Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Korekcija nosu – dorzum premalo odstranjen

Korekcija nosu – dorzum premalo odstranjen

Pozdravljeni,

pred 2 mesecema sem imel poseg septorinoplastika. Na dorzumu je bilo odstranjeno premalo v kostnem in hrustančnem predelu. Kaj je za narediti v tem primeru…

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Če iščeš samo kompetentno popravljen nos, poveš na kontroli, da s tem nisi zadovoljen in da zahtevaš popravilo neuspešne opracije nosu na njihove stroške, pri čemer jih spomni na zaisan načrt, kaj si zahteval in jih opomni, kaj od obljubljenega si dobil! Td če greš k zastopnici, se z njimi o tem pogovori, da to popravijo. Zakaj si spoh čakal tolko časa? Za zastopnico pacientovih pravic in njeno posredovanje si itak imel samo 30 dni časa in si prepozen. Mislim, da boš moral tja in da ti to rešijo tako, kot je treba. Nisi plačal tako malo, da bi se zdaj sprijaznil s stanjem…

Na kateri kliniki si pa bil ?

Je šlo za funkcionalni poseg , ki je bil nujen in na napotnico ZZZS) ali estetski poseg po tvoji odločitvi in samoplačniško?

V vsakem primeru pogovora, razgovora , prepričevanja in utemeljitev se ti lahko izgovorijo, da so morali zaradi funkcionalnosti postopati tako prej pred estetiko in da končnega rezutata “videza” nikoli ni možno predvideti takoj po operaciji, ker je oteklina, potem pa še čas, ko se mora zadeva umirit in stabilizirat. To je pa nekje po enem letu, če ni prej komplikacij.

Nimaš kaj, lahko greš čez čas, ko si bo tvoj nos opomogel od te operacije samo do novega plastičnega kirurga na novo obdelavo, da ti naredi novo korekcijo.

Dej si poglej kakšno ddajo Botched na Youtube, dva odlična kururga iz USA, Paul Nassif dela lepotne nosu v tej seriji…. Vredno ogleda, morda najdeš tudi odgovor na svoj problem.

https://www.youtube.com/watch?v=ExJMnYeVT1Q

nova
Uredništvo priporoča

Čakal sem zato, ker mi je bilo rečeno, da še je prisotna oteklina katera pa traja cca. 6 mesecev, da se stanje stabilizira. Sem pa videl že takoj, da nekaj ni v redu.

Bilo je samoplačniško. Poznam, sem pogledal že vse te stvari.

New Report

Close