ostala, da poznaš samo dve – pardon tri (ti boš itak prakticirala vzdržnost) – metodi kontracepcije? Tebe tudi štorklja nosi…

Osebno mislim, da bo te štale (z medicinskega zornega kota) konec najkasneje v 1-1,5 meseca (stabilne, visoke temperature).

Bodo pa do takrat oblastniki dodobra stestirali, koliko vodljivi so še ljudje in koliko jih še lahko omejijo, da ne pride do revolta (npr. policijska ura in prepoved zapustiti dom za vse +65 let v Srbiji, potrjenih 72 primerov). Ta tiranija pa res lahko traja 18 mesecev ali več. Glede na to, da se marsikje opušča laboratorijsko testiranje in se uvaja samoizolacijo (tudi preventivno), relevantnih medicinskih podatkov ne bo… (Kakšno srečo imamo Slovenci, da smo pravi čas dobili “pravo” vlado!)

Lahko traja tudi do 2025, če bo volja politike in nekaterih gospodarskih panog taka. Eni si močno želijo gospodarske krize, ta pa ni in ni hotela priti, da bi jo tudi ljudje občutili na svoji koži (in pristali na kratenje delavskih in drugih pravic). Če ne gre Mohamed k gori…

Cena, ki jo bomo plačali bo velika – tudi za vladne ukrepe, ki so zdaj videti zelo filantropski (80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nadomestilo plače, 1/2 krije država). Sve će to stići na naplatu, bez brige.

V katerem stoletju si ti ostala, da poznaš samo dve – pardon tri (ti boš itak prakticirala vzdržnost) – metodi kontracepcije? Tebe tudi štorklja nosi…
[/quote]
In od kje ti najdeš v mojih besedah da poznam samo to? Vidiš, ne domnevaj v prazno. Očitno pa tebe štorklja nosi ane…

Na obeh koncih se bo zvišalo (povečalo se bo število rojstev, ker ob nevarnosti človek teži k reprodukciji in hkrati se bo povečalo število razhodov, ker biti skupaj neorestano nekaj tednov ali mesecev…too much za marsikoga).

Evo, takšen listek jaz oddam na stavnico. 🙂

Zdaj je res pravi čas za otroke štepat: zdravstvu (torej tudi porodnišnicam) grozi kolaps; smrtnost se lahko poveča; gospodarska kriza na vidiku, ne veš, če boš imel drug mesec še službo; če si zakreditiran in brezposeln, ti grozi rubež in celo deložacija … Res pravi čas za potomce. Ampak, saj, nespametnih ljudi se ne manjka.


In od kje ti najdeš v mojih besedah da poznam samo to? Vidiš, ne domnevaj v prazno. Očitno pa tebe štorklja nosi ane…
[/quote]

Iz odgovorov Desanki.

Moja domneva je lahko zgolj, da se ti je morda taka nepopolna in nezanesljiva metoda zgodila tudi v življenju, saj ob seksu najprej misliš na “spodletelost” kontracepcije (otroka).

Preprosto: več seksa, več možnosti, da se ljudje ali spozabijo ali ne zmenijo (bi bili presenečeni koliko parvo NIČ ne govori o kontracepciji) ali preprosto nepravilno uporabijo prezervative ali pa zaščitna sredstva odpovedo.
100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaščite ni, pa so že različne stvari ljudje preizkusili:
[img] https://www.geek.com/wp-content/uploads/2013/03/bodycondom-590×347.jpg%5B/img%5D

De omnibus disputandum..


Evolucijsko živa bitja povečajo reprodukcijo ravno v primeru grožnje.. ljudje niso nobena izjema.

Je pa še AFTER EFFECT, ko grožnja mine.. in takrat je spet en BOOM. Tako smo dobili prejšnje Baby Boom generacije.

De omnibus disputandum..

Preprosto: več seksa, več možnosti, da se ljudje ali spozabijo ali ne zmenijo (bi bili presenečeni koliko parvo NIČ ne govori o kontracepciji) ali preprosto nepravilno uporabijo prezervative ali pa zaščitna sredstva odpovedo.
100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaščite ni, pa so že različne stvari ljudje preizkusili:
[img] https://www.geek.com/wp-content/uploads/2013/03/bodycondom-590×347.jpg%5B/img%5D
[/quote]

Po tej logiki bi se morali potomci dogajati mladim zaljubljenim parčkom, ki najpogosteje visijo drug na drugem, ne pa, da se prvi (in največkrat edini) potomec zgodi materi po tridesetem. Sicer pa, a si pomislil, da se lahko namesto več rojstev zgodi porast abortusov?

Iz odgovorov Desanki.

Moja domneva je lahko zgolj, da se ti je morda taka nepopolna in nezanesljiva metoda zgodila tudi v življenju, saj ob seksu najprej misliš na “spodletelost” kontracepcije (otroka).
[/quote]
meni ne, tak da če ti domneve burijo domišljijo si daj duška ane.. hehe….

Odgovarjam na temo ki jasno postavlja vprašanje ali bo več otrok ali več ločitev, desanka pa je izpostavil da kdo bo v teh kriznih časih delal otroke, če jih že prej ni… mislim da tule neki pameten ne rabiš biti da povežeš zakaj moj odgovor tak kot je… no, edino če ti pamet dela težave kar v splošni paniki marsikomu… tak da ti je kiks domneve oproščen… ;))))

Po tej logiki bi se morali potomci dogajati mladim zaljubljenim parčkom, ki najpogosteje visijo drug na drugem, ne pa, da se prvi (in največkrat edini) potomec zgodi materi po tridesetem. Sicer pa, a si pomislil, da se lahko namesto več rojstev zgodi porast abortusov?
[/quote]

Poglejte zgodovino človeštva – torej zadnjih 10 000 znanih let in predsem okoli po vsem svetu.. Ne zgolj zadnjih 70 let Zahoda, kjer je religija izgubila moč in so kontracepcijska sredstva prosto dostopna.

De omnibus disputandum..

Poglejte zgodovino človeštva – torej zadnjih 10 000 znanih let in predsem okoli po vsem svetu.. Ne zgolj zadnjih 70 let Zahoda, kjer je religija izgubila moč in so kontracepcijska sredstva prosto dostopna.
[/quote]

Zagotovo prihaja do prekinitve kontaktov med zenskami in tipi ki bi se sam praznili v njih zdaj ko ne delajo. Jaz sem skenclala 3. Rajs crknem od korone ko da sem za praznjenje jajc.

Pa saj noben več ne seksa, vsi bulijo v svoje telefone. Večina je aseksualna.

Poglejte zgodovino človeštva – torej zadnjih 10 000 znanih let in predsem okoli po vsem svetu.. Ne zgolj zadnjih 70 let Zahoda, kjer je religija izgubila moč in so kontracepcijska sredstva prosto dostopna.
[/quote]

Jaz mislim, da je za našo percepcijo in način življenja veliko bolj relevantnih zadnjih sedemdeset let hitrih sprememb kot tistih 10 000 počasnih let. Takrat je imelo smisel delati potomce na zalogo, danes pa zagotovo ne. Razen če bomo ukinili tehnologijo in šli vsi nazaj med arhaične poljedelce. Samo ne vem, kdo nam bo zemljo šenkaval.


meni ne, tak da če ti domneve burijo domišljijo si daj duška ane.. hehe….

Odgovarjam na temo ki jasno postavlja vprašanje ali bo več otrok ali več ločitev, desanka pa je izpostavil da kdo bo v teh kriznih časih delal otroke, če jih že prej ni… mislim da tule neki pameten ne rabiš biti da povežeš zakaj moj odgovor tak kot je… no, edino če ti pamet dela težave kar v splošni paniki marsikomu… tak da ti je kiks domneve oproščen… ;))))
[/quote]

Ti se svojim odgovorom nisi sposobna slediti, ne kronolosko ne logicno. Toliko o pameti. Desanka je vprasal, zakaj bi se moralo rojevati vec otrok in ti mu odgovarjas o nezanesljivosti metode umika (1.odgovor) ?? in nadaljujes v tem stilu. To pac kaze na tvoj omejeni horizont. Domnevas, da bo to privilegirana metoda kontracepcije drugih, vecine? Ves pa itak lahko samo zase… To je bila tvoja prva misel (izbira kontracepcije). Le zakaj?

(Btw, vprasanje je bolj zate, odgovor me osebno ne zanima)

Moja domneva zgoraj pa je bila zgolj za ponazoritev, da bos sposobna razumeti, razliko med domnevo in dedukcijo. Ali pac ne…

Ti se svojim odgovorom nisi sposobna slediti, ne kronolosko ne logicno. Toliko o pameti. Desanka je vprasal, zakaj bi se moralo rojevati vec otrok in ti mu odgovarjas o nezanesljivosti metode umika (1.odgovor) ?? in nadaljujes v tem stilu. To pac kaze na tvoj omejeni horizont. Domnevas, da bo to privilegirana metoda kontracepcije drugih, vecine? Ves pa itak lahko samo zase… To je bila tvoja prva misel (izbira kontracepcije). Le zakaj?

(Btw, vprasanje je bolj zate, odgovor me osebno ne zanima)

Moja domneva zgoraj pa je bila zgolj za ponazoritev, da bos sposobna razumeti, razliko med domnevo in dedukcijo. Ali pac ne…
[/quote]

ja ni moj problem če ne kapiš odgovora….. uživačkaj v svojih domnevah dalje….

Tako je. Analogne generacije so že prestare za nove potomce, za mlajše pa že tričetrt mona govori, da so sami sinčki iz mama hotelov, ki pri petintridesetih špilajo igrice, pa vedno več je menda pedrov, nesposobnežev, princesk, ki jim nihče ni dovolj dober, feminističnih lezbač, karieristk, polno naj bi bilo zagrizenih samk in samcev …In vse te odtujence naj bi kar naenkrat nek virus zbližal, da se bodo začeli med sabo žgat na žive in mrtve. Lepo vas prosim!

New Report

Close